dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

2 900 000 zł427,30 m² 6 786,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:499 m²

Duży dom z potencjałem inwestycyjnym | 380 m | 3 poziomy + poddasze | 2 wejścia | Idealny pod wynajem / firmę / rodzinę/ biuro/ przedszkole/ gabinety/kancelarię. Szukasz nieruchomości, która.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,90 m² 6 240,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Blisko ch turzyn, czytelna lokalizacja. Na sprzedaż lokal o powierzchni 34,90 m2, usytuowany na najniższym poziomie przedwojennej kamienicy. Do lokalu jest wejście bezpośrednio z ulicy (zejście.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 166 m² 426,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż prostokątna, narożna działka budowlana zlokalizowana na Prawobrzeżu, w Kijewku o powierzchni 1166 m2. Dojazd bezpośredni drogą.

Szczegóły ogłoszenia

6 247 zł250 m² 24,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł337,80 m² 5 917,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,75 m² 9 197,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie położone na drugim piętrze w oficynie kamienicy, gdzie kamienica frontowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23,89 m² 75,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla singla lub pary. - adres: ul. Bronowicka 25b, - całkowity koszt wynajmu:.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²900 m² 40 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany na drugim piętrze budynku biurowo usługowego na pograniczu Centrum i Starego Miasta. Powierzchnia 900 m2 stanowi całe pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł64,47 m² 9 694,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem znajdujące się na wysokim parterze niskiego ocieplonego bloku z cegły na os. Bukowym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,.

Szczegóły ogłoszenia

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,10 m² 9 971,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje 70,1m2 + poddasze użytkowe - dodatkowa powierzchnia mieszkalna - 2 dodatkowe sypialnie, 3garderoby, spiżarka i piwnica w cenie Koniecznie umów się na prezentacje - musisz to zobaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,78 m² 10 899,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,78 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Kazimierskiej. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,78 m² 8 986,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą na wyłączność. Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania w Dąbiu na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40,68 m² 78,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 - pokojowy apartament na Starym Mieście. Mieszkanie 2 -poziomowe - na 1. poziomie wejście, korytarz z szafą, na 2. poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na 1 piętrze w wolnostojącej kilkulokalowej kamienicy przy al. Wojska Polskiego. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł142,50 m² 5 607,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie 142,5 m w wyremontowanej kamienicy - Centrum miasta! Na pierwszym piętrze zadbanej, ocieplonej kamienicy w samym sercu miasta znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62,40 m² 13 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Szczecin Dąbie Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie przestrzeń domu z wygodą mieszkania w bloku? Komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Szczecin

Załom-Kasztanowe,Szczecin

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 720 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej-typowego projektu z lat 70-tych tzw. "kostka", położony na działce o powierzchni 477 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł900 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:918 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek o powierzchni 900 metrów kwadratowych, który przeszedł kompleksowy remont, prezentujący się teraz w doskonałym stanie. 18 lokali z łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł155 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

580 500 zł45 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 560 zł160 m² 6 872,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wykonany w technologii szkieletowej znajdujący się w dzielnicy Płonia. Dom posadowiony jest na działce 1280 m2 i zajmuje powierzchnię całkowitą ok. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47,55 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas - tylko najem okazjonalny! Przestronne 2 pokoje w centrum Szczecina | Parking | Blisko Galaxy Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem i dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65,84 m² 8 186,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł603 m² 3 731,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 580 m²

Uwaga! Do ceny nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami: biurowo-handlowym i oraz halę przystosowaną do prowadzenia warsztatu i funkcji magazynowej -.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł66,41 m² 9 998,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie i przekonać się, że to mieszkanie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 930 zł73,99 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy lokal biurowy z funkcją mieszkalną o powierzchni 73.99 m , położony na 2. piętrze z antresolą w nowoczesnym budynku przy ul. Wiosennej w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł46,98 m² 22 030,65 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku sky garden przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, felczaka. Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł62 m² 54,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pok. rozkładowe mieszkanie przy ul.Thugutta z balkonem i windą ba 2 p. w 6 p. bloku z 1992 r. Jeżeli szukasz mieszkania w cichej dzielnicy ale dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! W ofercie na sprzedaż mieszkanie rozkładowe na poddaszu znajdujące się ścisłym centrum przy pl. Kościuszki. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,50 m² 5 393,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:17 m²

W naszej ofercie prezentujemy garaż murowany, położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Reduty Ordona 70. Garaż o powierzchni 16.5 m jest w dobrym stanie technicznym i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68,70 m² 7 991,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,7 m , położone na ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Szczecina tuż przy Parku Żeromskiego i w sąsiedztwie Galaxy.