dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Arkońskie,Szczecin

699 000 zł59 m² 11 827,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o podwyższonym standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się przy ulicy Krasińskiego, wprzy osiedlu arkońskim/zakole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Słoneczne,Szczecin

585 000 zł70 m² 8 381,09 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: szczecin os. Słoneczne, ul. K. Napierskiegoz balkonu widok na panoramę Puszczy Bukowej, z drugiej strony na Jez. Dąbskiena pieszo, pod ręką: żłobek, przedszkole, szkoły, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

849 096 zł79 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Stołczyn,Szczecin

340 000 zł42 m² 8 079,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament typu loft o powierzchni 39 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku Smart House przy ul. 5 lipca w Szczecinie. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

39 zł/m²68 m² 2 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne. Zarówno przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Drzetowo,Szczecin

339 000 zł53 m² 6 343,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Odrębna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (53,44 m2) od strony południowej oraz przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabowo,Szczecin

630 000 zł68 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

53 900 zł770 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:770 m²

Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie. Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bogusława X

Centrum,Szczecin

45 zł/m²123 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę lokalu biurowego do wynajęcia, znajdującego się w centrum Szczecina tuż przy Deptaku Bogusława, placu Zamenhoffa - bardzo rozpoznawalne i lubiane przez mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Słoneczne,Szczecin

725 000 zł64 m² 11 328,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Komfortowe, 4-pokojowe Mieszkanie na sprzedaż : Oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części prawobrzeżnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Śródmieście,Szczecin

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36m2, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Nieruchomość położona jest przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Szczecin

549 000 zł43 m² 12 875,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł133 m² 11 252,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajętego lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Szczecin

Jezierzyce,Szczecin

19 000 zł1 418 m² 13,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowo-warsztatowy zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina na terenach komercyjnych, usługowo-handlowych, gdzie znajdują się liczne firmy produkcyjne, magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolarska

Stołczyn,Szczecin

1 499 000 zł186 m² 8 044,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:735 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący z ogrodem i tarasem, o powierzchni 186,34 m2, położony na działce 735 m2, w widokowej dzielnicy Szczecina - górny Stołczyn. Budynek ma 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Pogodno,Szczecin

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska. Topowa lokalizacja Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy) Powierzchnia użytkowa: 75 m Gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stołczyn,Szczecin

449 000 zł78 m² 5 771,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u Nas zapraszam! Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży nieruchomości o całkowitej powierzchni użytkowej 77,80 m2 na pierwszym piętrze. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -salon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowa niższa cena! Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł43 m² 8 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze zadbanej kamiennicy w samym sercu Szczecina. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie w centrum Szczecina o powierzchni 52 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Jana Pawła II. Funkcjonalny układ, wysokie sufity oraz duże okna sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Szczecin

Centrum,Szczecin

460 000 zł55 m² 8 386,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 54,85m , zlokalizowany w przyziemiu kamienicy. Idealna propozycja zarówno pod działalność gospodarczą, jak i inwestycję pod wynajem. Lokal daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Turzyn,Szczecin

440 000 zł63 m² 7 035,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Stanisława Żółkiewicza. Wejście do lokalu prowadzi od dziedzińca, co zapewnia większy spokój i prywatność. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

575 000 zł75 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas 75 m2 przy ul. Klonowica | 3 pokoje z możliwością 4 | Balkon | Parking | Zadzwoń i umów się na prezentację Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poronińska

Gumieńce,Szczecin

895 000 zł79 m² 11 346,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację przestronnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 78,88 m2, zlokalizowanego w zacisznym miejscu willowej części Gumieniec. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

529 000 zł52 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.3m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980 roku, na osiedlu Zawadzkiego. Skład nieruchomości: sypialnia z wyjściem na zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

210 000 zł20 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W ofercie do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 20,10 mkw położone na piątym piętrze w ocieplonym i zadbanym wieżowcu - nowe windy, klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tyniecka

Gumieńce,Szczecin

51,02 zł/m²78 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 78,4 m , położony na parterze budynku przy ul. Tynieckiej w Szczecinie. Lokal idealnie nadaje się pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naruszewicza

Niebuszewo,Szczecin

529 000 zł54 m² 9 752,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie z loggią/ Niebuszewo-Bolinko/ Zielone podwórko/ 529 000 zł Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Grabowo,Szczecin

259 000 zł26 m² 10 007 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie własnościowe, 2 pokojowe (25,88m2) znajdujące się na 5 piętrze w 5 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m . Położone na nowoczesnym osiedlu przy ul. Pelikana. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Centrum,Szczecin

1 500 000 zł218 m² 6 885,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal w pobliżu C.H.Kupiec o powierzchni około 217.85 m2, położony Szczecin-Śródmieście na parterze w IV piętrowej kamienicy. Lokal obecnie składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry, na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na szczecińskim Pogodnie. Doskonale skomunikowane: tramwaje, autobusy. W okolicy szkoły, przedszkola, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Drzetowo,Szczecin

669 370 zł46 m² 14 516,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie wykończone pod klucz w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bydgoska

Pomorzany,Szczecin

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:114 m²

Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokołowskiego

Zdunowo,Szczecin

365 000 zł38 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 z kw (pierwotnie kawalerka) usytuowane w Zdunowie - cichej, spokojnej dzielnicy Szczecina, w urokliwym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka na wynajem w samym centrum miasta-al. Wyzwolenia przy Placu Rodła. I piętro w niskim budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Pomorzany,Szczecin

40,02 zł/m²20 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo usługową, usytuowany na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku biurowym - Szczecin -okolice ronda Hakena. Pomieszczenie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Śródmieście,Szczecin

40 zł/m²418 m² 16 704 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Oferta najmu połowy piętra w budynku 417mkw / Centrum miasta Szczecin. Budynek bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, dostępny parking, bardzo dobra lokalizacja. Pomieszczenia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

439 000 zł47 m² 9 418,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W plus nieruchomości! Na sprzedaż ustawne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61 m , położone na VII piętrze wysokiego bloku w dzielnicy Pomorzany.