dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Kasztanowe,Szczecin

515 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem os. Osiedle Kasztanowe Na sprzedaż duże, wygodne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,18 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 stycznia. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami. I piętro wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

579 000 zł73 m² 7 888,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina. Mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego , ocieplonego bloku nieopodal Placu Orła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

450 000 zł60 m² 7 503,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta, al. Jana Pawła II w okolicy fontann. Mieszkanie zadbane, zlokalizowane w atrakcyjnej oficynie. Na powierzchnię 59,97 m2, składają się: -Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Warszewo,Szczecin

1 390 000 zł110 m² 12 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji na Warszewie. Dom o powierzchni ok. 110 m2, na którą składają się: parter: - korytarz - łazienka (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 600 zł68 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nieruchomość w świetnej lokalizacji - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,64 m2 w bloku z windą oraz parkingiem za szlabanem (tylko dla mieszkańców). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Pomorzany,Szczecin

570 000 zł48 m² 11 907,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż przytulne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe o wyższym standardzie. Lokal znajduje się na parterze w nowym bloku z 2023r. z wyjściem na prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Szczecin

Żelechowa,Szczecin

766 000 zł82 m² 9 296,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 82,4 m , położone na czwartym piętrze zadbanego, ocieplonego bloku. To idealna propozycja dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabowo,Szczecin

309 000 zł31 m² 9 822 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka z widokiem na panoramę miasta | Spółdzielczo-własnościowa z kw Okolice Wały Chrobrego topowa lokalizacja blisko centrum Oferuję na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Świerczewo,Szczecin

525 000 zł44 m² 11 899,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w zachodniej części Szczecina w dzielnicy Świerczewo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy, jasny i funkcjonalny apartament w kameralnej inwestycji, położonej w zielonej części Prawobrzeża, w sercu Dąbia. Wyjątkowy lokal o powierzchni 34,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Warszewo,Szczecin

777 000 zł61 m² 12 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 61 m , całkowicie podpiwniczony, położony w spokojnej i zielonej części Warszewa. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszewo,Szczecin

629 000 zł54 m² 11 639,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-poziomowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i możliwością dokupienia garażu Szczecin, warszewo Tylko w Plus Nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i łazienką. Opis mieszkania: pokoje o powierzchni 16 m2 i 9 m2, w każdej kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Tyniecka

Szczecin,zachodniopomorskie

64,10 zł/m²78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o pow. 78 m2 składający się z trzech pomieszczeń z wejściem z poziomu 0. Nadaje się zarówno jako biuro, magazyn, działalność medyczna i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Dom wolnostojący z potencjałem Gumieńce, szczecin Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 143 m , położony na działce o powierzchni 489 m w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojska

Nad Rudzianką,Szczecin

899 000 zł63 m² 14 317,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się Nad Rudzianką, "osiedle Przy Puszczy". Lokal posiada trzy pokoje i położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasterska

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Pasterskiej na Osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie w atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej bardzo dobrą komunikację z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Odzieżowa

Śródmieście,Szczecin

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców) prawo do lokalu, znajdującego się w budynku mieszkalno - usługowym, zlokalizowanym na terenie śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowe,Szczecin

3 100 zł110 m² 28,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Uwaga: wynajem tylko dla osób posługujących się w stopniu komunikatywnym językiem polskim, nie posiadających zwierząt. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

499 000 zł52 m² 9 633,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8m zlokalizowane w Podjuchach. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku, na parterze, przy ulicy Falskiego. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarotki

Drzetowo,Szczecin

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w zadbanym budynku z 1994 roku przy ul. Szarotki. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina ul. Śląska, okolice Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze frontowej kamienicy, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się na na osiedlu Arkońskim. Nieruchomość dopieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

549 000 zł47 m² 11 685,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszewo,Szczecin

948 000 zł96 m² 9 882,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż własnościowe, bardzo przestronne, jasne i słoneczne, komfortowo wykończone 4. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego budynku mieszkalnego z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogodno,Szczecin

529 900 zł58 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

!rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Walentynowicz 8b w dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

499 000 zł59 m² 8 429,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na terenie spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem przy al. Piastów idealne dla inwestora. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 117 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Żelechowa,Szczecin

35,71 zł/m²70 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładny lokal użytkowy - o powierzchni ok. 70 m2 - front, wejście z chodnika, lokalizacja Szczecin - Żelechowa, w pobliżu miejsca parkingowe. Lokal jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kaliny,Szczecin

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o pow. 30 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części os. Kaliny. Skład nieruchomości: salon Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec

Pilchowo,Szczecin

2 950 000 zł1 950 m² 1 512,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni łącznej 1950m2 z czego 450m2 to pomieszczenia biurowe i sanitarne. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bukowe,Szczecin

3 100 zł82 m² 37,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane na Osiedlu Bukowym w prawobrzeżnej części Szczecina. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

3 200 zł82 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pogodno,Szczecin

1 485 000 zł230 m² 6 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Narożny dom w zabudowie bliźniaczej położony z jednej strony w widocznym miejscu przy ruchliwej ulicy, a z drugiej przy cichej uliczce prowadzącej do placu Ojca Jakuba Wujka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stołczyn,Szczecin

192 000 zł42 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Warszawska 5/2 - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

359 900 zł30 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Kawalerka 30 m z windą idealna na start lub pod wynajem, niebuszewo Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 30 m , położonej w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. Chopina Oferujemy na wynajem eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

990 000 zł120 m² 8 242,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Słoneczne, przestronne mieszkanie 120 m2 w nowoczesnym stylu w kamienicy. Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum Szczecina, ul. Wielkopolska, bliskie sąsiedztwo Urzędu Miasta i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

549 999 zł40 m² 13 654,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z ogrodem ok. 20m2, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

380 000 zł48 m² 7 993,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m 2 pokoje, balkon, dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku (bez windy). Lokal.