dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin

3 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 653 ogłoszenia

950 000 zł123,40 m² 7 698,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem i balkonem, położone na pierwszym piętrze kamienicy w samym sercu Szczecina. metraż: 123,4 m 3 duże, rozkładowe pokoje:- salon.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,56 m² 13 115,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 840 zł48,65 m² 17 900,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,26 m² 6 128,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów gotówkowych. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane, ciche mieszkanie jednopokojowe znajdujące się w kameralnym niskim budynku czterorodzinnym. Na powierzchnię 35m2 składają się: - pokój, - kuchnia , - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł89,72 m² 61,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczecin, stare Miasto, podzamcze, 4 pokoje, klimatyzacja, winda, widok na Odrę. Przestronny apartament w nowej kamiennicy z windą na Starym Mieście w Szczecinie. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł47,18 m² 9 983,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń. 47,18 m | Rozkładowe | Zielone zamknięte podwórze | Kołłątaja Niebuszewo | Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,18.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60,43 m² 16 465 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 60,43 m, położone na parterze kameralnego budynku czterolokalowego z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł27,10 m² 10 959,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Gotowa ,klimatyczna kawalerka w samym centrum Szczecina przy kr. Jadwigi. Adaptacja poddasza: - pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 20,00 m2. - łazienka 3,60 m2, - korytarz 3,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,74 m² 13 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, położonego na pierwszym piętrze w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, położonego w zielonej dzielnic Szczecina Bukowo. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

19 880 zł380 m² 52,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym - Szczecin, ul. Dębogórska Dostępna od 01.06.2026 - gotowa pod biznes od pierwszego dnia. Na wynajem funkcjonalna hala z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł945 m² 240,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż blisko centrum Szczecina? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy działkę o powierzchni 945.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²214,50 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na wynajem przestronny lokal usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic - ul. Krzywoustego. To miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszych, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

837 900 zł87,53 m² 9 572,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55,34 m² 9 938,56 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam lokal biurowo-usługowy, z wejściem bezpośrednio z ulicy, usytuowany w apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest wynajęty przynosi stabilny i dobry dochód. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obniżka, oferta aktualna od zaraz! Pomorzany śliczne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, rozkładowe o pow.43m2 położone na 2 piętrze w cichej i zielonej części miasta z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł5 181 m² 148,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5181m2 zlokalizowaną w prawobrzeżnej części Szczecina - Wielgowo. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²70 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową, zlokalizowany w budynku handlowo biurowym na Pomorzanach. Składa się z przestrzeni typu open space. Toaleta wspólna na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł23,49 m² 76,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem, zlokalizowanej przy placu Żołnierza Polskiego w Szczecinie! Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł46,15 m² 8 927,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina ul. Gabriela Narutowicza, nowe Miasto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł48,50 m² 12 061,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera sgi. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,22 m² 6 949,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,22 m na parterze kamienicy, położone w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części Szczecina na.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł5 418 m² 1,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt c o pow. 5418,00 m2 usytuowany na ul. Hryniewickiego 1 w Szczecinie w obszarze przemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2000 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, oddzielna kuchnia w zabudowie wyposażona. okna pcv na dwie strony, balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

80,36 zł/m²56 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł115 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 000 zł66,53 m² 15 707,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament znajdujący się w budynku Club House w Dąbiu. Projekt zrealizowany przez Marina.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna kawalerka położona na 1 piętrze niskiego ocieplonego bloku z cegły. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Składa się z salonu, osobnej dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł125,38 m² 6 771,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż połówkę nowoczesnego domu dwulokalowego wolno stojącego w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Szczecinie - dzielnica Płonia (prawobrzeże). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł87 m² 8 494,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu. Lokal położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem|hanza Tower|2 pokoje|55m2 Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Hanza Tower. Lokal znajduje się na 9. piętrze, co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,30 m² 5 518,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, blisko uczelni, komunikacji miejskiej, sklepów. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji Pomorzany (szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Tylko u Nas! Nieruchomość zostanie wydana w stanie deweloperskim. Projekt domu- dom w Klematisach 12b.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł327 m² 3 822,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż duży wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom również może być idealny jako zakup inwestycyjny z uwagi na możliwość zakwaterowania pracowników (do 30.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł56,10 m² 4 634,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2