dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

639 000 zł95 m² 6 754,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży 4 - pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta, z możliwością parkowania samochodu na wewnętrznym podwórku. Mieszkanie bardzo zadbane, przestronne i jasne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

405 000 zł46 m² 8 785,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do wprowadzenia. Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego IV piętrowego ocieplonego bloku. Powierzchnia całkowita 46,1m2.Jest cieple, rozkładowe, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

995 000 zł130 m² 7 677,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 129,6m2 z wejściem z ulicy, z czego powierzchnia 99,47m2 to powierzchnia w poziomie zero, a 29,76 to piwnice. Możliwy handel/usługi, działalność biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca z windą z 2019 roku na przy ul. Powstańców Śląskich. Na powierzchnie użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

1 450 000 zł168 m² 8 630,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: ul. Wojska Polskiego, szczecin Dostęp od ulicy i drugie wejście od podwórza Czy marzysz o prowadzeniu swojego biznesu w sercu Szczecina? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

270 000 zł40 m² 6 676,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż dotyczy dużej kawalerki (z opcją przerobienia na 2 pokoje). Nieruchomość położona w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze, wystawa okien na podwórko. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

249 000 zł39 m² 6 310,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży bardzo jasnej i przestronnej kawalerki o powierzchni 39,46 m 2 z balkonem zlokalizowanej w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowana jest ona na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal własnościowy (wspólnota) w centrum Szczecina al. Jana Pawła II składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, pom. socjalne, korytarz. Posiada dwa wejścia od ulicy oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

50 zł/m²14 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy (lub inny rodzaj nieuciążliwej działalności) w pobliżu Jasnych Błoni. Lokal (14,0 m2) usytuowany na II piętrze w budynku biurowym trzypiętrowym. Do lokalu przynależy łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Centrum,Szczecin

600 000 zł74 m² 8 053,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłącznie w naszej ofercie lokal użytkowy w centrum Szczecina przy Deptaku Bogusława. Lokal mieści się na parterze zadbanej kamienicy z reprezentacyjnym wejściem. Idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

2 400 zł47 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie w samym Centrum Szczecina! Nieruchomość o pow. 46,7 m2, składająca się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i balkonem, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 390 000 zł97 m² 14 271 zł/m²

 

Piętro:23/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament 97,5 m2 płożony na 23. piętrze Hanza Tower. Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, holu, dwóch sypialni, dwóch łazienek (jedna prywatna gospodarzy), garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

696 000 zł77 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76.8 m2 znajdujące się na 2 piętrze bloku w drugiej linii zabudowy w Centrum. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Centrum,Szczecin

19 430 zł700 m² 27,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala w Świetnej lokalizacji! W pobliżu droga S3 oraz przystanki komunikacji miejskiej. Hala wysokiego składowania / możliwość prowadzenia uciążliwej produkcji. W celu zapewnienia jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 100 zł33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W nowym budynku z 2021 roku kamienica nova III, umeblowane studio z aneksem kuchennym. Pokój o powierzchni 20 m2 z wyjściem na balkon od strony zachodniej, w pokoju kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka plus wnęka na sypialnię o powierzchni 44 m2 położona na Starym Mieście w Szczecinie. Czynsz najmu 1800 zł plus opłata za media 900 zł miesięcznie, która zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już. Oferuję Państwa uwadze 3 pokojowe mieszkanie 65 m. znajdujące się w nowoczesnym osiedlu przy ul. Potulickiej 20. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

730 000 zł127 m² 5 748,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego i przestronnego czteropokojowego mieszkania z aneksem kuchennym połączonym z jadalnią o powierzchni ok. 127m 2 zlokalizowanego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czesława

Centrum,Szczecin

3 200 zł82 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w zamkniętym osiedlu z lat 2000, w Śródmieście przy ul. Czesława Mieszkanie o powierzchni 82m2 usytuowane na parterze składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Centrum,Szczecin

12 000 zł700 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia powierzchnia biurowo - magazynowo - produkcyjna! Obiekt wykończony w wysokim standardzie! Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina 3,5 km! W odległości 9 km droga A6 oraz S3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia