dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Centrum

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

125 000 zł15,40 m² 8 116,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 15.4 m stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na poddaszu kamienicy położonej w samym centrum Szczecina. Lokata kapitału: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł51,10 m² 4 011,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny w przyziemiu, o łącznej powierzchni 51,1 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji. To idealna przestrzeń do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wyjątkowy lokal usługowo-biurowy W centrum szczecina 120 M open space! Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy typu open space o powierzchni 120m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70,30 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości poleca Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Monte Cassino. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie - ul. Matejki, os. Śródmieście-Północ, przy parku Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,90 m² 12 771,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m , położone w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Partyzantów. Świetna oferta dla osób szukających gotowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

519 999 zł48,45 m² 10 732,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowo dobre mieszkanie położone w centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 28. Nieruchomość o powierzchni 48,45m2, znajduje się na 2 piętrze, wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal znajduje się w biurowej kamienicy i zlokalizowany jest w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjnej części Szczecina Wały Chrobrego, zaledwie " o krok od ścisłego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

59,67 zł/m²150 m² 8 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem oferujemy Państwu lokal w najlepszej, rozrywkowej i biznesowej lokalizacji w samym centrum Szczecina Deptak Bogusława to zrewitalizowane miejsce, z pięknymi wyremontowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18,73 m² 13 881,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m (użytkowa 18,5 m ), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

W ofercie Blue Real Estate prezentujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, w sąsiedztwie Deptaku Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

614 700 zł45,20 m² 13 599,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy Bulwarach Szczecińskich, w samym centrum Szczecina. Mieszkanie w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30,50 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 zł96 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala wyposażona w duża rampę lub poziom "0".

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł55,50 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: duże okna do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł303 m² 6 600,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Deptak Bogusława, idealne miejsce na handel, gastronomię usługi. Lokal dwupoziomowy na dole wejście z deptaku 100m2, góra 200 m2. Dwa dodatkowe wyjścia/wejścia, jedno z klatki, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

73,90 zł/m²23 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²125 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta lokalu na wynajem położonego na I piętrze w kamienicy przy jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji jaką jest Stare Miasto i Wały Chrobrego. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 000 zł27,20 m² 12 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe słoneczne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w Centrum miasta. Mieszkanie zostaje oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą! Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym centrum Szczecina, w niskim budynku 5-piętrowym z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł270 m² 8 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 270 m , położony w samym sercu Szczecina przy popularnym Deptaku Bogusława. To jedno z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

299 990 zł30,56 m² 9 816,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

524 999 zł60,06 m² 8 741,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Forma własności: pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2-pokojowe (60,06 m2) po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się w oficynie (druga linia zabudowy) na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

72,18 zł/m²66,50 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na parterze kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w sąsiedztwie centrum handlowego. Na powierzchnię 66,5 m2 składa się: - duża sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elegancka kawalerka z miejscem postojowym i widokiem na Odrę - ul. Heyki. Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Heyki.

Szczegóły ogłoszenia

3 040 000 zł190 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu na sprzedaż w Centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł57,64 m² 7 963,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta. Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym: - przedpokoju, - 2 rozkładowych pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 350 zł34,20 m² 11 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowo powstała inwestycja w samym centrum Szczecina przy ul Jagiellońskiej W inwestycji zostanie wybudowane pięć lokali mieszkalnych Oferowane mieszkanie ma 36,70 m2 powierzchni w skład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł68,61 m² 9 473,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł113,14 m² 6 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy 114 m . Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

82,35 zł/m²17 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokój o powierzchni 17 m2 (ok. 3mx6m) zlokalizowany na pierwszym piętrze, w centrum w odnowionej kamienicy!. Atrakcyjna lokalizacja, czysta i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,39 m² 16 953,94 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 35,39 m2 usytuowane na 6 piętrze apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Nieruchomość idealnie nadająca się pod.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45,44 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m , położone na 3. piętrze kamienicy (oficyna) w ścisłym centrum Szczecina ul. Krasińskiego. Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jana Pawła II,słoneczne mieszkanie 3 pokoje,balkon, III piętro, kamienica, cegła. Tylko u Nas! Oferta na Wyłączność! Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²240 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajmu nowoczesnej przestrzeni biurowej zlokalizowanej w Centrum. Dostępne powierzchnie: oferta obejmuje dwie niezależne kondygnacje budynku: parter 240 m (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł98 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 98m2 w nowym budynku apartamentowym Nautica na pograniczu Centrum z Osiedlem Gontyny z 2017r. Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 520 zł31,78 m² 20 910,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł52 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku z lat 50-60tych. Dobry rozkład -pokoje ustawne w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia widna - po remoncie, nowa zabudowa, ściany gładzone.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł3 020 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin. Obok słynnego Pałacu pod Globusem. Powierzchnia działki: 767m2 ( prawo własności ) Powierzchnia użytkowa budynku: 3020m2.