dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 648 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 648 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Traszki

Warszewo,Szczecin

815 000 zł1 371 m² 594,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1371m2, zlokalizowana na idealnej lokalizacji jaką jest dzielnica Szczecin Warszewo. Są to już ostatnie wolne działki w tej części miasta. Działka leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł49 m² 12 109,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa Nieruchomość z Potencjałem Dwa niezależne mieszkania w cenie jednego z Ogrodem i Garażem! Odkryj niezwykłą ofertę w doskonale skomunikowanej części miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Gumieńce,Szczecin

6 500 zł96 m² 67,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Królowej Korony Polskiej

Śródmieście,Szczecin

60,20 zł/m²98 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 126 m , idealnego dla firm poszukujących nowoczesnego i funkcjonalnego miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

395 000 zł57 m² 6 905,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Okazja! Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Na powierzchnię 57,20 m2 składają się: - jasny, przestronny salon - Sypialnia z garderobą - Duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta na wyłączność tylko U nas w ans nieruchomości! Na sprzedaż jasne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane w wieżowcu przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

To wyjątkowe mieszkanie to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i bliskość natury w miejskiej przestrzeni! Mieszkanie znajduje się w uroczej części Pomorzan, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Bukowe,Szczecin

355 000 zł37 m² 9 646,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Tylko u Nas! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu do nabycia przez obcokrajowców. Oferujemy do sprzedaży dużą kawalerkę z balkonem i osobną, widną kuchnią na osiedlu Bukowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ratajczaka

Pogodno,Szczecin

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Pańdstwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 45mkw , na parterze, w niskim budynku z cegły. Budynek ocieplony z nową elewacją ,klatka schodowa , w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Drzetowo,Szczecin

352 000 zł38 m² 9 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie 38m2 znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70'. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny z tzw. balkonem francuskim, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemierzyńska

Niemierzyn,Szczecin

259 000 zł27 m² 9 462,92 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka na ul. Niemierzyńskiej mieszkanie: - 27 m2 - salon z otwartą kuchnią - łazienka - korytarz - 6 piętro Mieszkanie pięknie doświetlone - duże okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł45 m² 8 431,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,07 m , usytuowanego w popularnej dzielnicy Pomorzany, wyłączne w Blue Real Estate Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

547 000 zł39 m² 14 087 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, z dużym balkonem i komórką lokatorską na nowym Osiedlu Galaktyka na Warszewie. Nieruchomość: - 38,83 m2 - 2 pokoje - 1 piętro z 2 - winda -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

379 990 zł56 m² 6 803,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Pomorzanach! Mieszkanie o powierzchni około 30m2 znajduje się w spokojnej okolicy na Pomorzanach. Zlokalizowane na trzecim piętrze, mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gumieńce,Szczecin

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania dla zamieszkania lub jako inwestycję Całkowicie umeblowane wyposażone o powierzchni 31m2 Położone na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie, częściowo już umeblowane, o powierzchni 44,66 m . Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku w spokojnej dzielnicy pogodna. Mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

344 900 zł37 m² 9 321,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze w zadbanym, wysokim bloku, z dwiema nowoczesnymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

945 000 zł172 m² 5 494,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Na sprzedaż komfortowy, 3-kondygnacyjny podpiwniczony w spokojnej części Gumieniec (bliskie okolice ronda Gierosa i jeziorka Słonecznego). Dom zbudowany na działce o pow. 334 m2,.