dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

1 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W samym sercu Szczecina, na ósmym piętrze jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w mieście Hanza Tower, czeka na Ciebie apartament, który łączy luksus, wygodę i ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

675 000 zł59 m² 11 440,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4. piętrze budynku z 2012 roku. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest w pełni gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 500 zł66 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu piękny Loft z dużym tarasem tuż przy Jasnych Błoniach. Ta nieruchomość ma wiele zalet w tym najważniejsza to lokalizacja - centrum, tuż tuż Urząd Miejski , Park Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2024 rok- przestronne, ciepłe i ładnie oświetlone 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Miedzianej, śródmieście, szczecin (zaraz przy głównej ul. Emilii Plater). Blisko sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Reda,Szczecin

380 000 zł43 m² 8 755,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią ul. Maciejewicza przy Rondzie Uniwersyteckim. Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 43 m , zlokalizowana na szóstym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

379 000 zł51 m² 7 475,35 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Spółdzielcze -własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 50,7 m2 znajdujące się przy ulicy Łuczniczej. Mieszkanie znajduje się na parterze 7 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Przyjaźni,Szczecin

479 000 zł44 m² 11 011,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Przyjaźni w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów rekreacyjnych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

485 000 zł47 m² 10 253,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 47,3 m2) z balkonem francuskim oraz piwnica (ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Szczecin

740 000 zł97 m² 7 613,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przy Parku Żeromskiego 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m2 na wysokim parterze kamienicy, idealne również na działalność np. kancelarię, notariat, biuro rachunkowe. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

665 000 zł60 m² 11 157,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,6 m , położone na 5. piętrze bloku z windą przy ul. Santockiej w Szczecinie. Mieszkanie posiada przestronny salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwu pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowym miejscu - przy ul. Św. Ducha w budynku river hause. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynek z 2020 roku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

589 000 zł41 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! brak pcc w wysokości 2% Przedmiotem oferty, jest świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe (40,62m2) z Garderobą i Loggią na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł51 m² 7 779,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni ok. 51 m , położonego w ścisłym Centrum Szczecina niedaleko Jasnych Błoni. Najważniejsze atuty: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

449 000 zł75 m² 5 986,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Szczecina na sprzedaż! Prezentujemy wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mazurskiej w Szczecinie. To 75-metrowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

370 000 zł46 m² 8 001,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na czwartym piętrze w odrestaurowanej, przepięknej kamienicy położonej przy ulicy Bolesława Śmiałego. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

699 000 zł145 m² 4 820,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne Mieszkanie dla Rodzin z Dziećmi w Szczecinie Idealne Miejsce do Rozwoju i Wspólnego Życia Lokalizacja i Otoczenie: znajdujące się w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

400 000 zł47 m² 8 492,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone w środku osiedla, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, dobra komunikacja do centrum miasta. Lokal przestronny, słoneczny, funkcjonalny układ wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niebuszewo,Szczecin

555 000 zł46 m² 12 104,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Szczecin| Powierzchnia: 45,85 m | parter (wysoki) | rok budowy 2019 Tylko u nas Na sprzedaż eleganckie i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Legnickiej w Szczecinie. Mieszkanie składa się z dwóch bardzo ładnych, jasnych, ustawnych pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

380 000 zł49 m² 7 714,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie na IV piętrze ładnej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Powierzchnia 49,26 m2. Adaptacja bez skosów wykonana w 2012 roku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

399 000 zł41 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Zawadzkiego, szczecin Możliwość zakupu dla osób spoza ue! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

4 100 zł74 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Szczecinie na Warszewie Oferujemy na wynajem ładne, umeblowane mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze 3- piętrowego budynku przy ul.Złotowskiej. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

520 000 zł54 m² 9 642,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu ładnego mieszkania 3 pokojowego na pograniczu Niebuszewa i Śródmieścia. Świetna lokalizacja blisko centrum. Spokojne osiedle wśród zieleni i drzew. ul. Królewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w klimatycznym, odświeżonym dwupokojowym mieszkaniu w ścisłym centrum (400m spacerem do galerii nowy Turzyn) Cena do negocjacji! Kamienica ocieplona z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mariacka

Stare Miasto,Szczecin

720 000 zł59 m² 12 217,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

369 000 zł35 m² 10 664,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczecin, centrum, ul. Unisławy, 2 pokoje, parter, blok, pełna własność. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w centrum miasta przy ul. Unisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

739 000 zł99 m² 7 454,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Żydowce,Szczecin

179 000 zł20 m² 9 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 19,5 m2 zlokalizowane przy ul. Motorowej na parterze. Pokój z mini aneksem kuchennym. Prysznic i wc w lokalu. Dobra inwestycja pod wynajem aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

885 000 zł122 m² 7 254,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczecin, os. Arkońskie, 4/5 pokoi, balkon, po remoncie, spółdzielczo- własnościowe z kw. Dwupoziomowe mieszkanie czteropokojowe (istnieje możliwość uzyskania 5 pokoi przenosząc kuchnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

465 000 zł46 m² 10 032,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w rewelacyjnym miejscu w centrum Szczecina. Położenie idealne! Wszędzie blisko a jednocześnie cicho i zielono za oknem. Naprawdę wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 5 Lipca

Turzyn,Szczecin

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana w kapitalnej lokalizacji przy ul. 5 lipca w Szczecinie, 3 piętro, niski blok,powierzchnia 44m2 Opis nieruchomości: dwa duże niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowe,Szczecin

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Rezerwacja do 04.10.2025. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego w spokojnej części Prawobrzeża - Osiedle Bukowe - ul.Zielone Wzgórze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jasne Błonia,Szczecin

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w centrum Szczecina w pobliżu Jasnych Błoni, na 2 piętrze w odremontowanym budynku. Dwa poziomy powstały w wyniku adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Żelechowa,Szczecin

678 000 zł88 m² 7 739,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie w niskim bloku wyposażonym w windę i podziemny garaż wielostanowiskowy. Mieszkanie jest zaaranżowane i wykończone ale wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse premium o powierzchni 80 m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł56 m² 4 482,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta 2 pokoje, piwnica, do remontu. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o dużym potencjale, położone w ścisłym centrum miasta, w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 900 zł43 m² 11 625,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usutuowane na czwartym piętrze bloku w doskonałej lokalizacji. Bliskość przystanków zarówno tramwajowych, jak i autobusowych, sklepów, uczelni, szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sójki

Warszewo,Szczecin

389 000 zł30 m² 12 880,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Warszewo, osiedle Sójki, 2 pokoje, II piętro, miejsce postojowe. Tylko u Nas! Klucze w biurze. Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Motorowa

Żydowce,Szczecin

169 000 zł20 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 19,5 m2 położona na wysokim parterze w dzielnicy Żydowce, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

245 000 zł20 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż. 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane w bezpośredniej bliskości Jasnych Błoni. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, lokalizacja cicha, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu szkoły, przedszkola, liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej.