dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 649 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 649 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Niebuszewo,Szczecin

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane, bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

428 000 zł48 m² 8 920,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,98 m2 położone na drugim piętrze w niskim budynku wielorodzinnym z lat 70 - tych na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł48 m² 10 456,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców), 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

580 000 zł61 m² 9 539,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Twoje nowe mieszkanie Czeka na Pomorzanach! Szukasz mieszkania, które urządzisz po swojemu, albo wolisz wprowadzić się prosto do gotowego? Mamy coś specjalnego! To 3-pokojowe mieszkanie (60,8 m ) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

402 000 zł65 m² 6 213,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

853 600 zł78 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście-Zachód,Szczecin

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (70 m2 pow. całkowitej) (68 m2 pow. użytkowej w kw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Pogodno,Szczecin

1 199 000 zł272 m² 4 406,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie 272,12 m na Pogodnie unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Szukasz wyjątkowej nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na wygodnym pierwszym piętrze. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

999 000 zł176 m² 5 674,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Arkońskie,Szczecin

850 000 zł99 m² 8 588,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży jest niezwykle urokliwy parter poniemieckiej willi usytuowanej na osiedlu Arkońskie - Niemierzyn w Szczecinie. Budynek stanowi perełkę architektoniczną i posiada przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

639 000 zł74 m² 8 610,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem idealnego dla rodziny lub pary Komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 630mkw zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum/śródmieścia miasta Szczecin. Położenie obiektu umożliwia dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

774 270 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Książąt Pomorskich,Szczecin

383 000 zł37 m² 10 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Książąt Pomorskich - Punkt bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej umożliwiające transport w stronę m.in.: centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

822 236 zł59 m² 13 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- nowe piękne mieszkanie, w kotórym jeszcze nikt nie mieszkał - Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Krzekowo,Szczecin

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy do wynajęcia - Krzekowo, szczecin Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 42-metrowe mieszkanie, oferowane po raz pierwszy, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, przy ul. Narutowicza 13a. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze i posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Słoneczne,Szczecin

29,27 zł/m²410 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy do wynajęcia lokal o powierzchni ok 410mkw, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku handlowego na Osiedlu Słonecznym. Nieruchomość dobrze widoczna dla klientów, z dostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Płonia,Szczecin

4 950 zł250 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe różnych branż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Centrum,Szczecin

865 000 zł40 m² 21 625 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | taras + garaż | wysoki standard | gotowy do zamieszkania Jeśli szukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz gotowość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

170 zł/m²81 m² 13 756 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta najmu lokalu o pow., 80,92m2 w samym centrum Szczecina -Hanza Tower! Lokal idealny pod biura, kancelarie, gabinety stomatologiczne itp, sprawdzi się także pod branże Beauty. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Centrum,Szczecin

702 432 zł81 m² 8 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam na prezentację lokalu usługowego w centrum miasta przy al. Piastów. Wejście do lokalu jest bezpośrednio z ulicy. Ciekawy układ pomieszczeń, 3 duże pokoje oraz hol z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wodna

Skolwin,Szczecin

225 000 zł28 m² 7 911,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wodna - w ofercie do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28,44 mkw po remoncie, położone na pierwszym piętrze w budynku sześciorodzinnym z cegły. Rozkład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Zdroje,Szczecin

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w wieżowcu w Zdrojach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 10-piętrowego budynku z ogólnodostępnym parkingiem. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Stołczyn,Szczecin

333 000 zł41 m² 8 039,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

399 900 zł90 m² 4 433,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 28.02. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum miasta, tuż przy parku, przy pl. Grunwaldzkim. Jest to wyjątkowa okazja cenowa (m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabowo,Szczecin

540 000 zł61 m² 8 817,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferuję własnościowe 3-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na parterze w kamienicy. Na powierzchnię 61.24m2 składają się : - Przestronny salon - 2 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

925 574 zł93 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Uwaga - jedna z najlepszych lokalizacji w mieście - deptak przy Galerii handlowej Kaskada. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy, która jest dobrze utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nowe Miasto,Szczecin

399 000 zł29 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż umeblowane i gotowe do wprowadzenia się 1-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na nowym osiedlu przy ulicy Lewandowskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Arkońskie,Szczecin

1 290 000 zł258 m² 4 992,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:656 m²

Zapraszam do zakupu wielorodzinnego domu wolnostojącego w okolicy Lasu Akońskiego. Dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 258,4m2, na którą składają się : poziom przyziemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Santocka

Świerczewo,Szczecin

850 000 zł80 m² 10 691,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,50 m2 w idealnym stanie. Nieruchomość składa się z z przestronnego salonu, 2 sypialni, widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

4 000 zł60 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Pogodno,Szczecin

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: wynajem tylko dla osób posługujących się w stopniu komunikatywnym językiem polskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

520 000 zł73 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy do sprzedaży ofertę mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 300m od Placu Kościuszki, 500m od Bramy Portowej, w otoczeniu sklepów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

742 665 zł71 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026