dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

Rynek pierwotny

385 320 zł32,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji nad Odrą | Bulwar Piastowski, szczecin Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Starego Miasta Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 840 zł48,65 m² 17 900,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

870 000 zł67,63 m² 12 864,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ten apartament jest propozycją dla osób, które cenią jakość, spójność i komfort codziennego życia bez kompromisów i bez nadmiaru. Położony na dozorowanym osiedlu Pionierów,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,49 m² 14 178,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,49 m , zaprojektowane w bardzo przemyślanym układzie, który maksymalnie wykorzystuje dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa w nowym budynku. Brak strefy płatnego parkowania, przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Bardzo dobry dojazd. Obecnie powierzchnia typu "open space", natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 40m2|centrum|loggia|wysoki parter|przy Galaxy Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na wysokim parterze. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł35,06 m² 16 685,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko w Angel Estate! Luksusowy apartament nad Odrą. Marina. Balkon 11 m . Gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł112,20 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament 112 m w odrestaurowanej kamienicy z windą Deptak Bogusława, szczecin. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112,2 m zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,68 m² 78,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,47 m² 9 552,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jagiellońskiej 70. W skład nieruchomości wchodzą : - salon z wyjściem na duży balkon, - pokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 100 m2 - Niebuszewo-Bolinko, szczecin Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 100 m2, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,82 m² 6 168,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy ul. Jagiellońska, szczecin (centrum) Lokalizacja: ul. Jagiellońska , Szczecin ścisłe centrum miasta Kamienica z 1905-1906 roku, proj.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł85,51 m² 5 554,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Szczecinie. Śródmieście ul. Wojska Polskiego, nieopodal deptaku Bogusława. Bardzo atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje! Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,60 m² 13 826,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w podwyższonym standardzie na ul. Michała Drzymały przy parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 42,60 m2 powierzchni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł62,30 m² 7 463,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na ulicy Tkackiej w Szczecinie (stare Miasto). Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,72 m² 8 752,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, oferujemy państwu na wynajem hale o powierzchni ok 150 m2 w centrum miasta. Hala znajduje się na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej, dojazd od ulicy Łady, dubois. Teren zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł81,01 m² 9 503,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 81 m 5 pokoi, świetna lokalizacja, idealne pod wynajem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m , położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,15 m² 12 092,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie zamkniętego osiedla Pionierów w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Opis nieruchomości: powierzchnia: 75 m2 Lokalizacja: trzecie piętro w centrum Szczecina Mieszkanie składa się z: salonu Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

51,28 zł/m²39 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal w super lokalizacji w samym centrum Szczecina na ulicy Krzywoustego! Nieruchomość składa się z głównego pomieszczenia, zaplecza, oraz łazienki. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

58,12 zł/m²16 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnie biurowe na wynajem W ścisłym centrum szczecina Kamienica z zewnątrz jak i wewnątrz pięknie utrzymana. Wejście utrzymane w piękny sposób. Wzbogacone ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²300 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukają Państwo przestrzeni, która łączy komfort pracy, prestiżową lokalizację i pełne poczucie bezpieczeństwa ta oferta spełni te oczekiwania. To doskonały wybór dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł120 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

DO przejęcia cesja umowy najmu lokalu usługowo- handlowego znajdującego się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy al. Wyzwolenia, idealny pod działalność usługową, biurową, handlową.

Szczegóły ogłoszenia

50,33 zł/m²152 m² 7 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy położony w reprezentacyjnej części centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja zapewnia duży przepływ pieszych i dogodny dostęp komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²72 m² 3 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 72 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Na oferowaną powierzchnię składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł36,35 m² 11 004,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szczecin, centrum, ul.Legionów Dąbrowskiego 14 (vis a vis Galerii Turzyn), kawalerka, parter, tern zamknięty, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł112,16 m² 7 123,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 112 m przy deptaku Bogusława | winda | balkon | osobne wc Jeśli szukasz mieszkania w ścisłym centrum, ale bez kompromisów w kwestii przestrzeni i komfortu właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł48,65 m² 24 049,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51,70 m² 10 154,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł97 m² 13 814,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł49 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z księgą wieczystą ( z możliwością zakupu przez osoby spoza ue.), po kapitalnym remoncie, o wysokim standardzie wykończenia, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,88 m² 93,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

70,27 zł/m²18,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy lokal do wynajęcia 18,5 m2 w ścisłym centrum Szczecina - Plac Szarych Szeregów Lokal znajduje się na parterze zadbanej willi w sercu miasta przy Alei Wojska Polskiego. Usytuowanie.