dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 656 ogłoszeń

Rynek pierwotny

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Tylko u Nas! Nieruchomość zostanie wydana w stanie deweloperskim. Projekt domu- dom w Klematisach 12b.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł327 m² 3 822,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż duży wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom również może być idealny jako zakup inwestycyjny z uwagi na możliwość zakwaterowania pracowników (do 30.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł56,10 m² 4 634,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w klimatycznej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania położonego na drugim piętrze kamienicy z okresu przedwojennego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł25,40 m² 10 629,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokal użytkowy Szczecin, świerczewo Powierzchnia całkowita: 25,40 m Rozkład pomieszczeń: sala główna 24,0 m regularny prostokąt, wymiary: 4 m 6 m Zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł145 m² 8 959 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż prestiżowy lokal o powierzchni ok 145m2 z duźą witryną na ulicę. Nowy, piękny, wyremontowany lokal o bardzo wysokim standardzie gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł56,64 m² 8 739,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Z przyjemnością oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,49 m2, zlokalizowane na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego budynku z końca lat 90-tych. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

639 464 zł48,08 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży apartamentu w inwestycji Nowa Przystań - oferujemy możliwość wykończenia pod klucz - mieszkania z ogródkami - możliwość przearanżowanie mieszkania na 3 pokojowe - miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł61,82 m² 8 403,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza. Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł125,01 m² 5 519,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Świetnie zlokalizowany i prosperujący od 20 lat lokal, jako salon fryzjersko-kosmetyczny, znajdujący się w ścisłym Centrum w budynku wielorodzinnym z 1992 roku. Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,80 m² 6 465,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pawilonu usługowo-handlowego znajdującego się na Pomorzanach. Nieruchomość idealna do prowadzenia własnej działalności jak np.: kwiaciarni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29,45 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,12 m² 9 963,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w samym sercu Szczecina. Wymarzona lokalizacja - 250m do Filharmonii Szczecińskiej, - 300m do Galerii Kaskada, - 650m.

Szczegóły ogłoszenia

53,41 zł/m²51,49 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas na wynajem funkcjonalny i nowoczesny lokal o powierzchni ponad 50 m , przystosowany do prowadzenia działalności medycznej/stomatologicznej. Gabinet zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł72,27 m² 7 873,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania czteropokojowego, zlokalizowanego w samym Śródmieściu przy ulicy Księcia Witolda Nieruchomość znajduje się w kamienicy z 1904 r.

Szczegóły ogłoszenia

19,61 zł/m²204 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, handlową lub usługową. Wejście bezpośrednio z ulicy. Na powierzchnię lokalu - 204 m2 składa się: - recepcja;.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²72 m² 4 392 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Pomieszczenia biurowe na wynajem w wysokim standardzie na Gumieńcach. Powierzchnia do wynajęcia to 4 osobne pokoje na parterze: -10m2 -9,72m2 -20m2 -32m2. Nowoczesne pomieszczenia, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Na metraż 48 m2 składa się: -pokój 1 -pokój 2 -łazienka -kuchnia -spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,10 m² 8 781,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

68,71 zł/m²98,96 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

W ofercie lokal przystosowany do wykonywania usług medycznych, łatwo zaadoptować na Barbera - Salon Fryzjerski(możliwe, biuro, kancelarie, fryzjerstwo) w którym znajdują się gabinety: usg,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która będzie zarabiać od razu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,70 m² 10 527,58 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,7 m2) z osobną kuchnią oraz piwnica (ok. 3 m2).

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł14,24 m² 15 098,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina. Usytuowana na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Lokal o metrażu 14,24 m , na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa kawalerka ul. Zawadzkiego 54 (szczecin) | Pierwszy najem Do wynajęcia nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , zlokalizowana w nowo oddanym budynku przy ul. Zawadzkiego 54.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²95 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni około 95m2 zlokalizowany w Centrum Szczecina przy głównej ulicy o dużym natężeniu ruchu. Na powierzchnię lokalu składa się duża sala.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25,74 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki usytuowanej na 1 piętrze nowego apartamentowca z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł9 009 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Oferta skierowana do Inwestorów! Mam wielką przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży dużej działki w dzielnicy Szczecin Płonia. Działka zlokalizowana jest na samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 600 zł31,14 m² 11 419,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, 2-pokojowe, z widną otwartą kuchnią na salon, łazienką i wc, strych. Miejsce postojowe z blokadą na 1 samochód na terenie nieruchomości, do.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania, o powierzchni 48,5 m , położonego na pierwszym piętrze ocieplonego wieżowca na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,23 m² 11 656,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Pogodno, ul. Reduty Ordona Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m , położone w niskim bloku z 1995r. (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje nowy apartament na wynajem, zlokalizowany na nowym osiedlu tuż przy Odrze, w sercu Szczecina. Apartament usytuowany na II piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

383 040 zł1 368 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1368 m , położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Najważniejsze atuty nieruchomości: wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł320 m² 8 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,18 m² 18 814,26 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 5 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszewo, oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2pok.o powierzchni 47,7 m położone na wysokim parterze w bloku z 2005 roku .Dwa rozkładowe pokoje z większego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

546 000 zł37 m² 14 756,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł825 m² 442,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki na Mierzynie położonej na wzniesieniu. Kształt prostokątny, regularny. Korzystne usytuowanie: względem stron świata - wjazd na działkę od północy, południowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

70,83 zł/m²24 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-