dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecin Osiedle Centrum

767 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

767 ogłoszeń

3 000 zł42,44 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w wysokim standardzie, położone w odnowionej kamienicy z windą na ul. Wojska Polskiego. Salon z aneksem kuchennym w zabudowie i ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł49 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Dwa pokoje, oba z wyjściem na duży taras, salon z aneksem kuchennym, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł18,55 m² 9 649,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wysoki lokal z witryną, znajdujący się przy jednej z głównych ulic miasta, z wejściem z chodnika, po kilku schodkach. Stan bardzo dobry. Powierzchnia wynosi 18,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł54,92 m² 7 010,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy, w samym centrum Szczecina. Wszędzie blisko, liczne lokale gastronomiczne, banki, apteki. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł76,21 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

457 855 zł47,54 m² 9 630,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Są nieruchomości poprawne. I są takie, które od pierwszego wejścia robią wrażenie przestrzenią, światłem i klimatem miejsca. To mieszkanie zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł70,72 m² 8 752,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł40,98 m² 10 968,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla firm / pracowników - 4 pokoje, 110 m | do 12 osób Do wynajęcia przestronne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²2 700 m² 105 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal utytułowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii ruchu w Szczecinie. Plac Rodła jest miejscem, gdzie komunikacja miejska zarówno autobusy jak i tramwaje mają swoje.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²150 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dzień dobry, oferujemy państwu na wynajem hale o powierzchni ok 150 m2 w centrum miasta. Hala znajduje się na terenie byłej Stoczni Szczecińskiej, dojazd od ulicy Łady, dubois. Teren zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł69,90 m² 10 429,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu, znajdującego się w centrum Szczecina. Przedwojenna zabudowa ma swój oryginalny charakter, a ta kamienica jako jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

55,40 zł/m²62,50 m² 3 463 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

DO wynajęcia kameralne biuro W centrum szczecina | ul. Więckowskiego Szukasz funkcjonalnej i przytulnej przestrzeni do pracy w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 380 zł36,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko ch Turzyn. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2) - pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2 -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego w Centrum Szczecina - przy ul. Narutowicza, w nowym budynku z 2 cichobieżnymi windami - Kamienica Nova. Nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł12 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę sprzedaży miejsca postojowego w garażu podziemnym przy ulicy Jagiellońskiej w Szczecinie! Spółdzielcze prawo własności Lokalizacja to ścisłe centrum miasta, rejon.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł81,01 m² 9 503,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 81 m 5 pokoi, świetna lokalizacja, idealne pod wynajem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 81 m , położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł47,55 m² 12 302,84 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie widok na Park Żeromskiego | 47,55 m | ul. Matejki Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, perfekcyjne wykończenie i jedną.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł98,24 m² 18 312 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł166,80 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 166,8 m , położone na 2 piętrze eleganckiej kamienicy w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II) - 5 dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

42,23 zł/m²165,77 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 1 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł93,60 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferujemy na sprzedaż duże 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w centrum-śródmieście. Kamienica secesyjna, pięknie odrestaurowana, wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł4 398 m² 2 273,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:810 m²

Kamienica inwestycyjna w centrum Szczecina / 4398 m / projekt do kontynuacji Na sprzedaż nieruchomość położona przy ul. Ks. Bogusława X w Szczecinie, w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy, położonego w sercu Szczecina. Apartament zachwyca swoją funkcjonalnością i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 029 zł34,91 m² 19 680,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł95,52 m² 8 364,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Poleca się na sprzedaż lokal mieszkalny idealny pod działalność, w ścisłym Centrum Szczecina - tuż przy Palcu Zgody! Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny zlokalizowany w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²400 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Biurowiec oferuje wysoki standard wykończenia. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł235,30 m² 3 820,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w samym centrum Szczecina (przy Posejdonie, brama Portowa). W księdze wieczystej pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość położona na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia to ok 45m2, w tym duży pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²132 m² 8 316 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 132 m2 zlokalizowany na parterze budynku biurowego w Centrum Szczecina. Oferowana powierzchnia składa się z dużej sali sprzedaży (106.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Starym Mieście. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku, jego powierzchnia wynosi 60,5 m . W skład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy położony przy ul. 3 maja o powierzchni 70 m2 z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal narożny z dużymi nowymi witrynami składa się z dużej sali oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55,49 m² 10 272,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł79,33 m² 9 328,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w samym centrum, w którym prowadzona jest aktualnie działalność gospodarcza - biurowa, z wygodnym wejściem bezpośrednio z ulicy oraz witryną, zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74 m² 16 203 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

|sky garden| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73,91 m² 8 104,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w samym sercu Szczecina ta oferta jest dla Ciebie. Zamieszkaj pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Placem Rodła, gdzie tętniące życiem miasto spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²63 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy znajdujący się na 3 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w sercu Szczecina - blisko Deptaku Bogusława. Na powierzchnię ok. 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł32,10 m² 11 993,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | 35 m | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,26 m² 9 948,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie (70,26 m2). Część zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł88,76 m² 8 224,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 88,76m2 położone w cichym zakątku w centrum Szczecina. Mieszkanie dwupoziomowe z bardzo ciekawym.