dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal handlowo usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

40,46 zł/m²61,79 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna idealna na spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

736 920 zł61,41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Architektura budynków mieszkalnych położonych nad samym brzegiem Odry przywodzić będzie na myśl dumne i monumentalne sylwetki statków zanurzające się w taflę wody. Wzdłuż bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 000 zł9 900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana uzbrojona

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł6 800 m² 122,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

na sprzedaż działka budowlana o dużej powierzchni 6800 m2 w okolicach Szczecin-Północ - kształt :nieregularny - częściowo zadrzewiona - część działki płaska , część terenu obniżona.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł64,50 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,50 m , znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 640 zł47,71 m² 9 990,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

59,74 zł/m²385 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesna powierzchnia komercyjna 385 m na wynajem | przy Centrum Handlowym E.Leclerc | 18 miejsc parkingowych Przedmiotem najmu jest reprezentacyjna i wszechstronna powierzchnia komercyjna.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł58 m² 83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Apartamenty,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70,93 m² 7 754,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

24 300 zł562 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo produkcyjno - magazynowy w bardzo dobrej lokalizacji. Na powierzchnię 562 m2 składa się: hala (420 m2) oraz powierzchnia biurowo-handlowa (130 m2), którą stanowi pięć.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł3 000 m² 1,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr 1/6 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,94 m² 65,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²80 m² 6 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 80 m2 zlokalizowany w obiekcie o charakterze handlowo-usługowym znajdującym się w doskonałym miejscu na Pomorzanach. W lokalu na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130,32 m² 5 364 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70,03 zł/m²23,79 m² 1 666 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy w nowoczesnym, zmodernizowanym budynku Dworca Kolejowego w Szczecin Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł69,45 m² 4 494,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o charakterze biurowym, usługowym lub handlowo - usługowym z możliwością przeznaczenia np. na: salon fryzjerski, salon kosmetyczny, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²225 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 225 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, mogący służyć jako stricte powierzchnia magazynowa, produkcyjna lub - po wydzieleniu wewnątrz pomieszczeń gabinetowych -.

Szczegóły ogłoszenia

411 600 zł34,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone w Mierzynie przy ul. Topolowej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł9 838 m² 239,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 9838 m2 położona w dzielnicy Północ sąsiadującej z dzielnicą Bukowo. W Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł290 m² 3 444,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:316 m²

Polecam na sprzedaż dom w spokojnej części osiedla Zdroje w otulinie lasu. Szukasz swojego nowego miejsca, które możesz dostosować do swoich potrzeb? Ofertę stanowi dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na ul. Orczykowej (bukowo). Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu sprzęt agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł95,20 m² 8 560,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m (powierzchnia użytkowa: dół 61 m , góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie duże, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35 m² 12 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację! Na sprzedaż przytulne, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,55 m² 18 651,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni; nad.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł90,17 m² 5 533,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy przestronne mieszkanie położone na 1. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość łączy klasyczny styl architektoniczny z funkcjonalnym układem pomieszczeń, idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł49,83 m² 10 335,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina na Pogodnie. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój oraz komfort życia. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł314 m² 4 426,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferujemy Państwu duży, wielopokoleniowy dom na Gumieńcach. Dodatkowo istnieje możliwość prowadzenia działalności ze względu na dobudowaną część (ok.70m2) funkcjonującą kiedyś jako pub. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku. Na oferowaną.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł1 250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w dwie bramy z poziomu 0 oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy na dużym osiedlu, usytułowany na parterze budynku 4 kondygnacyjnym. Powierzchnia użytkowa 75m2. Duże witryny, okna pcv. Na podłogach panele, toaleta w terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zygmunta Starego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zygmunta Starego! Mieszkanie o powierzchni 32 m2 składa się salonu, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

36 887 zł2 222 m² 16,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2222 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

404 550 zł40,98 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Narutowicza w Szczecinie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67,79 m² 8 541,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Adaptacja poddasza z 2010 r. w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego tuż obok Placu Rodła. Na powierzchnię użytkową nieruchomości ok 68m2 składa się: - salon ok. 29m2 - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł845 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 845 m , położona na Warszewie, przy ulicy Traszki. Nieruchomość posiada plan zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu dwu pokojowego mieszkania bezczynszowego z częścią ogrodu. Mieszkanie znajduje się na ul. Kryształowej na nowo powstającym osiedlu Bukowo. Ogrzewanie podłogowe w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł140 m² 12 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży są dwa atrakcyjne lokale użytkowe zlokalizowane na parterze reprezentacyjnej kamienicy w sercu Szczecina. Najważniejsze atuty inwestycji: łączna powierzchnia: parter 170.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł89,72 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, klimatyzacja, winda. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym znajduję się.