dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 427 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 427 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

499 900 zł49 m² 10 156,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi 49,22m2, usytuowane na 1. piętrze w 10- piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

1 399 000 zł152 m² 9 228,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży wyjątkowy lokal z witrynami i niezależnym wejściem od ulicy, przygotowany pod gabinety lekarskie lub kosmetyczne, zlokalizowany przy jednym z głównych rond w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 000 zł290 m² 8 275,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszam na prezentację lokalu o powierzchni 297,9 m2 w doskonałej lokalizacji w pobliżu ch Kaskada. Lokal składa się z dwóch części: dużej otwartej sala sprzedaży oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

1 900 zł57 m² 33,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia duże 2 pok. mieszkanie - 57,28m2, położone na II piętrze budynku przy Zamku Książąt Pomorskich. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (70 m2 pow. całkowitej) (68 m2 pow. użytkowej w kw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Druckiego-Lubeckiego

Drzetowo,Szczecin

319 000 zł43 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 43 m2 zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo. Lokal o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, do każdego z pokojów wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Nowe Miasto,Szczecin

1 200 zł19 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z małym balkonem przy ul. Potulickiej. Wieżowiec z windą. Świetna lokalizacja, szybki dojazd do centrum - dostępny tramwaj, autobus. Pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

558 740 zł31 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację wyjątkowej oferty apartamentu w nowym obiekcie, obecnie najwyższym budynku w Szczecinie liczącym 122 m z wyjątkowymi 30 kondygnacjami z czego 3 to kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

32,97 zł/m²91 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego. Przestrzeń doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

2 400 zł29 m² 82,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe mieszkanie w nowym budynku z 2022 rok, zlokalizowane w centrum miasta a jednocześnie w cichej i spokojnej uliczce. Blisko ch Kupiec, brama Portowa, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

529 000 zł90 m² 6 002,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w samym sercu Szczecina! Mieszkanie jest gratką dla osób ceniących sobie piękne miejsca, kamienice. Pozostawiono tu wiele oryginalnych akcentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

627 000 zł78 m² 7 999,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m , zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m , usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

65,79 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest lokal na wynajem o powierzchni 38 m2 znajdujący się na parterze przy alei Wojska Polskiego 56. Lokal składa się z: - sala sprzedaży - 18.8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ściegiennego

Turzyn,Szczecin

375 000 zł34 m² 10 945,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Loft | Po remoncie | Wysokie sufity | Prywatność | Zamknięte osiedle | Niski czynsz | Centrum Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania typu loft, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Szczecin

599 000 zł89 m² 6 742,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ul. Jagiellońska 77 - 2 piętro Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe o pow. 88,84 m2 położone w kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śląska

Śródmieście,Szczecin

529 000 zł33 m² 16 202,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32.65 m usytuowane na 2 piętrze 6 piętrowej odrestaurowanej kamienicy w sercu Szczecina. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Szczecin

620 000 zł68 m² 9 153,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Nieruchomość charakteryzuje się idealnym stanem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 380 000 zł113 m² 21 011,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący salon kosmetyczny z rozbudowaną bazą klientów, doświadczonym zespołem, profesjonalnym wyposażeniem oraz kompletnym systemem zarządzania. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta sprzedaży mieszkania 105m2 / 3 rozkładowe pokoje w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy. W skład powierzchni 105m2 wchodzi: -duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

87,41 zł/m²57 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam na prezentację, lokalu gotowego do prowadzenia działalności medycznej- gabinety lekarskie. Do zaoferowania mamy lokal z trzema gabinetami, recepcją oraz toaletą. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście-Zachód,Szczecin

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne, duże i jasne mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 91.59m2, na którą składają się 3 niezależne pokoje (każdy po około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

560 000 zł47 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

359 000 zł42 m² 8 462,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość położną na spokojnym osiedlu w śródmiejskiej części Szczecina (grabowo- drzetowo). Na powierzchnię 42,42 m2 składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

563 000 zł56 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w centrum Szczecina Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

632 880 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbowa

Jasne Błonia,Szczecin

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę mieszkania czteropokojowego z kuchnią i piwnicą, położonego w doskonałej lokalizacji w Szczecinie, na Jasnych Błoniach w pobliżu Parku Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 566 600 zł70 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 620 000 zł268 m² 6 048,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:101 m²

Na sprzedaż nieduża kamienica o powierzchni użytkowej 267,85 m2 znajdująca się w zabytkowej części Szczecina na Podzamczu. Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

26,71 zł/m²150 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Szczecina na Deptaku Bogusława w odrestaurowanej czteropiętrowej kamienicy. Całkowita powierzchnia lokalu 149.75m2 i składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

402 000 zł65 m² 6 213,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Śródmieście-Zachód,Szczecin

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

639 000 zł74 m² 8 610,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem idealnego dla rodziny lub pary Komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum/śródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Szczecin

822 236 zł59 m² 13 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- nowe piękne mieszkanie, w kotórym jeszcze nikt nie mieszkał - Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 42-metrowe mieszkanie, oferowane po raz pierwszy, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Narutowicza 13a. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze i posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Centrum,Szczecin

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | taras + garaż | wysoki standard | gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

170 zł/m²81 m² 13 756 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta najmu lokalu o pow., 80,92m2 w samym centrum Szczecina -Hanza Tower! Lokal idealny pod biura, kancelarie, gabinety stomatologiczne itp, sprawdzi się także pod branże Beauty. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

702 432 zł81 m² 8 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację lokalu usługowego w centrum miasta przy al. Piastów. Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy. Ciekawy układ pomieszczeń, 3 duże pokoje oraz hol z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

399 900 zł90 m² 4 433,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 28.02. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum miasta, tuż przy parku, przy pl. Grunwaldzkim. Jest to wyjątkowa okazja cenowa (m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij