dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

59 zł/m²333 m² 19 647 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale pod usługi medyczne lub biura. -Obiekt klasy premium. -Winda -do każdego pomieszczenia doprowadzona woda -możliwość własnej aranżacji -hala garażowa pod budynkiem -brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje | Stare Miasto | balkon | winda | widok na Black Pearl i Zamek (pierwsze zdjęcie przedstawia propozycję umeblowania*) Jeśli szukasz mieszkania w samym sercu Szczecina, ale bez hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m, położona na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym z pięknym widokiem na Park Kasprowicza oraz Urząd Miasta Szczecin. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,45 m² 10 939,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, zlokalizowane na Starym Mieście w Szczecinie. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon, przytulna sypialnia, funkcjonalna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

209,20 zł/m²10,76 m² 2 251 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem w Hanza Tower - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 1 do 8 stanowisk. Idealne zarówno dla małych firm, jak i większych zespołów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł51 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Są miejsca, do których wracasz tylko po to, żeby się przespać. I są takie, w których w końcu czujesz, że jesteś u siebie. Jeśli masz dość wynajmu, ciągłych podwyżek.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,04 m² 11 992,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2, 18m2), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 890 000 zł1 050 000 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest spółka z o.o. i 105 ha gruntu oraz wszelkie umowy dzierżawy, kontrakty, projekty i zgody dotyczące plantacji i terenu. Teren składa się z 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²17 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²400 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Biurowiec oferuje wysoki standard wykończenia. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł86 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie i doskonałym wykończeniu, położone w centrum Szczecina przy ulicy Narutowicza. Nieruchomość ta jest doskonałą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²204 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal 204 m2 na wynajem Szczecin Śródmieście, parter z dużymi witrynami. Czynsz najmu 4000 zł. + 2800 zł. czynsz do zarządcy (zawiera ogrzewanie, wodę, śmieci) + prąd. Kaucja 6000 zł. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

20,82 zł/m²96 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwu kondygnacyjny lokal biurowy o powierzchni 65 m (po podłodze 96 m2). Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30,25 m² 15 174 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

42,23 zł/m²165,77 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł89,72 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, klimatyzacja, winda. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł45,22 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka z klimatem i niedużą antresolą przy ulicy Krzywoustego ,przy Turzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,33 m2 ( pow. całkowita 45,22 m2) - pokój 25,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,52 m² 10 511 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! Najbardziej pożądana lokalizacja! Świetna inwestycja na najem krótko i długo terminowy! Budynek usytuowany w prestiżowej lokalizacji Starego Miasta w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł70,10 m² 7 118,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście z dodatkową przestrzenią do aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²3 600 m² 234 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 3600m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na dwóch piętrach 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł80,83 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł86 m² 7 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta. Stan bardzo dobry, pokoje rozkładowe. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia blisko 90m2, składa się z 4 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie,usytuowane na 2 piętrze w 2 linii zabudowy(oficyna) w ścisłym centrum przy ul.Piastów63.Pokoje duże,słoneczne -1.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²144 m² 7 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 144 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł133,44 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie w kamienicy blisko Wałów Chrobrego 133 m , 4 pokoje, balkon Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 133,44 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,42 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł56,66 m² 10 324,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż ładne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Szczecina tuż przy Galaxy i Parku Żeromskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,42 m² 9 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe , na IV piętrze , które znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Limanowskiego w Szczecinie, blisko centrum miasta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie 2-pokojowe nad Odrą - 56 m | Wysoki standard | Garaż w cenie Oferuję na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł120 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 120,6 m, położone na drugimi piętrze zadbanej, wyremontowanej kamienicy z lat 30. Nieruchomość znajduje się przy urokliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,93 m² 11 522,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Fantastyczna lokalizacja. Ulica mariacka na starym mieście. PO kapitalnym remoncie, nowoczesny styl. Możliwość parkowania na wewnętrznym podwórku! Polecam Państwu znakomitą ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł112 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu z duszą. W samym sercu Szczecina, przy reprezentacyjnej Alei Piastów, wśród odrestaurowanych kamienic, czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 600 zł39,19 m² 11 293,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł88,76 m² 8 224,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 88,76m2 położone w cichym zakątku w centrum Szczecina. Mieszkanie dwupoziomowe z bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł49,60 m² 9 979,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i ciepłe mieszkanie położone w niskim bloku w centrum Szczecina, w pobliżu Placu Kościuszki i Bramy Portowej. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni ok.42m2 leżący przy ulicy Jagielońskiej 26. Lokal znajduję się na poziomie -1. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Śródmieście-Północ,Szczecin

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania - szczecin, blisko jasnych błoni Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w wyjątkowej lokalizacji - cicha, spokojna uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł55,83 m² 9 940,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin ul. Sławomira - w ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,83 mkw, rozkładowe: dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka razem z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150,62 m² 7 967,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Szczecina. Powierzchnia: ponad 150 m , 5 pokoi, 3 piętro. Z przyjemnością prezentuję.