dowolna

Nieruchomości Szczecin - Oferty wynajmu nieruchomości

1 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 129 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Królowej Korony Polskiej

Śródmieście,Szczecin

56,12 zł/m²98 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni około 100 m , idealnego dla firm poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Sikorskiego

Turzyn,Szczecin

600 zł12 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:600 zł

Witam. Wynajmę pokoje w dużym 3-pokojowym lub 4-pokojowym mieszkaniu na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie po odświeżeniu, w pełni wyposażone (pralka, lodówka, mikrofalówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kostki

Pogodno,Szczecin

600 zł8 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w spokojnej dzielnicy Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób ? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Plater

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 września! Szukasz przytulnej kawalerki? Najlepiej gdyby znajdowała się w niedalekiej odległości od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Pomorzany,Szczecin

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, świetną lokalizację i przytulny klimat? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Atuty mieszkania: -> 2 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje, widna oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka.całość 52 m2 przy ul. Mikołaja Reja w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, wyremontowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie na wynajem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko Kaskady i Bramy Portowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 31/08/2025! Komfortowe 2 pok. mieszkanie z balkonem - z dedykowanym miejscem postojowym w cenie - w niskim, nowym budynku z cegły - na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pomorzany, 2 pokoje, wysoki standard, parter. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania świeżo po remoncie, w bloku 4 piętrowym przy ul. 9 maja. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Centrum,Szczecin

44,36 zł/m²92 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 92,42 m2 położony na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach Jasnych Błoni, um oraz us - zielone centrum Szczecina. Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana gotowa do zamieszkania dla osoby niepalącej. Dodatkowe opłaty: - czynsz ok. - 350,- pln (z zaliczką na wodę, śmieci itp.). - dodatkowe opłaty to prąd i gaz (zgodnie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Centrum,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, langiewicza/ Narutowicza, plac dziecka, apartament, kamienica nova 2, kawalerka, balkon, III piętro, wysoki standard. Oferuję do wynajęcia słoneczne mieszkanie w Centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

7 000 zł73 m² 95,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w dzielnicy Niebuszewo, w kamienicy na czwartym piętrze. Nieruchomość jest obecnie przystosowana pod wynajem dla pracowników , do tej pory wynajmowane dla 8-12 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Plac Żołnierza Polskiego

Centrum,Szczecin

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum Szczecina jest do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Mieszkanie jest usytuowane na terenie zamkniętym na przeciwko Kaskady, co zapewnia bezpieczeństwo. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 700 zł34 m² 80,50 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament w najbardziej pożądanej lokalizacji w Szczecinie-w wieżowcu Hanza Tower. Lokalizacja słynie ze świetnej komunikacji, serce Szczecina ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

2 999 zł66 m² 45,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem elegancki i komfortowy, pięknie urządzony 2 pokojowy apartament o powierzchni 66 m2 na Starym Mieście (blisko Galerii Kaskada, ścisłe centrum miasta, a jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia mieszkanie składające się z: - pokój dzienny - pokój sypialny - przedpokój - łazienka - kuchnia Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie umeblowane w stanie dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 600 zł53 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne pod względem lokalizacji i komfortu dla studentów pum - ul. Powstańców Wielkopolskich. Nowoczesny budynek 7- piętrowy z ok 2010 roku z windą, mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

4 800 zł97 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Park Kasprowicza. Przedwojenna, zadbana kamienica z klatką schodową po generalnym remoncie, jedna z najpiękniejszych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu, nowego mieszkania położonego W ścisłym centrum szczecina - ul. Łokietka (okolice "posejdona", al. Wojska Polskiego, uczelni zut - wydział budownictwa). Mieszkanie całkowicie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kolumba

Nowe Miasto,Szczecin

23,50 zł/m²138 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem, duży i bardzo ładny lokal o powierzchni 138,31 m2 w budynku biurowo-usługowym blisko dworca pkp. Lokal świetnie nadaje się na salę ćwiczeń, zajęcia taneczne ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Centrum,Szczecin

2 300 zł48 m² 48,37 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. W pełni umeblowane, 2 pokojowe mieszkanie, położone na parterze w wysokim bloku z drugiej połowy lat sześćdziesiątych. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawadzkiego

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 450 zł42 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe, świeżo wyremontowane i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 42 m 2 z pięknym widokiem. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Sikorskiego

Nowe Miasto,Szczecin

1 100 zł15 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 400 zł

Dostępne od 1 września! Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w ścisłym od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Classic Loftian studio / 1-bed apartment in the centre of Szczecin Chcesz pięknie mieszkać w wygodnym miejscu o niezwykłym charakterze i znakomitej lokalizacji? Wyjątkowy apartament Classic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł40 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na poddaszu w bloku przy ul. Łuczniczej w Szczecinie! Budynek położony jest w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

2 000 zł61 m² 32,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ulicy Naruszewicza na szczecińskim Niebuszewie. Okolica ma bardzo dobrze rozwiniętą komunikację autobusową oraz tramwajową, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme nowe, ladnie urzadzone , przytulne mieszkanie w nowym budynku przy Ul. Boguslawa X w Szczecinie. Mieszkanie jest umeblowane : lozko , 2 szafy , stol , krzeslala , kanapa wypoczynkowa ,stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, apartament, 2 pokoje, balkon, wynajem, 2 miejsca postojowe, wysoki standard. Oferuję na wynajem komfortowy apartament 2 pokojowy w nowym budynku z cichobieżną windą przy ulicy Barnima.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Wilków Morskich

Centrum,Szczecin

900 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób i to bez właściciela? Jeśli chociaż raz odpowiedź brzmi tak, zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

109 427 zł7 444 m² 14,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 444 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie na trzecim w budynku z 2018 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchenny z wyjściem na taras - sypialni - korytarza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, pogodno, loft, 2 pokoje, wysoki standard, parter z ogródkiem, garaż, komórka lokatorska, smart Home. Najnowsza inwestycja usytuowana w Szczecinie w podwórzu między ulicami 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czorsztyńska

Pogodno,Szczecin

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu mieszkanie 4 pokojowe na Pogodnie na wynajem. Nieruchomość: - 84 m2 - 4 pokoje - remont generalny w 2016 r. - kuchnia oddzielna i w pełni wyposażona - duży salon - szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

3 000 zł114 m² 26,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 29 sierpnia - mamy inne nieruchomości - zadzwoń! Mieszkanie o powierzchni 114m2 znajduje się w samym Centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy z monitoringiem przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

67 595 zł4 333 m² 15,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Pocztowa

Turzyn,Szczecin

900 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Pogodno,Szczecin

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Śródmieście,Szczecin

5 800 zł67 m² 87,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy, słoneczny apartament zlokalizowany w centrum Szczecina. Usytuowany na 11 piętrze w prestiżowym apartamentowcu Sky Garden przy ul. Niedziałkowskiego. Bliskość największego.