dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Północ

529 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

529 ogłoszeń

539 900 zł71,55 m² 7 545,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzy pokojowe , rozkladowe mieszkanie ( 71,55 m2 ) położone na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy na Niebuszewie. Nieruchomość położona w zacisznej części dzielnicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (niebuszewo - Bolinko). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł62,49 m² 10 560,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62,49 m , zlokalizowane przy ul. Duńskiej -warszewo. Przedstawiamy jasne i komfortowe mieszkanie. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 908 zł60,18 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój. Na całkowitą powierzchnię 60,18 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

525 000 zł84 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w centralnej lokalizacji, gotowego na inwestycję bądź po prostu miejsca do zamieszkania, to ta nieruchomość z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł91,15 m² 9 424,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,30 m² 13 255,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu pięknie urządzonego mieszkania na Warszewie! Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Duńskiej, w cichym miejscu. Z dala od hałaśliwej głównej ulicy, a zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł110 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony przy ul.Perlistej o powierzchni 110 m2 z 500m2 ogrodem oraz garażem! Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dużą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,41 m² 9 635,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Idealne dla: pary, inwestora (pod wynajem), miłośnika żeglarstwa (marina) Okolice Gocławia w Szczecinie szczególnie rejon mariny to jedno z najbardziej klimatycznych, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

8 500 zł335 m² 25,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na wynajem halę magazynową w bardzo dobrej lokalizacji na oś Ks. Pomorskich. Budynek jest murowany o łącznej powierzchni 335 m2.Wysokośc hali 2,9 m. Całośc podzielona jest.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł69,57 m² 14 215,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękny, nowoczesny apartament położony na Warszewie (inwestycja Asset home) - Apartamenty Duńska. Osiedle bez barier architektonicznych, apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m ) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem Osiedle Pod Zegarem, szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

66,77 zł/m²64,40 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony przy ul. Łuczniczej, obecnie wykorzystywany pod działalność medyczną. Lokal o powierzchni 64,4 m2, składa się z dwóch gabinetów o powierzchniach 17,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,14 m² 9 544,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2 pokoje | 49,14 m | balkon | 6 piętro | 3 windy | żelechowa | pełna własność | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,14.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł67,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 778 m² 529,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowiec inwestycyjny! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m . Lokalizacja Nieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,98 m² 7 566,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Obejrzyj wirtualną prezentację przed wizytą na żywo! Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się nieopodal ronda Giedroycia. Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji powierzchni strychowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł51,70 m² 81,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bukowo, nowy wolnostojący lokal, na wynajem, pod branże medyczną, branże beauty, parterowy, bez barier architektonicznych, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Oferta na wyłączność! Masz szanse.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł826 m² 1 083,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży unikatowej działki, położonej na osiedlu małe błonia - warszewo działka położona W osatniej linii widkowej na jezioro dąbie. Jedna Z ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł49,90 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania pod klucz , które nie wymaga odświeżania ani żadnych nakładów finansowych? Ta oferta przy ul. Polickiej to rzadko spotykany standard wykończenia i dbałości o detale.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, wolnostojący dom w nowoczesnym stylu loftowym o powierzchni 160m2, położony w otoczeniu natury, z pięknymi, niczym niezakłóconymi widokami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2., 3 piętro. Mieszkanie składa się: z pokoju dziennego, z którego jest wejście do sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł125,39 m² 10 527,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Wszystko co potrzebne i przyjemne do życia w jednej przestrzeni. Wyjątkowo urokliwy, skrajny segment w zabudowie szeregowej położony na kameralnym osiedlu Ogrodnicza w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 905 680 zł1 148 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 1148m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka jest w kształcie prostokąta. Ma ona bardzo kameralne usytuowanie zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gocław,Szczecin

187 000 zł350 m² 534,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Bolesława Chrobrego, położną przy ul. Zielnej/rolnej. Gdzie jak nie tu zrobisz grilla, pobawisz się ze swoimi dziećmi, spotkasz.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54,04 m² 10 640,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warszewo, limby, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, ogródek, taras, garaż. Tylko u Nas! 2 pokoje z ogródkiem | Warszewo | Parter | Oddzielna kuchnia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Niebuszewo,Szczecin

32,09 zł/m²233,69 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo-usługowego-biurowego znajdujący się na pierwszym piętrze w budynku o charakterze handlowo-usługowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 233,69m2, na co składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze, co zapewnia wygodny dostęp i sprawdzi się zarówno dla osób starszych, jak i rodzin z dziećmi. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł65 m² 3 876,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:377 m²

Sprzedam domek o powierzchni 65m2 na działce rod ul. Szosa Polska. Całoroczny dostęp wody i prądu. Działka o powierzchni około 400 m2, dobrze zagospodarowana. Powierzchnia domu około 65.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł100 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na poddaszu w kamienicy, o pow. całkowitej około 100m2 (użytkowa 80 m2) , dzielnica Niebuszewo- blisko Jasnych Błoni - w którego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy powierzchnię 0,15 ha za kwotę 360 000 zł, położoną w rozwijającej się, zielonej dzielnicy Szczecina Skolwin. To miejsce, które łączy spokój natury z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie z tarasem | 95 m | idealne również pod działalność | Niebuszewo Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, czteropokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 976 m² 289,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa położona przy ul.Kredowej na szczecińskim Warszewie. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową taką.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe piękne 3-pokojowe mieszkanie 72,75 m Z ogródkiem I miejscami parkingowymi Oferujemy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 72,75 m z ogrodem, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,76 m² 6 148,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m , zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia 120m2 usługowa zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszewo. Lokal idealny dla firm, które chcą połączyć widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

866 999 zł54 m² 16 055,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i prywatnym ogródkiem, położone na parterze inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. W cenie najmu jedno.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,76 m² 8 102,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

0% Prowizji za kupującego! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 pln Powierzchnia: 67,76 m + zabudowany balkon 4,5 m + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł16 m² 3 688 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w inwestycji Golisza 6. Miejsce znajduje się w hali garażowej na poziomie -1. Szeroka brama wjazdowa. Cena : 59 000 zł Golden Hawk Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij