dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

89 000 zł30 m² 2 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedmiotem oferty jest domek o powierzchni ok 30m2 z tarasem 15m2 mieszczące się na Strzeżonej Przystani Na Wyspie Puckiej. Nieruchomość posiada 2 pokoje, aneks kuchenny z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

486 800 zł41 m² 11 804,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 31 m2, - łazienka o pow. 4,2 m2, - hol o pow. około 3 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

688 200 zł58 m² 11 968,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 19,60 m2, - pokój 11,50 m2, - pokój 9,10 m2 - łazienka o pow. 4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Szczecin

990 000 zł143 m² 6 928,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Nowa świetna oferta! na sprzedaż duże mieszkanie, położone na paterze zadbanej kamienicy, tuż przy wejściu do ch Kaskada. Nieruchomość idealnie nadaje się od prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie, dwupoziomowe o powierzchni 74 m2 w budynku z 2000 r. III piętro. Czynsz najmu 2500 zł plus opłaty dodatkowe 1100 zł .Instalacja telefoniczna. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

389 000 zł30 m² 12 880,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest kawalerka (30,2m2 ) z aneksem kuchennym i balkonem. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 6 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

370 000 zł93 m² 3 974,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta do sprzedaży w Centrum z dużym potencjałem inwestycyjnym. Duża powierzchnia 93 m2 wraz z pomieszczeniem przynależnym pozwala na zmianę aranżacji pomieszczeń i podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

785 999 zł127 m² 6 188,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w kamienicy z wysokimi sufitami, 4-pok + łazienka z wc i dużą kuchnia z jadalnią (razem ok. 20 m2). Mieszkanie położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

599 000 zł63 m² 9 538,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest duże, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w niskim bloku. W pobliżu nieruchomości liczne miejsca postojowe, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

49 zł/m²51 m² 2 499 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem elegancki lokal biurowy (51m2) na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. W skład lokalu wchodzą: 2 rozkładowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuki

Centrum,Szczecin

363 000 zł34 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu świetnie usytuowane mieszkanie dwupokojowe położone na piątym piętrze w samym Centrum, tuż przy ch Kaskada. Mieszkanie ciepłe i słoneczne w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

499 000 zł88 m² 5 696,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zmiana ceny! Polecamy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 87,60 m2 i pow. całkowitej około 100m2., które powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2010 r., bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Spółdzielcze własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (49 m2) - 1 poziom 31 m2 + antresola 18 m2 (1,6m wysokości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 400 zł33 m² 73,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 19 listopada do wynajmu eleganckie mieszkanie 2 pokojowe dla pary lub singla w nowo wybudowanym w roku 2021 budynku apartamentowym kamienica nova III przy ul. Narutowicza, z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Szczecin

365 000 zł47 m² 7 733,05 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny. Na parterze wieżowca, znajduje się 47,2 m2 mieszkanie składające się z: - salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni (w jednej balkon francuski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

1 400 zł57 m² 24,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, okolice Urzędu Miasta. Do parku Kasprowicza można dojść w 5 min. Lokal znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

811 000 zł66 m² 12 250,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z tarasem. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 30,40 m2, - pokój 12,90 m2, - pokój 10,10 m2 - łazienka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście-Północ,Szczecin

2 500 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem gustownie urządzone mieszkanie generalnym remoncie znajdujące się tuż przy Pleciudze. Na powierzchnię 50,20 mkw. składa się: -gustownie urządzony salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

599 000 zł73 m² 8 167,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż świetny apartament o powierzchni 73,34 m2 zlokalizowany w Ścisłym Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73,34m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Centrum,Szczecin

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Piłsudskiego o powierzchni ok. 59 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku, składające się z: dwóch pokoi, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

405 000 zł48 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 48 m2. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Na powierzchnię składają się 3 osobne pokoje, łazienka, oddzielna kuchnia oraz duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

897 500 zł77 m² 11 591,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4 pokojowe z loggią. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 19,80 m2, - pokój 14,60 m2, - pokój 10,30 m2, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

1 750 zł22 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas do wynajęcia wyjątkowe, 1 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze na śródmieściu Szczecina. Budynek został ponownie ocieplony w 2017 roku co sprawia że mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Plac Jana Kilińskiego

Śródmieście,Szczecin

600 zł8 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:400 zł

Witam :) Mamy do wynajęcia pokój w mieszkaniu 3 pokojowym. Pozostałe pokoje są również wynajmowane, właściciel nie mieszka na mieszkaniu i zbytnio nie ingeruje. W mieszkaniu panuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

493 200 zł40 m² 12 177,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 20 m2, - łazienka o pow. 4,2 m2, - hol o pow. około 3 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

1 900 zł43 m² 43,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Matejki o powierzchni 43,4 m2. Lokal składa się z z dwóch pokojów, z mniejszego wyjście na balkon, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Śródmieście,Szczecin

525 700 zł44 m² 11 861,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe. Rynek pierwotny. W skład mieszkania wchodzi; - salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 18,6 m2, - pokój 14,3 m2 - łazienka o pow. 4,5 m2, - hol o pow.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij