dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 653 ogłoszenia

50 zł/m²8 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz komfortowej przestrzeni biurowej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia pokoje biurowe w atrakcyjnym punkcie miasta w bezpośrednim sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł118,34 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 2 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²3 600 m² 234 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie 3600m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na dwóch piętrach 4 kondygnacyjnego budynku. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,28 m² 12 626,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę Szczecina Inwestycja Ornament Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

37,96 zł/m²137 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na pierwszej kondygnacji kamienicy na szczecińskiej Starówce. Na powierzchnię 137 m2 składa się pomieszczenie typu open space (ok. 90 m2), dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 867 m² 191,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin przedłużenie ul. Inwalidzkiej w kierunku Przęsocina, około 1 kilometr od Szosy Polskiej - w ofercie do sprzedaży 1/2 udziału w działce o powierzchni 5734 m^2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - centrum Szczecina, ul. Krzywoustego Oferuję na wynajem przytulną, słoneczną kawalerkę w centrum Szczecin - ul. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł93 m² 11 827,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowy w bardzo dobrym punkcie miasta, ścisłe centrum. Blisko lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo duży przepływ ludzi. Wejście do lokalu po 6 schodkach. Sala sprzedaży ok. 75m2,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł128,39 m² 6 456,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomość inwestycyjna pogodno | idealna pod usługi I handel Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych biznesowo.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 65 m, usytuowany na pierwszym piętrze w dynamicznie rozwijającej się okolicy Szczecina. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50,64 m² 12 144,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczecin, gumieńce, mieszkanie, 2 pokoje, taras, sprzedaż. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia W rozliczeniu nieruchomości kupującego/ chcesz sprzedać lub wynająć.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł24 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

!Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią z przynależną piwnicą, zlokalizowana na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym kameralnym bloku z 1977r, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł457 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę hali na wynajem, która znajduje się na terenie zakładu produkcyjnego na Prawobrzeżu! Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 450 m wraz z pomieszczeniem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Ofiar Oświęcimia. Lokal jest po generalnym remoncie i gotowy do zamieszkania od zaraz. Status prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

400 050 zł1 143 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację wyjątkowej działki budowlanej w otulinie Puszczy Bukowej, jeżeli ktoś poszukuje oazy spokoju, bliskości natury, miejsce to spełni powyższe wymagania. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł74,35 m² 7 531,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m , położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom wolnostojący położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,42 m² 9 257,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe , na IV piętrze , które znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Limanowskiego w Szczecinie, blisko centrum miasta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m, położona w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina - Pogodno. Układ i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,81 m² 8 964,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Piotr Pawelski Biuro Nieruchomości prezentuje do sprzedaży umeblowane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,81 m2 położone na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł487 m² 33,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Obiekt magazynowy z przestronnym biurem. Duża brama.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42 m² 71,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz miejscem postojowym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37 w Szczecin. Kameralny, niski budynek.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł136 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 136 m , położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy z 1910 roku przy ul. gen. Ludomiła Rayskiego.

Szczegóły ogłoszenia

6 734 448 zł623,56 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta bez prowizji Lokal biurowo usługowy w prestiżowym budynku Hanza Tower w centrum Szczecina po powierzchni 623,56m2 na 2 piętrze w 30 piętrowym obiekcie najbardziej charakterystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 136m2 położone na 3 piętrze niskiego budynku w Centrum Szczecina w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku Bogusława. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł130,79 m² 4 549,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. posiada na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Śląskiej 41 m.7. Lokal znajduje się na III piętrze. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 293 m² 1 353,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia pum 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,39 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy przy ul. 5 lipca. Na metraż mieszkania składa się, pokój z aneksem kuchennym, duża widna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł70,04 m² 8 894,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Śródmieście | 70 m | Parter | Potencjał na piękne mieszkanie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,04 m , położone na parterze zadbanej kamienicy przy ul. Ściegiennego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,98 m² 8 460,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zachęcam do obejrzenia wirtualnej prezentacji oferowanego mieszkania! Do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, znajdujące się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł388 m² 5 154,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż obiekt o przeznaczeniu produkcyjno handlowym zlokalizowany na działce 590 m2 (430 m2 własność , 160 m2 dzierżawa od miasta). Na powierzchnię użytkową 388 m2 składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł63,56 m² 8 165,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy Państwa na prezentację oferty sprzedaży dużego mieszkania w pięknej zielonej dzielnicy Szczecina - Płoni. Mieszkanie pierwotnie czteropokojowe, obecnie po połączeniu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże przestronne i ustawne mieszkanie- 60 mkw na Pogodnie, dwupokojowe do remontu, usytuowane na parterze. Słoneczne i rozkładowe: duży przedpokój, 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł270 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dzień dobry Na sprzedaż bardzo komfortowy przemyślany przez architektów dom rodzinny na dużej działce wybudowany w 2025 roku. Nieruchomość o powierzchni 270 m2 z dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53,40 m² 9 269,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, wygodne i funkcjonalne mieszkanie w bloku z cegły o powierzchni 53,4 m2. W skład mieszkania wchodzi przestronny, jasny salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł118,52 m² 8 007,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy wyjątkowe przestronne mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim, które daje ogromne możliwości aranżacyjne - istnieje opcja wydzielenia dwóch osobnych mieszkań, co czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł37 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij