dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 648 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

322 000 zł38 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

535 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Żelechowa,Szczecin

150 000 zł462 m² 324,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domkiem Szczecin Na sprzedaż działka o powierzchni 500 m na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Nowe Życie w Szczecinie. Na działce znajduje się domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

750 000 zł61 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie (o powierzchni 57,11 m2) z balkonem położone na 2 piętrze w budynku z 2020 roku + komórka lokatorska o pow. 3,94 m2 Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

12 000 000 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Wyjątkowa zabytkowa nieruchomość o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowana w każdym calu. Wybudowano ją w roku 1880 w stylu eklektycznym z elementami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam śliczne, nigdy niezamieszkane, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowym osiedlu Golisza. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy al. Bohaterów Warszawy w Szczecinie. Nieruchomość charakteryzuje się idealnym stanem technicznym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

810 000 zł69 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania z ogródkiem na osiedlu Panoramika pojawiają się na sprzedaż stosunkowo rzadko dlatego warto umówić się na prezentację zanim oferta zniknie z rynku. Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Arkońskie,Szczecin

850 000 zł99 m² 8 891,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Ofertą sprzedaży jest niezwykle urokliwy parter poniemieckiej willi usytuowanej na osiedlu Arkońskie - Niemierzyn w Szczecinie. Budynek stanowi perełkę architektoniczną i posiada przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

2 380 000 zł113 m² 21 011,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący salon kosmetyczny z rozbudowaną bazą klientów, doświadczonym zespołem, profesjonalnym wyposażeniem oraz kompletnym systemem zarządzania. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beżowa

Bukowe,Szczecin

479 000 zł43 m² 11 191,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Luksusowy azyl na Osiedlu Bukowym jako Twój nowy adres zamieszkania Jeśli poszukują Państwo wyjątkowego miejsca, które w harmonijny sposób łączy nowoczesny design z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa Inwestycja Komfortowe Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie! Zapraszamy do odkrycia gotowego do zamieszkania , nowocześnie zaaranżowanego mieszkania o powierzchni 32 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 075 000 zł176 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowe domy jednorodzinne dwulokalowe zlokalizowane w Wielgowie, w prawobrzeżnej części Szczecina. Bliskość lasów gwarantuje możliwość aktywnego wypoczywania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

315 000 zł22 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu lokalu na obrzeżach miasta Szczecina. Idealna prozpozycja na pierwsze mieszkanie lub jako lokata kapitału. - powierzchnia : 22,5m2 - lokalizacja: os. Reda , ul. Bronowicka, - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Niebuszewo,Szczecin

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dwóch francuskich balkonów. Mieszkanie rozkładowe , dobrze oświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferta sprzedaży mieszkania 105m2 / 3 rozkładowe pokoje w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy. W skład powierzchni 105m2 wchodzi: -duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

87,41 zł/m²57 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam na prezentację, lokalu gotowego do prowadzenia działalności medycznej- gabinety lekarskie. Do zaoferowania mamy lokal z trzema gabinetami, recepcją oraz toaletą. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Stołczyn,Szczecin

330 000 zł42 m² 7 898,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Pomorzany,Szczecin

48,99 zł/m²14 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin, pomorzany (okolice ch. Molo). Pomieszczeni biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście-Zachód,Szczecin

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne, duże i jasne mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Powierzchnia 91.59m2, na którą składają się 3 niezależne pokoje (każdy po około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

528 649 zł44 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu. Blisko Fabryka Wody. Nieruchomość usytuowana w nowym bloku na trzecim piętrze /winda/ Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

966 000 zł92 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

560 000 zł47 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

662 970 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

359 000 zł42 m² 8 462,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość położną na spokojnym osiedlu w śródmiejskiej części Szczecina (grabowo- drzetowo). Na powierzchnię 42,42 m2 składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

563 000 zł56 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w centrum Szczecina Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Dodatkowe opłaty: 1. Sporządzenie umowy 400 zł (wg cennika) 2. 400-600 zł koszty notarialne (wg cennika kancelarii) 3. Obowiązkowe oc Lokatora 100 -150 zł (wg cennika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

632 880 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbowa

Jasne Błonia,Szczecin

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę mieszkania czteropokojowego z kuchnią i piwnicą, położonego w doskonałej lokalizacji w Szczecinie, na Jasnych Błoniach w pobliżu Parku Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

320 000 zł51 m² 6 291,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej m.in park oraz Lidl, blisko do komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Pomieszczenia biurowe na piętrze do wynajęcia w spokojnej części dzielnicy Szczecina Pomorzany. Bezpośrednie wejście z klatki schodowej do korytarza, z którego są wejścia do osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arktyczna

Osów,Szczecin

980 000 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy premium | osów | energooszczędne | 2027 Kameralna inwestycja w najbardziej prestiżowej części Szczecina Osów. Projekt stworzony z myślą o osobach, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 566 600 zł70 m² 22 380 zł/m²

 

Piętro:8/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 620 000 zł268 m² 6 048,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:101 m²

Na sprzedaż nieduża kamienica o powierzchni użytkowej 267,85 m2 znajdująca się w zabytkowej części Szczecina na Podzamczu. Obiekt składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Wielgowo,Szczecin

1 050 000 zł176 m² 6 106,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Szczecin

Pogodno,Szczecin

1 150 zł10 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 150 zł

Dzień dobry, mam do zaoferowania świeżo wyremontowany pokój(10m2) z nowymi meblami. W pokoju znajduje się roleta antywłamaniowa jest ona wprost zaletą łączy z sobą bezpieczeństwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 710 370 zł417 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 416,98 m2. W budynku może być prowadzona działalność typu: usługi biurowe, handlowe, medyczne. Świetna lokalizacja, dobry dojazd komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

26,71 zł/m²150 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Szczecina na Deptaku Bogusława w odrestaurowanej czteropiętrowej kamienicy. Całkowita powierzchnia lokalu 149.75m2 i składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Niebuszewo,Szczecin

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem komfortowe, świeżo odmalowane, bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

428 000 zł48 m² 8 920,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,98 m2 położone na drugim piętrze w niskim budynku wielorodzinnym z lat 70 - tych na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł48 m² 10 456,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców), 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.