dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

35 zł/m²15 m² 526 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu pomieszczenia biurowe o różnej powierzchni. Powierzchnia biurowa usytuowana na 2 piętrze biurowca w samym centrum miasta przy Bramie Portowej. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

86,02 zł/m²93 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy w centrum miasta, przy głównej ulicy Szczecina. Na powierzchnię ok. 93m2 składa się duża sala główna (około 67 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

35 zł/m²22 m² 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy zlokalizowany na 3 piętrze kamienicy, zlokalizowanej na pograniczu Centrum i Śródmieścia Szczecina. Na powierzchnię użytkową 22 m2 składa się jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ofiar Oświęcimia

Śródmieście,Szczecin

1 650 zł21 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji blisko przystanki, sklepy, szkoły, rynek Manhattan. Pow -21m2 Pokój z aneksem kuchennym-1 łazienka z wc -1 Do wynajęcia kawalerka jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, gumieńce, ul. Kopańskiego, 2 pokoje, ogródek 100 m2, taras, wysoki standard. Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2, na parterze z ogródkiem ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

70 zł/m²110 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o pow. 110 mkw znajdujący się w samym sercu Szczecina (stare Miasto) przy ul. Staromłyńskiej. Ulica jest łącznikiem pomiędzy reprezentacyjnymi placami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany 3 pokojowy apartament o powierzchni 56m2, usytuowany na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, zlokalizowanego w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

60,16 zł/m²13 m² 770 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój biurowy położony na 3 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową, gdzie na parterze dozoruje ochrona. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Centrum,Szczecin

23,33 zł/m²30 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal magazynowo-usługowy z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, położony w Śródmieściu Szczecina, przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²37 m² 1 554 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 37 m2 (jeden pokój), zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy po remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Dąbie,Szczecin

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem dom 130m2 w Szczecinie Dąbiu.Góra o pow.ok.70m2 składająca się z trzech pokoi,kuchni i łazienki. Parter ok 60m2 duży pokój , kuchnia i łazienka ,z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szczecińska

Warszewo,Szczecin

62,37 zł/m²385 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy w powstającym obiekcie biurowo handlowym - Warszewo. Piętro budynku posiada powierzchnię 384,79 m2 Atutem nieruchomości jest: - możliwość aranżacji i dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Śródmieście,Szczecin

42 zł/m²17 m² 714 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 17 m2 zlokalizowana na 3 piętrze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji - okolice ul. Gdańskiej. Pokój biurowy po remoncie, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Centrum,Szczecin

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 150m2 w nowoczesnym budynku z windą z funkcją handlową i biurową. Budynek powstał w 2004r. zlokalizowany w ścisłym centrum miasta - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarogniewa

Drzetowo,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosnowa

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo wygodne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, umeblowane, położone w środku Osiedla Książąt Pomorskich. Na lokal o pow. 47 m2 składa się z: + ustawny, umeblowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

1 800 zł42 m² 42,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Przestronny, jednopokojowy apartament, położony w nowoczesnym budynku z windą. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, niedaleko Bramy Portowej. Salon z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w bloku z 2011r. Na powierzchni ok. 34m2 znajduje się przedpokój (ok. 3,70m2), pokój o pow. ok. 20m2, z pokoju wejście do kuchni o pow. ok. 6m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, położone przy ul. Seledynowej. Mieszkanie położone na 3 piętrze, z balkonem. Mieszkanie jasne o południowej - salon i północnej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

30 zł/m²250 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku biurowo handlowego w prawobrzeżnej części Szczecina, blisko ul. Struga. Na powierzchnię 250 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosabowskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł48 m² 47,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 15.11.2023R. Oferujemy na wynajem od 01.12.2023r. nowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie przy ul. Sosabowskiego w Szczecinie! Mieszkanie znajduje się na I piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Jasne Błonia,Szczecin

27,50 zł/m²80 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 1 gabinetu lub 2 gabinetów z przeznaczeniem na działalność medyczną lub paramedyczną: stomatologiczny / lekarski / konsultacyjny / terapeutyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

3 075 zł52 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Pomorzanach os.Polonia o powierzchni 51,61 m2. Cena zawiera podatek vat 23%, kwota netto 2500 zł, właściciel wystawia fakturę vat. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł64 m² 38,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, położone przy ul. Szeligowskiego, przy Jeziorze Słonecznym. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne o północnej (sypialnie i kuchnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Jasne Błonia,Szczecin

146,67 zł/m²15 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Pogodno,Szczecin

1 300 zł30 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w poddaszu kamienicy położonej na Pogodnie przy ul. Konopnickiej. Lokal w dobrym standardzie o zachodniej ekspozycji okien. Mieszkanie po odświeżeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

1 250 zł20 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajmu wygodny , umeblowany, przestronny pokój w ślicznym mieszkaniu 2 pok. o pow. 46m2. Niski blok,drugie piętro, centrum. Tylko jeden przemiły współlokator. . Lokalizacja : centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Gumieńce,Szczecin

40 zł/m²125 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 125m2 z 5 pokojami, zlokalizowany na Gumieńcach. Dom nie umeblowany z przeznaczeniem głównie na cele biurowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 000 zł34 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - Klucze w biurze Apartament w prestiżowej inwestycji Hanza Tower - ścisłe centrum Szczecina, 400m C.H. Galaxy, 500m Hotel Radisson. Oferta dotyczy nowego, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walentynowicz

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Pokoje rozkładowe o pow.ok. 27 i 11m2. Z salonu wyjście na duży balkon od strony zachodniej. Łazienka z wanną, wc osobno. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słoneczne,Szczecin

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na os. Słonecznym. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, pokoju/sypialni, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- oferta wynajmu komfortowego mieszkania dwu- pokojowego 48m2 - mieszkanie położone W bliskiej części pomorzan okolice powstańców wielkopolskich I mieszka Igo - Oferta na Wyłączność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Załom,Szczecin

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu nowego wykończonego lokalu mieszkalnego W zabudowie bliźniaczej, położonego W załomiu - ok. 18km od Centrum Szczecina. Oferta wynajmu funkcjonalnego domu powstającego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

3 000 zł94 m² 31,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz a zarazem planujesz mieszkać w centrum Szczecina! Ta oferta jest dla Ciebie :) Do wynajęcia piękne 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotowska

Warszewo,Szczecin

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 zlokalizowane na osiedlu przy ulicy Złotowskiej. Mieszkanie jest na 3 piętrze. Składa się z: 2 pokoi (salon, sypialnia), aneksu, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Gumieńce,Szczecin

27,56 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 127m2 znajdujący się na osiedlu Gumieńce, część pomieszczeń jest klimatyzowana, co gwarantuje komfortowe warunki pracy nawet w gorące dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Warszewo,Szczecin

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Do wynajęcia środkowy segment (parter wraz z 1 piętrem) usytuowany w zacisznym miejscu Warszewa. Powierzchnia użytkowa to ok.120m2, do dyspozycji ogród ok. 40m2, z zejściem kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią zlokalizowane w perfekcyjnej lokalizacji na Starym Mieście. Łazienka w pełni wyposażona. Jest balkon. Czynsz najmu wynosi 2300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowe,Szczecin

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i obszerne 1 pokojowe mieszkanie z balkonem - w świetnej lokalizacji , usytuowane w niskim, nowym budynku z cegły na "zielonym" os. Bukowym. Na powierzchnię ok. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

51,85 zł/m²54 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony przy jednej z głównych ulic miasta. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy (po paru schodach znajdujących się wewnątrz lokalu). Zaplecze to pokój "biurowy",.