dowolna

Domy w centrum Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 000 zł290 m² 8 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:247 m²

Poszukujesz komfortowego domu dla Siebie i swojej rodziny? W dogodnej lokalizacji gdzie blisko są szkoły i przedszkola dla dzieci, sklepy i centra handlowe oraz specjalistyczny szpital.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł156,05 m² 10 573,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w samym centrum Prawobrzeża: - ul. Migdałowa, szczecin Zdroje - 5 pokoi, 2 łazienki - 156,05 m2, garaż w bryle - działka 312 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 598 000 zł247 m² 6 469,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Zapraszam na Prezentację której przedmiotem jest Przestronny dom z dużym ogrodem, tarasem i dwoma garażami cisza, zieleń, szybki dojazd do centrum Są domy, które się ogląda. I są.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł238 m² 5 252,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:613 m²

Atrakcyjna oferta połowy bliźniaka na działce 613 m2 z murowanym basenem w ogrodzie, widok z domu od strony ogrodu na zieleń i drzewa. Powierzchnia użytkowa 138 m2, a wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł183,30 m² 8 177,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż środkowy segment domu w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina - Gumieńce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł252 m² 5 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom na sprzedaż Szczecin Gumieńce 3 kondygnacyjny | idealny dla dużej rodziny. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na Gumieńcach w Szczecinie, położony w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł222,75 m² 5 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Domu wolnostojący zlokalizowanego na obrzeżach miasta. Budynek jest w bardzo dobrym stanie, został wybudowany w 2018 r. z wysokiej klasy materiałów. Ściany są wykonane z porothermu.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł2 500 m² 919,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z 2010r., położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszewa- w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł132 m² 7 946,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Rezerwacja do dnia 22/05/2026r oferta na wyłączność oferta sprzedaży, gotowego nowego domu jednorodzinnego W zabudowie bliźniaczej Z końca 2022r., POŁOŻONEGO W ZAŁOMIU - ok. 18km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Leśna Polana

Bukowe-Klęskowo,Szczecin

1 988 000 zł165,19 m² 12 034,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

W otoczeniu starodrzewu i szlachetnych terenów zielonych, w jednej z najbardziej prestiżowych części prawobrzeżnego Szczecina - w wydzielonej enklawie willowej jest przestrzeń, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł226,80 m² 4 404,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:329 m²

Dom, który możesz dopasować do swojego życia. Na Gumieńcach czeka bliźniak z ogromnym potencjałem idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję z możliwością wydzielenia dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł190 m² 31,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom do wynajęcia idealny dla pracowników! Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę! Lokalizacja: bezrzecze, ul. Modra (szczecin) Do wynajęcia przestronny, w pełni niezależny dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł117 m² 11 102,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Nowoczesny dom Z garażem po remoncie gotowy do wprowadzenia Szczecin, bukowo ul. Ogrodnicza Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 117 m (w tym 17.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł174 m² 7 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:673 m²

Na sprzedaż: bliźniak z dużą działką w Płoni Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 174 m , z salonem z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł93,10 m² 6 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:692 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej dzielnicy (sławociesze/dunikowo), niedaleko lasów - z dobrym dojazdem do Centrum Szczecina,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Bezrzeczu, przy ul. Wroniej. Inwestycja składa się z zaledwie sześciu budynków i została.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł219 m² 6 388,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

W naszej ofercie dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 123,5 m (powierzchnia całkowita ok. 219 m ), położony w Szczecinie przy ul. Borsuczej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł264,48 m² 8 314 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się śpiewem ptaków i widokiem drzew a jednocześnie być w zasięgu kilkunastu minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,44 m² 11 557,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:176 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta bezpośrednia. Prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Polecam do zakupu kameralny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

850 000 zł81 m² 10 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą kameralnego osiedla w sercu dzielnicy Osów w Szczecinie projekt skrojony z myślą o rodzinach i osobach ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 139m , 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach. Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł198 m² 4 792,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:641 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł91,15 m² 9 424,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowa inwestycja w Prżęsocinie, na trasie Szczecin Północ - Police. Zamieszkaj w nowym w pełni rozkładowym domu w pięknej i malowniczej miejscowości, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż skrajny segment o wyjątkowym charakterze, położony w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Dom z 1910 roku o powierzchni 240 m usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy, całoroczny domek w spokojnej części Szczecina idealny do życia i odpoczynku Świetna lokalizacja w otoczeniu zieleni nieruchomość znajduje się na terenie ogródków rod.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł145 m² 10 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 133 m²

Ofertą sprzedaży jest działka z niepowtarzalnym klimatem i przestrzenią o powierzchni 2 ha 6133 m2 z domem i budynkami do kapitalnego remontu w Szczecin Jezierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom. Obiekt z parkingiem. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł290 m² 9 996,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący 290 m | działka 1500 m | stan deweloperski | Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 290 m , położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł280 m² 5 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:268 m²

Oferta Premium 0% dla Kupującego. Kupując tę nieruchomość, nie płacisz prowizji. Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem położony w cichej, zielonej i rodzinnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,05 m² 7 189,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125 m2 położony jest w Płoni, w spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł289 m² 27,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom dla pracowników, 8 pokoi, 2 kuchnie , 3 łazienki, umeblowany, na 25 osób. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na wynajem dom w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,43 m² 5 657,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Dom jednorodzinny, wolnostojący z wbudowanym garażem oraz budynkiem gospodarczym położony w Podjuchach. Dogodna lokalizacja umożliwiająca.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł110 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony przy ul.Perlistej o powierzchni 110 m2 z 500m2 ogrodem oraz garażem! Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dużą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł288,50 m² 4 818,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 984 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego na skraju osiedla Dąbie, prawobrzeże. Oferta Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 348.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł250 m² 27,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do wynajęcia przestronny dom doskonale przystosowany do zakwaterowania grupy pracowników. Obiekt znajduje się przy Szosie Polskiej dobrze skomunikowanej z głównymi trasami oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł201 m² 3 975,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż skrajny szeregowiec o powierzchni 169,11 m położony na działce o powierzchni 374 m . Budynek wymaga kapitalnego remontu, co daje nowemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł340 m² 4 114,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 280 m , położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części północnego Szczecina na Żelechowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 335 000 zł134 m² 9 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę na wyłączność! Wyłącznie u Nas! - ofertą sprzedaży jest urokliwy dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł242,40 m² 7 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Dom, który łączy komfort miasta z ciszą codziennego życia- przestrzeń, do której chce się wracać. Na sprzedaż środkowy segment eleganckiego szeregowca położony przy ul. Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący