dowolna

Domy w centrum Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Mickiewicza

Centrum,Szczecin

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Piętro domu wraz z poddaszem użytkowym w spokojnej okolicy w centrum miasta, 200 metrów od budynku Polskiego Radia i Telewizji przy jednokierunkowym odcinku ul. Mickiewicza. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Pogodno

Pogodno,Szczecin

6 500 zł312 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:918 m²

Piękny dom położony w centrum prestiżowej dzielnicy Pogodna. Pow. całkowita to 312 m2, 5 pokoi oraz działka o pow. 918 m2. Parter posiada hol z zabudową szafy typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

680 000 zł270 m² 2 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:509 m²

Oryginalny dom wolnostojący (1992 r.) o powierzchni całkowitej 270 m.kw (powierzchnia użytkowa 248 m.kw), murowany, usytuowany w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Żelechowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Warszewo

Warszewo,Szczecin

529 000 zł192 m² 2 748,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Polecamy na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny segment) w stanie deweloperskim z 2011 roku w spokojnej części Warszewa. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załom

Załom,Szczecin

720 000 zł285 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Komfortowy dom jednorodzinny położony w Załomiu, w zaledwie 15 min drogi do centrum. Nieruchomość znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych. Bardzo ładna i zadbana posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

1 300 zł120 m² 10,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Szczecin -wielgowo /dzielnica położona w lesie do centrum 14 km również blisko do Stargardu i Goleniowa/ Parter domu 120 m wynajmę W mieszkaniu tym znajdują się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zamoyskiego

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie 47m2 (pokoje 16 m2, 10m2, 9 m2)z balkonem, ul. Zamoyskiego, w cichej i spokojnej enklawie Niebuszewa. Mieszkanie bardzo słoneczne na 7p. wieżowca z panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

850 000 zł248 m² 3 427,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam przestronny, duży dom wolno stojący o powierzchni 248m2(220m2 powierzchnia użytkowa, usytuowany na dużej działce 1100m2, położony na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Cietrzewia

Szczecin,zachodniopomorskie

604 000 zł217 m² 2 783,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący stan surowy zamknięty o pow.cał. 217,27m2 na działce 600,43m2 położony na Krzekowie ,na końcu ślepej uliczki co gwarantuje ciszę i spokój przez cały dzien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pegaza

Warszewo,Szczecin

1 349 000 zł200 m² 6 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom na Osiedlu Nad Strumykiem na Warszewie w Szczecinie. Na parterze, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, łazienka z prysznicem. Kuchnia wyposażona jest w kompletny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

569 000 zł232 m² 2 452 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w zacisznej dzielnicy Szczecin - Gumieńce. Cztery kondygnacje w ciekawym rozwiązaniu architektonicznym z połowy lat 80-tych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

569 000 zł231 m² 2 463 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:311 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

569 000 zł260 m² 2 188,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:349 m²

Piękny dom wolnostojący W cichej okolicy szczecina Dom z 1980r. położony szczecińskiej dzielnicy Gumieńce - w pobliżu centrum handlowego Ster, położenie w tym miejscu zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wielgowo

Wielgowo,Szczecin

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajem domu W wielgowie O powierzchni 130 M2 za 2.500 ZŁ - Z TYLKO TANIE WYNAJMY! Dom wolnostojący w Wielgowie o powierzchni 130 m2 do wynajęcia za jedyne 19,23 zł/m2/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

589 000 zł280 m² 2 103,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Na sprzedaż super położony skrajny szeregowiec - spokojna okolica, dużo zieleni, 5min. od centrum. Powierzchnia użytkowa domu 280m2, piwnica, garaż, piękny ogród o pow. 420m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Warszewo

Warszewo,Szczecin

569 000 zł192 m² 2 963,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowowybudowany dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny segment) w stanie deweloperskim. Wykonany jest z materiałów o wysokiej jakości tj. Porotherm i dachówka Braas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Pogodno

Pogodno,Szczecin

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Miejsce wymarzone na odpoczynek, spokój, cisza. a zarówno szybko i łatwo można dojechać do centrum miasta. Dom w zabudowie bliźniaczej na Pogodnie II. Powierzchnia domu całkowita to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załom

Załom,Szczecin

415 000 zł143 m² 2 902,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Polecam bardzo ładny dom w bardzo dobrej lokalizacji. Dom usytuowany jest na działce w Szczecinie Załom, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym z centrum miasta (w pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kredowa

Warszewo,Szczecin

4 500 zł250 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Do wynajęcia od 01.10.2012 przez właściciela dom wolnostojący o wysokim standardzie, ekonomiczny, energooszczędny, bezpieczny. Okolica bardzo fajna, osiedle domów jednorodzinnych a dalej las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pegaza

Warszewo,Szczecin

1 349 000 zł164 m² 8 225,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Sprzedam bez pośredników Dom na Osiedlu Nad Strumykiem na Warszewie. Powierzchnia 164 m, ogród 890 m. Wysoki standard, zaaranżowany ogród, osiedle zamknięte. Cisza i spokój i zaledwie 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołębia

