dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 425 ogłoszeń

1 699 000 zł102,19 m² 16 625,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w sercu miasta, w pięknej kamienicy przy ul. Henryka Pobożnego Takie mieszkanie nie zdarza się zbyt.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie w nowej kamieniczce z 2000 roku w rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta (stare Miasto). W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

2 800 zł32,41 m² 86,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie osiedle nad Odrą! Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie położone na prestiżowym Osiedlu Nad Odrą. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do zakupu mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem - 67 m2 podzielone na dwie kawalerki o metrażach 26 m2 oraz 36 m2, na 4. piętrze kamienicy zlokalizowane w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Lutniana

Śródmieście-Północ,Szczecin

1 999 999 zł360 m² 5 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:484 m²

Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł29,11 m² 12 366,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 29,11 m2 położony na parterze w ścisłym Centrum przy jednej z głównych ulic miasta, ul. Jagiellońska. Lokal posiada duże witryny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w sercu Szczecina, położony na 10. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Nieruchomość o powierzchni 74 m posiada duży taras przystosowany do systemu nawadniania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3-pokojowy | 67,02 m | Łasztownia | Nad Odrą | deweloperka | 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 67,02 m , położony na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

404 550 zł40,98 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Narutowicza w Szczecinie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł128 m² 14 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum. Posiada dużą witrynę, ogrzewanie miejskie. Wejście do niego po kilku schodkach. Lokal posiada klimatyzację oraz instalację alarmową.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł60,75 m² 9 020,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.75 m2 znajdujące się na 5 piętrze w bloku przy alei Wyzwolenia. Świetnie skomunikowane, dostępny każdy rodzaj transportu publicznego.

Szczegóły ogłoszenia

89,38 zł/m²160 m² 14 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które zagwarantuje Twojemu biznesowi maksymalną widoczność i nieustanny ruch klientów? Poznaj nową inwestycję w Szczecinie. To tutaj możesz rozwinąć działalność.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament o powierzchni 63 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym położony w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2020 roku. Budynek posiada recepcję kilka wind, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ekskluzywny penthouse o powierzchni 63 m , zlokalizowany na ostatniej, szóstej kondygnacji prestiżowej inwestycji Bulwary Odrzańskie przy ul. Szarotki w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²214,50 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic - ul. Krzywoustego. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²20 m² 1 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem -obiekt posiada windę -łazienki dostępne na piętrze -hala garażowa -brak płatnej strefy parkingowej -obiekt klimatyzowany cena 59 za m2 netto. do czynszu dochodzi podatek (stawka.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł74,40 m² 9 256,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,40 m , położone na 3. piętrze budynku z 1994 roku przy ul. Śląskiej w Szczecinie. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

162,33 zł/m²4,38 m² 711 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem w Hanza Tower - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 1 do 8 stanowisk. Idealne zarówno dla małych firm, jak i większych zespołów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 040 zł32,11 m² 12 302,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł108 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przekształcone z 4 pokoi na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł41 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękny, nowocześnie zaaranżowany 2 pokojowy apartament (41m2) z kuchnią i z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nowego apartamentowca z windą, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,24 m² 14 805,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe / Bulwary Odrzańskie / 2023 / balkon + miejsce postojowe Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,24m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł123,56 m² 10 925,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal w przyziemiu o powierzchni 123,56 m2, położony w dzielnicy Stare Miasto. W lokalu znajdują się: dwie połączone sale o powierzchniach 36,9 m2 i 27,3 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,16 m² 8 148,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w ścisłym centrum Szczecin, w pobliżu centrum handlowego Galaxy Centrum. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety itd. ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł115,50 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115,5 m , położone na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Narutowicza 8 w Szczecinie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł29,59 m² 67,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę- studio z balkonem w Apartamentowcu z windą przy ul. Adama Mickiewicza. Wokół mieszkania dostępne miejsca parkingowe. . Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

536 200 zł35,99 m² 14 898,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy Bulwarach Szczecińskich, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w samym sercu Szczecina na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w wyremontowanej kamienicy i ma 49m2 powierzchni w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

69,26 zł/m²38 m² 2 632 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Lokal składa się z 3 pokoi biurowych. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł74,41 m² 8 184,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta na wyłączność Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z balkonem w centrum Szczecina Mieszkanie zlokalizowane przy odcinku nowo wyremontowanej al. Wyzwolenia, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29 m² 13 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Lewandowskiego, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł121,66 m² 53,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (121,66 m2) na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grodzkiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł145,20 m² 10 330,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą okazję, która może odmienić oblicze Waszej działalności! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy, usytuowany w sercu Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,78 m² 8 769,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,78 m2 przy ul. Sikorskiego, ścisłe centrum miasta okolice Placu Kościuszki. Doskonała lokalizacja, komunikacja miejska oraz uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się: -> Korytarz (duża szafa) -> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe) ->.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł130 m² 13 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Lokal Przemysłowo-Gastronomiczny w samym centrum miasta! Wynajem Sprzedaż Ofertą Sprzedaży jest lokal gastronomiczny w okolicach Deptaku Bogusława. Lokal był opisywany na łamach gazety jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,64 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł60 m² 10 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji nad Odrą Szczecin, bulwar Piastowski. W pełni wyposażona restauracja o powierzchni 60 m , zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Szczecin

69,25 zł/m²31,12 m² 2 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne