dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

69 000 zł16 m² 4 313 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe o powierzchni 16 m, zlokalizowane w garażu podziemnym na osiedlu Nowe Forty w Szczecinie. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²122,78 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,34 m² 8 460,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w oficynie blisko Wałów Chrobrego. Bardzo ciepłe, jasne i przytulne mieszkanie, zaprojektowane z dużą dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

35,83 zł/m²240 m² 8 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w parterze kamienicy położonej przy głównej ulicy w ścisłym Centrum Szczecina - Wojska Polskiego. Łączna powierzchnia lokali: parter - 170m2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł41,70 m² 71,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia o powierzchni ok 41,7 m2 świetnie zlokalizowanego -w samym centrum Szczecina Rozkład pomieszczeń Na powierzchni 41,7 m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

66,92 zł/m²130 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w Centrum Biurowym klasy A, zaprojektowanym z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

76,15 zł/m²130 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

NA wynajem! lokal handlowo-usługowy W świetnej lokalizacji - blisko Centrum, przy ruchliwej ulicy - 80zł/m2 Oferta wynajmu lokalu o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 130 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127,27 m² 5 342,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Duże 4/5-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Kaszubska. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 127,27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w oficynie kamienicy z 1930 roku. Kuchnia przejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł51,10 m² 4 011,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny w przyziemiu, o łącznej powierzchni 51,1 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji. To idealna przestrzeń do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie. Mieszkanie składa się z: * 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł14 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w centrum po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł96,14 m² 8 321,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczecin Drzetowo - Grabowo: w ofercie do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 96,14 mkw, rozkładowe, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej, czterorodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²180 m² 7 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 180 m2 na 3. piętrze, w budynku biurowym w okolicach ul. Gdańskiej. Oferowana powierzchnia składa się z indywidualnych pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,20 m² 10 456,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 8 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego, tuż obok galerii Galaxy. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

53,03 zł/m²132 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł15,40 m² 8 116,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 15.4 m stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na poddaszu kamienicy położonej w samym centrum Szczecina. Lokata kapitału: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje nowy apartament na wynajem, zlokalizowany na nowym osiedlu tuż przy Odrze, w sercu Szczecina. Apartament usytuowany na II piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł138 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Mazurska) w samym centrum Szczecina! uwaga: mieszkanie dostępne od 1 lipca.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,02 m² 11 675,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą nieruchomości w Szczecinie, która łączy nowoczesny standard z doskonałą lokalizacją. Oto kluczowe punkty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł29 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna od 1 września istnieje możliwość wcześniejszego oglądania i rezerwacji oferty. Ciekawa kawalerka o pow.29m2 położna w wieżowcu na 5piętrze budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z osobną kuchnią, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w nowym budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m , zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie najwyższego i najbardziej ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23,49 m² 76,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej przy placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie! Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy o powierzchni 33m2 zlokalizowany w budynku biurowym z windą na 2 piętrze, w samym Centrum miasta. Budynek zmodernizowany w 2000r. Doskonała rozpoznawalność.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępne od czerwca! Możliwość oglądania po wcześniej umówionym terminie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na wynajem. Mieszkanie znajduje się w na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,80 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł54,85 m² 8 915,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny, wyremontowany lokal o powierzchni 55m2 w centrum miasta. Lokal usługowo-handlowy 54,85 m2 w samym centrum miasta Szczecin. Lokum świeżo po remoncie. Zostało zamontowane ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²300 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 300 m do prowadzenia działalności związanej z archiwizacją dokumentów. Obiekt znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Ofertą sprzedaży jest duże 3 pokojowe mieszkanie (93,1m2) w centrum. Łazienka odnowiona. Reszta mieszkania do generalnego remontu. Z mieszkania wyjście na strych 60m2 który można kupić od.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,30 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie. W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,26 m , położone w świetnej lokalizacji ul. Mazurska, szczecin. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,10 m² 9 971,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenie Koniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

78 zł/m²43 m² 3 354 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Monte Cassino 24, lokal wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 43 m2, na działalność medyczną, kosmetyczną, gabinet psychologiczny, kancelarie, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal usytuowany na parterze centrum handlowego. Na powierzchni ok 46m2 znajdują się: otwarta przestrzeń o pow. 34m2, część socjalna 6m2 i wc. Lokal jest klimatyzowany. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł74,59 m² 8 245,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,84 m² 8 267,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe ( 45,84 m2) z ogródkiem (ok. 43 m2) oraz piwnica (+.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²20,12 m² 765 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o powierzchni 20,12 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku położonego w centrum.