Żelechowa,Szczecin

600 000 zł277 m² 2 166,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:347 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 277m2, powiezchnia użytkowa to ok 200m2, położony na dzialce o powierzchni 347m2. Dom całkowicie podpiwniczony. Piękna i spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Warszewo

Warszewo,Szczecin

599 000 zł192 m² 3 119,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

459 000 zł283 m² 1 621,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:371 m²

Piętro domu wolnostojącego - piętro o powierzchni całkowitej 283,68m2, położony na działce o powierzchni 371m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Gumieńcach na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bukowo

Bukowo,Szczecin

285 000 zł273 m² 1 043,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:429 m²

Rozpoczęta budowa domu 273 M2 na działce 429 M2 za grosze- 1.043 ZŁ/M2- OKAZJA! Dom położony na działce położonej w spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w dzielnicy Północ, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żydowce

Żydowce,Szczecin

540 000 zł104 m² 5 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom W szczecinie W pobliżu puszczy bukowej tylko za 540.000 ZŁ- ZOBACZ! Dom jest położony w cichej i spokojnej części dzielnicy Żydowce w Szczecinie. Lokalizacja: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

796 000 zł321 m² 2 479,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:526 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący O powierzchni 321M2 na warszewie za 796 000 tys. - okazja Z Dom jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezydencja na nowym mierzynie Dom o powierzchni całkowitej 300 m2 na pięknej zagospodarowanej działce ok. 1500m2. Na działce piękne nasadzenia i obiekty małej architektury. Komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Warszewo

Warszewo,Szczecin

536 000 zł111 m² 4 828,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowe parterowe domy W zabudowie szeregowej na warszewie W bezpośredniej bliskości sklepów I komunikacji W dzielnicy domów jednorodzinnych powstają cztery domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Skolwin

Skolwin,Szczecin

460 000 zł260 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Atrakcyjny duży dom 260 M2 W zielonej I spokojnej części skolwina W super cenie 1.769 ZŁ/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ILSPOLAND! Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 260 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

290 000 zł88 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie Z potencjałem I tarasem na parterze W domu wielorodzinnym za jedyne 3.295,45 ZŁ/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ! Parterowe mieszkanie wraz z tarasem, wydzielone w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kąpieliskowa

Głębokie,Szczecin

870 000 zł330 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Pół bliźniaka malowniczo usytuowana w jednej z najpięknejszych i ekskluzywnych dzielnic willowych Szczecina Głębokie,oddalona tylko 6km od ścisłego centrum miasta ,dysponuąjca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

580 000 zł195 m² 2 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Najtańsze nieruchomości kupuj bezpiecznie Z ils - dom 195 M2 W mierzynie Z dwoma działkami O łącznej pow. 1566 M2 - łap okazję! Dom z lat siedemdziesiątych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bezrzecze

Bezrzecze,Szczecin

691 000 zł156 m² 4 429,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Elegancki dom W trakcie budowy W wołczkowie pod szczecinem- prosto od dewelopera- okazja! Dom położony w Wołczkowie wsi w gminie Dobra Szczecińska, powiat policki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zdroje

Zdroje,Szczecin

358 000 zł138 m² 2 594,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Parter domu W cichej części dzielnicy zdroje W bardzo dobrej cenie 2.594 ZŁ/M2- ŁAP OKAZJĘ Z I NIE ZWLEKAJ! Ładny i przytulny parter z osobnym wejściem w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezydencja na nowym mierzynie Dom o powierzchni całkowitej 300 m2 na pięknej zagospodarowanej działce ok .1500m2. Na działce piękne nasadzenia i obiekty małej architektury. Komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Gumieńce

Gumieńce,Szczecin

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny domek parterowy Z wyposażeniem W spokojnej dzielnicy szczecin gumieńce. Ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 90m2. Mieszkanie jasne, przestronne, umelbowane. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bukowo

Bukowo,Szczecin

2 500 zł170 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do wynajęcia nowy dom (150 mkw) w zabudowie bliźniaczej z garażem, położony przy jednej z cichych uliczek w spokojnej dzielnicy Bukowo. Na powierzchnię domu składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Dąbie,Szczecin

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Oferta bezpośrednia - bez prowizji pośrednika Piętro domu + garaż + ogród z drewnianą wiatą Bezczynszowe - czyli b. niskie koszty utrzymania Kominek w salonie 380.000,00 zł 68 m pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krucza

Żelechowa,Szczecin

3 000 zł110 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:449 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Kruczej na Żelechowie. Dom o pow. 110m2 może zostać przeznaczony na dowolną działalność gospodarczą, pomieszczenia biurowe, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żelechowa

Żelechowa,Szczecin

720 000 zł280 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Europejska

Gumieńce,Szczecin

790 000 zł146 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:236 m²

Gumieńce - stylowo i komfortowo zaaranżowany mieszkanie przez architekta wnętrz segment na Gumieńcach (kameralna uliczka w pobliżu ulicy Europejskiej)stan idealny (2 lata po generalnym.