dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 640 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 640 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Prawobrzeże,Szczecin

21 zł/m²1 145 m² 24 045 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczecin prawobrzeże. Hala magazynowo - produkcyjna + zaplecze socjalne, biura na działce 4951 m2. Obiekt na działce o pow. 1909 m2. Parter: hala magazynowo produkcyjna 1025 m2, 2 pokoje biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

1 850 zł33 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z dużym balkonem znajdująca się w prestiżowej dzielnicy Warszewo. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone (tv, pralka, lodówka, meble itp.) Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Pogodno,Szczecin

535 000 zł92 m² 5 815,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wiejska sielanka w Centrum miasta! Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój i świetną komunikację. Spokojna okolica z przedwojenną zabudową. Mieszkanie to suterena, czyli jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcina

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Szczecin, niebuszewo, świętego Marcina, 4 pokoje, i piętro, balkon, spółdzielczo-własnościowe. Tylko u Nas! Mieszkanie na I piętrze budynku IV piętrowego, z widokiem na 3 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem domu wolnostojącego. Prawyj Brzeg. Będzie w pełni umeblowany zgodnie z potrzebami najemcy. Oferta jest skierowana dla rodzin. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Pogodno

Pogodno,Szczecin

6 558 400 zł8 198 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż udziały 31,17 % w spółce z oo, która jest właścicielem działki nr 6/7 obręb Pogodno 137 zabudowanej budynkami biurowymi, przemysłowymi i handlowymi przy ul Mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100% **apartament posiada panoramiczne okna na całą wysokość kondygnacji (wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Gontyny,Szczecin

423 900 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - os. Gontyny. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze budynku po termomodernizacji, z nową, cichobieżną windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście-Zachód,Szczecin

380 000 zł48 m² 7 928,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w niskim budynku 4. piętrowym. Lokalizacja świetnie skomunikowana Śródmieście-Zachód, turzyn, ul. Generała Józefa Bema. Miejsca parkingowe wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walentynowicz

Pogodno,Szczecin

639 000 zł69 m² 9 305,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem zlokalizowanego na malowniczym Pogodnie. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Olszynki Grochowskiej

Kijewo,Szczecin

43,17 zł/m²86 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy po generalnym remoncie o powierzchni 85,7 m2, znajdujący się na 1. piętrze budynku biurowego z ok. 1990 roku, zlokalizowany w prawobrzeżnej części Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Niebuszewo,Szczecin

385 000 zł59 m² 6 514,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, położone w dzielnicy Niebuszewo, przy ul. M. Reja, lokal do remontu. Mieszkanie o powierzchni 59,1 m2, składa się z trzech rozkładowych pokojów, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bukowe,Szczecin

500 000 zł63 m² 7 886,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze ocieplonego budynku Osiedle Bukowe, ul. Fioletowa. Niski blok. Mieszkanie z dużym, dobrze nasłonecznionym balkonem od strony południowej. Widok na zieleń. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł41 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,14m2, położone na parterze przy ul. Zakopiańskiej w Szczecinie. Na powierzchnie mieszkania składa się przejściowy pokój, sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

535 562 zł39 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Dąbie,Szczecin

619 000 zł74 m² 8 347,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczecin, dąbie, 3 pokoje, 2 balkony, zamknięte osiedle, cegła, garaż. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (74,15m2 ) z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

617 134 zł52 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

780 552 zł53 m² 14 727 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

726 310 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

962 727 zł71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

1 323 564 zł98 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Zdroje,Szczecin

210 000 zł20 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż umeblowana i wyposażona kawalerka. Położona przy ul.Batalionów Chłopskich w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze. Jest ciepłe i jasne. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Centrum,Szczecin

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Pomorzany,Szczecin

260 000 zł27 m² 9 705,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa cena 260000 pln Odkryj magiczną kawalerkę w zielonym sercu Szczecina. To kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26,79 m2 w dzielnicy Pomorzany to klejnot gotowy do odkrycia. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszewo,Szczecin

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 57 m2 z przestronnym, dobrze nasłonecznionym balkonem z ekspozycją na południo-zachodnią stronę. Widok z okien na zieleń. Mieszkanie w niskim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ku Słońcu

Centrum,Szczecin

265 000 zł26 m² 10 133,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronną kawalerkę o pow. 26,5 m2 usytuowaną na 3 piętrze kamienicy blisko Centrum Szczecina. Idealne pod wynajem! Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

679 000 zł63 m² 10 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni użytkowej 63,14 m2. Zlokalizowane jest w centrum miasta w nowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł46 m² 43,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - pokoje umeblowane, na podłodze panele, ściany gładzone, malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

382 000 zł42 m² 9 005,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe, rozkładowe, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położone na 9-tym piętrze 11-kondygnacyjnego budynku z windą zlokalizowane.