dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Śródmieście

1 426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabowo,Szczecin

540 000 zł61 m² 8 817,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję własnościowe 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy. Na powierzchnię 61.24m2 składają się : - Przestronny salon - 2 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum/śródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

925 574 zł93 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga - jedna z najlepszych lokalizacji w mieście - deptak przy Galerii handlowej Kaskada. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy, która jest dobrze utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Szczecin

399 000 zł29 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowane i gotowe do wprowadzenia się 1-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na nowym osiedlu przy ulicy Lewandowskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

4 000 zł60 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

520 000 zł73 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy do sprzedaży ofertę mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 300m od Placu Kościuszki, 500m od Bramy Portowej, w otoczeniu sklepów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje w wyremontowanej kamienicy. Łazienka, kuchnia, oddzielne pomieszczenie z pralką. Mieszkanie wyposażone. Sprzęt agd: kuchenka, piekarnik, lodówka, mikrofalówka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Szczecin

537 395 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie deweloperskim zlokalizowane w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

520 000 zł52 m² 9 948,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie bezpośrednio po kapitalnym remoncie położone przy Centrum Szczecina, w pobliżu najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych miejsc w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament typu loft o powierzchni 39 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku Smart House przy ul. 5 lipca w Szczecinie. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne. Zarówno przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

339 000 zł53 m² 6 343,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (53,44 m2) od strony południowej oraz przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

630 000 zł68 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

45 zł/m²123 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Szczecin

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36m2, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Nieruchomość położona jest przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Szczecin

549 000 zł43 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł133 m² 11 252,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajętego lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa niższa cena! Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

460 000 zł55 m² 8 386,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54,85m , zlokalizowany w przyziemiu kamienicy. Idealna propozycja zarówno pod działalność gospodarczą, jak i inwestycję pod wynajem. Lokal daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

440 000 zł63 m² 7 035,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Stanisława Żółkiewicza. Wejście do lokalu prowadzi od dziedzińca, co zapewnia większy spokój i prywatność. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

259 000 zł26 m² 10 007 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie własnościowe, 2 pokojowe (25,88m2) znajdujące się na 5 piętrze w 5 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł218 m² 6 885,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal w pobliżu C.H.Kupiec o powierzchni około 217.85 m2, położony Szczecin-Śródmieście na parterze w IV piętrowej kamienicy. Lokal obecnie składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Szczecin

669 370 zł46 m² 14 516,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka na wynajem w samym centrum miasta-al. Wyzwolenia przy Placu Rodła. I piętro w niskim budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

40 zł/m²418 m² 16 704 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Oferta najmu połowy piętra w budynku 417mkw / Centrum miasta Szczecin. Budynek bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, dostępny parking, bardzo dobra lokalizacja. Pomieszczenia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ogłoszenie prywatne - 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Szczecina ul. Malczewskiego - centrum, vis-à-vis Parku Żeromskiego To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Śródmieście,Szczecin

469 000 zł59 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy, w topowej lokalizacji w sąsiedztwie Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście,Szczecin

630 000 zł118 m² 5 347,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! oferta na wyłączność! W ofercie własnościowe, 4 pokojowe mieszkanie w samym Centrum Szczecina. Znajdujące się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy ze starannie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Szczecin

2 000 zł48 m² 41,52 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 48,17m2 i całkowitej około 55m2 na poddaszu 3 piętrowej kamienicy w centrum ul. Sikorskiego. Uwaga: mieszkanie jest wynajęte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja inwestycyjna w bardzo atrakcyjnej cenie i wybornej lokalizacji - Szczecin Centrum - ulica Ks. Bogusława X- mieszkanie w ocieplonej kamienicy z ładną elewacją na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Łękno,Szczecin

480 000 zł37 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Wojska Polskiego 107 w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Śródmieście,Szczecin

415 000 zł46 m² 8 971,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe 2 pokoje przy Parku Kasprowicza Idealne na start lub pod inwestycję! Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Śródmieście,Szczecin

732 750 zł49 m² 14 923,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.