dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Centrum

766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

766 ogłoszeń

355 000 zł36,74 m² 9 662,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie ch Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje).

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł3 020 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin. Obok słynnego Pałacu pod Globusem. Powierzchnia działki: 767m2 ( prawo własności ) Powierzchnia użytkowa budynku: 3020m2.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł90,48 m² 6 355 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: szczecin Centrum, pl. Grunwaldzki Piętro 4/4, poddasze Mieszkanie na poddaszu o powierzchni 90,48 m , wejście do mieszkania przez wydzielony korytarz z zamykanymi dodatkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł14,24 m² 15 168,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina, usytuowaną na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

29,41 zł/m²170 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, do wynajęcia nietypowo zlokalizowany lokal o powierzchni ok 170 m2 na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej. Wjazd na posesję od ulicy Dubois. Lokal do adaptacji, możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,75 m² 9 197,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta. Mieszkanie położone na drugim piętrze w oficynie kamienicy, gdzie kamienica frontowa.

Szczegóły ogłoszenia

53,53 zł/m²170 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

69,29 zł/m²51,09 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa położona na 1 piętrze w budynku o charakterze biurowym. Wejście z ulicy na estetyczną klatkę schodową. Do lokalu wejście zabezpieczone domofonem. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł46,98 m² 22 030,65 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie od strony północno-zachodniej w budynku sky garden przy ul. Niedziałkowskiego 24. Widok na stronę Piotra Skargi, felczaka. Na powierzchnie 46,98 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

35,62 zł/m²112,30 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na wynajem lub sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł84 m² 11 309,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż lodziarnia & kawiarnia top lokalizacja centrum szczecina Na sprzedaż w pełni funkcjonujący lokal typu lodziarnia z kawiarnią, zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł46,08 m² 8 637,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina idealne pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze w sercu Szczecina. To świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,26 m² 6 128,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów gotówkowych. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł14,24 m² 15 098,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka przy samym parku, w rewelacyjnej lokalizacji w centrum Szczecina. Usytuowana na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy. Lokal o metrażu 14,24 m , na który składają.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,18 m² 18 814,26 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczecin, al. Wyzwolenia, nowoczesny Apartament w Hanza Tower, 5 piętro, balkon, wysoki standard, klimatyzacja, basen, jacuzzi. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł42,42 m² 10 372,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina obok Galaxy i Hanzy | 460 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone w ścisłym centrum Szczecina, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł107,31 m² 5 861,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Marzysz o mieszkaniu z klimatem w sercu miasta? Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m , położone na 3. piętrze przedwojennej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,30 m² 77,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Sprzedam mieszkanie 80 mkw , 3 pokoje , kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz. Mieszkał tu słynny kompozytor Léon Jessler (w latach1886-1888). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze. Wejscie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem czeka na najemców. Mieszkanie w centrum ul. Kilińskiego .Pokoje rozkładowe ,największy.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 884 m² 5 042,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek handlowo-biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin Plac Żołnierza 1b. Naprzeciwko C.H. Kaskada. Powierzchni działki: 650m2 ( użytkowanie wieczyste ) Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż dwa lokale handlowo-usługowe mieszczące się w parterze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego 12-14 w Szczecinie. Centrum miasta, witryny, duża sala sprzedaży Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²26 m² 1 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-handlowa w ścisłym centrum Szczecina w biurowcu przy Placu Żołnierza 1b. Rozpoznawalna lokalizacja - lokal znajduje się naprzeciwko Galerii Kaskada.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²150 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wykończona, umeblowana, klimatyzowana powierzchnia biurowa w ścisłym centrum Szczecina w biurowcu przy Placu Żołnierza 1b. Rozpoznawalna lokalizacja - naprzeciwko Galerii Kaskada.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²1 000 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w ścisłym centrum miasta znajdująca się na czwartym, trzecim i drugim piętrze biurowca przy ulicy Tkackiej 55 w Szczecinie. Powierzchnia częściowo typu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, hanza Tower, apartament, 3 pokoje, klimatyzacja, basen, strefa spa, taras widokowy. Nowy w pełni umeblowany i wyposażony apartament z widokiem na panoramę miasta w Hanza Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

295 000 zł29 m² 10 214,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż piękną kawalerkę po kapitalnym remoncie w Centrum Szczecina, blisko Bramy Portowej. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

899 999 zł90 m² 9 966,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z duszą w kamienicy położonej przy nowo wyremontowanej Alei Jana Pawła II. Budynek po kapitalnym remoncie: wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

429 000 zł81 m² 5 283,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie w centrum Szczecina położone przy ulicy Bł. Królowej Jadwigi-jest to ulica równoległa do Wojska Polskiego - jednej z najdłuższych ulic w Szczecinie. W tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świątkiewicza

Centrum,Szczecin

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 przy ulicy Bogusława. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki. W salonie sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

446 000 zł48 m² 9 330,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum vis a vis Galaxy. Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy, w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

2 800 zł68 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,73 m , położone przy ul. Królowej Jadwigi w centrum Szczecina. Mieszkanie składa się z: - 3 ustawnych pokoi, - dużej łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Stefana Batorego

Centrum,Szczecin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy ze słonecznym balkonem z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Lokalizacja: apartamentowiec z 2003 roku położony w sercu Szczecina, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.