dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 654 ogłoszenia

599 000 zł62,35 m² 9 607,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż | Szczecin, śródmieście-Centrum, ul. Parkowa Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie | 62,35 m | piętro 1/4 | budynek z 1996 r. Przedstawiamy wyjątkowo słoneczne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł58 m² 10 343,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie po odświeżeniu o łącznej powierzchni (58m2), położone na 4. piętrze w 4- piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Niebuszewo -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł32,20 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka w Bezrzeczu. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne sklepy, usługi, gastronomia. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł295,50 m² 6 768,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż duży lokal usługowy w samym sercu Szczecina. Na powierzchnię 295 m2 składają się: - kilkanaście gabinetów o różnych powierzchniach, - dwie łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 550 000 zł13 740 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny ponad 13 000m2 w Zdrojach Działka przeznaczona głównie pod inwestycje niemieszkalne ze względu na bliskość linii wysokiego napięcia. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,47 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, ciepłe mieszkanie z osobnym wejściem i osobną klatką schodową w budynku piętrowym z 2008 roku. Budynek znajduje się na cichej, kameralnej uliczce. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom. Obiekt z parkingiem. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

35 902 000 zł11 544 m² 3 110,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 900 m²

Szczecin - Prawobrzeże Nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna klasy A na sprzedaż oferta na wyłączność Przedmiotem oferty jest nowoczesny obiekt magazynowo-produkcyjny klasy A o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł266 m² 7 443,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Sprzedam dom w Szczecinie - Gumieńce, 266 m2, działka 536 m2 Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny z 1999 roku, położony w spokojnej, zielonej części Gumieniec. To.

Szczegóły ogłoszenia

398 340 zł44,26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m , gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie położone jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²140 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu d o wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²264 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duży lokal handlowo usługowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w Centrum przy jednej z głównych ulic Szczecina o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł55,50 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: duże okna do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł35,03 m² 7 707,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura. Idealne pod najem ale nie tylko! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -przedpokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł166,51 m² 10 804,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 166,51m , 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach. Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł240 m² 9 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:485 m²

Szczecin Głębokie - w ofercie do sprzedaży jasny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 240 mkw (w tym garaż jednostanowiskowy w bryle budynku), na.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo- biurowy. Na powierzchni 500m2 znajdują się: powierzchnia magazynowa, pokoje biurowe,pomieszczenia socjalne. Wjazd do pomieszczenia bezpośrednio z poziomu 0 jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta wynajmu domu jednorodzinnego W dobrej (ok. 15 km od szczecina) Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Dobra, w spokojnej okolicy, około 15 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowa, niezamieszkała kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, reda City. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu wydziały.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 000 zł70 000 m² 285,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo ofertą sprzedaży jest grunt o powierzchni ok 7ha a konkretniej już podzielony geodezyjnie na około 65 działek budowlanych plus drogi wewnętrzne, jest to gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł167,60 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:683 m²

Małe, kameralne osiedle przy Puszczy Bukowej, cisza, spokój i śpiew ptaków! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 167,7 m2, na którą składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji skm Turzyn. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

519 000 zł47,19 m² 10 998,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje duży balkon widok na panoramę miasta Wiosny Ludów, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

35,77 zł/m²137 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na czwartej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,64 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe (36,6 m2) znajdujące się na 10 piętrze wieżowca przy ulicy Potulickiej 40 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie z balkonem (ok.5 m2) z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł303 m² 6 600,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Deptak Bogusława, idealne miejsce na handel, gastronomię usługi. Lokal dwupoziomowy na dole wejście z deptaku 100m2, góra 200 m2. Dwa dodatkowe wyjścia/wejścia, jedno z klatki, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

73,90 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,80 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. do wynajęcia Szczecin Drzetowo, ul. Stalmacha Do wynajęcia jasne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo Szczecin, przy ul. Stalmacha Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²110 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy, idealny dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni do pracy w profesjonalnym standardzie. Pomieszczenia są klimatyzowane, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł15 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy w pełni umeblowaną kawalerkę, gotową do zamieszkania od 1 grudnia. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku i zostało urządzone tak, aby zapewnić komfort, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł68,79 m² 11 556,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokoje na Warszewskich wzgórzach. Zlokalizowane przy ul. Duńskiej, jednak odsunięte od ulicy. Balkon ukierunkowany na cichy dziedziniec. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł797 m² 1 002,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na górnym Warszewie. Działka o powierzchni 797m2 wymiarach 32m x 22m. Druga linia zabudowy. Wokół działki zabudowane. Mpzp. Media: woda i kanalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66,70 m² 8 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone na parterze zadbanej kamienicy, w pobliżu centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, klimat.