dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Warszewo

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

749 000 zł77,58 m² 9 654,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł110 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony przy ul.Perlistej o powierzchni 110 m2 z 500m2 ogrodem oraz garażem! Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dużą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,65 m² 13 173,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Warszewo, szczecin. Bezpośrednio od ulicy Podbórzańskiej, bez konieczności okrążania osiedla. Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł47,46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy osiedlowym stawie. Inwestycja zakończona. Mieszkanie gotowe do odbioru i dostępne od zaraz. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

67 zł/m²120 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia 120m2 usługowa zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszewo. Lokal idealny dla firm, które chcą połączyć widoczność,.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł220 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aktualizacja ceny! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m , z garażem w bryle budynku oraz wiatą, zlokalizowany w urokliwym zaciszu Warszewa. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

111,11 zł/m²9 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia gabinety w zadbanym, funkcjonalnym lokalu przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Całość została podzielona na 4 niezależne gabinety. Jeden z nich jest obecnie wynajmowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej, Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z : -pokój z balkonem z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł69,57 m² 14 215,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękny, nowoczesny apartament położony na Warszewie (inwestycja Asset home) - Apartamenty Duńska. Osiedle bez barier architektonicznych, apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 976 m² 289,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa położona przy ul.Kredowej na szczecińskim Warszewie. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową taką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 605 500 zł82,09 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament w sercu Warszewa. Wykończony w luksusowym stylu. Gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie zostało zaprojektowane z ogromną starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł77,70 m² 10 167,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na Warszewie-luksusowe osiedle Garden House Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Mamy do zaoferowania przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 999 zł88,50 m² 10 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Już pod koniec 2025 roku/początek 2026 będziesz mógł wprowadzić się do nowoczesnego domu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina - Warszewie. Kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 900 zł37,45 m² 12 787,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,45 m , położone na 1. piętrze w inwestycji Aura Warszewo w Szczecinie. Gotowe do odbioru od ręki, w budynku już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 zł34,90 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znana i lubiana dzielnica Warszewo, ul. Duńska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, niskiego, 4 piętrowego budynku. Duży, przestronny pokój , osobna kuchnia, łazienka z wc, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł849 m² 1 412,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie zlokalizowana działka na Warszewie ul .Rostocka przy Kościele Działka w kształcie regularnego prostokąta o powierzchni całkowitej 849 m2 Powierzchnia zabudowy do 40% Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym. Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania położonego w nowym budynku przy ul. Świergotki w Szczecinie. Okolica spokojna i dobrze skomunikowana z centrum - 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł109 m² 16 972,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:499 m²

Dom nowej generacji | architektura, która wyprzedza oczekiwania To imponujący dom, który od pierwszego spojrzenia przyciąga uwagę i na długo pozostaje w pamięci. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,55 m² 10 070,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m , położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł845 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m , położona na Warszewie, przy ulicy Traszki. Nieruchomość posiada plan zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł89,08 m² 10 990,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł60,65 m² 13 998,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 3-pokojowy (ponad 80 m ) z sypialnią na poddaszu i dużym balkonem Osiedle Pod Zegarem, szczecin Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ponad 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41 m² 11 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko w Angel Estate Warszewo. 3 pokoje. Duży taras. Garaż. 2019 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3 pokojowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł67,26 m² 11 730,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność, sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w szczecińskiej dzielnicy Warszewo. Lokal położony jest na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe piękne 3-pokojowe mieszkanie 72,75 m Z ogródkiem I miejscami parkingowymi Oferujemy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 72,75 m z ogrodem, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

59,74 zł/m²385 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia komercyjna 385 m na wynajem | przy Centrum Handlowym E.Leclerc | 18 miejsc parkingowych Przedmiotem najmu jest reprezentacyjna i wszechstronna powierzchnia komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 050 zł48,70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany na nowym osiedlu Wzgórz Warszewskich, w sąsiedztwie lasów i Puszczy Wkrzańskiej. Malowniczego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł16,10 m² 7 453,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Garaż na Warszewie w podpiwniczeniu budynku blisko ulicy Duńskiej i Złotowskiej. W budynku z cegły z roku 2000. Brama wjazdowa do wszystkich garaży. Prąd bez ograniczeń. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł272 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszewo, dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, basen, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, dom na wynajem. Tylko u Nas! Prestiżowy dom na Warszewie! Ofertą wynajmu jest luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł113,50 m² 12 149,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni użytkowej 113,50 m , znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Zamojskiej ( Dzielnica Warszewo). Ogrzewanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 870 zł50,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i widokiem na staw. Termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2024r. Nieruchomość położona w Szczecinie, dzielnica Warszewo. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł69 m² 12 739,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament dwupoziomowy z windą i dwoma balkonami | Warszewo | Podstawowe informacje: - cena: 879 000 - Liczba pokoi: pokój z aneksem kuchennym, dwa nieprzechodnie pokoje, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł17,91 m² 6 644,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Na sprzedaż garaż o powierzchni 17,91 m2, znajdujący się w dzielnicy Warszewo przy ul. Jaworzynki. Wjazd do garażu bramą otwieraną na pilota, dodatkowo sam garaż zamykany bramą metalową.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,98 m² 12 665,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przytulne, nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość znajduje się na zamykanym osiedlu Panoramika na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35,40 m² 14 124,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Warszewie 2 pokoje z ogródkiem 132 m Lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 35,4 m w stanie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku na osiedlu Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł140 m² 11 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:688 m²

Do sprzedania dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł63 m² 11 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z duszą wysoki standard, duża przestrzeń i gotowy model inwestycyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze, które łączy.