dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

529 000 zł49,90 m² 10 601,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania, które jest tanie w utrzymaniu, a jednocześnie oferuje nowoczesny standard? Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Staromłyńska

Szczecin,zachodniopomorskie

595 000 zł52 m² 11 442,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku z 2001 r z windą w bocznej uliczce od ul. Staromłyńskiej. Mieszkanie w trakcie drobnego remontu. W kuchni meble.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Willowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem okazjonalny dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku. W pokojach meble, szafy, telewizory, na podłogach panele. Kuchnia w meblach w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł39,57 m² 14 379,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

565 000 zł47,60 m² 11 869,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Majowym w Szczecinie. Doskonała lokalizacja przy ul. Andrzejewskiego zapewnia bliskość wszelkich udogodnień miejskich, takich jak sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł34 m² 102,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku apartamentowym z 2025 roku. Mieszkanie usytuowane jest na 6., najwyższym piętrze budynku z windą, co.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w spokojnej części Dąbia (prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł34 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Błoni.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł77 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w spokojnej i cenionej dzielnicy Szczecina Gumieńce. Lokal jest estetycznie wykończony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł43,23 m² 9 831,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,23 m to absolutna perełka inwestycyjna prawdziwa okazja dla osób z wyobraźnią i chęcią stworzenia wnętrza skrojonego na miarę własnych.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł49,40 m² 10 708,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Widok, który robi różnicę. Mieszkanie, do którego chce się wracać. Są mieszkania poprawne i są takie, które robią wrażenie od pierwszego wejścia. To jest właśnie ten drugi przypadek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,80 m² 7 706,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w centrum Szczecina. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w zadbanej oficynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł49,90 m² 10 501 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 48 m , które dotychczas nie było wynajmowane. Lokal został wykończony w wysokim standardzie i usytuowany jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,54 m² 63,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w apartamentowcu z windą, miejscem postojowym w garażu podziemnym i dużą loggią z widokiem na tereny zielone. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,14 m² 10 356,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców), 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,26 m² 57,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m , urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

531 870 zł47,65 m² 11 162,01 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Są mieszkania, które kupuje się metrażem. I są takie, które kupuje się widokiem. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. Położone na 10. piętrze ocieplonego wieżowca na szczecińskich.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,37 m² 9 708,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 50,37 m2. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1952 roku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł49,12 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz wymarzonych pięćdziesięciu metrów z loggią - ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone jest na ósmym piętrze nowoczesnego apartamentowcu z 2014 roku przy ul. Santockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł43 m² 12 325,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze nowego budynku składające się z dwóch pokoi, przedpokoju i łazienki. Duży pokój z aneksem kuchennym. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł46,80 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , zlokalizowane na początku Pomorzan tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 47 m , usytuowane na 2 piętrze w budynku z dwiema nowoczesnymi windami. Mieszkanie jest ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie kapitalnym , z nowymi meblami i wyposażeniem. Atrakcyjna lokalizacja, w wieżowcu przy Pleciudze. Budynek czysty, zadbany. Nowe windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow ok 46m2 , zlokalizowane przy ulicy Hrubieszowskiej. Mieszkanie umeblowane, z dużym balkonem , piwnicą i garażem. Wynajem garażu.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość - lokal mieszkalny, zlokalizowany w urokliwej części Pomorzan. Osiedle przy ul. Sierpowej zostało wybudowane w roku 2002 r., znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Ładne przytulne, mieszkanie 2pok o pow. 49m2 z zabudowanym balkonem położone na 11 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Gumieńce to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

498 700 zł47,70 m² 10 454,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,40 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku. Mieszkanie słoneczne, znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nad Odrą czy da się mieć wszystko w jednym miejscu? Czy można mieszkać pięknie, wygodnie i jednocześnie funkcjonalnie, bez kompromisów? Tak i to mieszkanie jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł35,27 m² 18 967,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku, wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Oferta sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania położonego w Szczecinie - dzielnica Dąbie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży wystawione mieszkanie dwu pokojowe, z jasną kuchnią, oddzielną łazienką i toaletą. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym. Blok położony.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41 m² 14 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i widokiem na Odrę idealne dla Ciebie! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, klimat i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45,19 m² 9 714,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament na Warszewie wyjątkowa inwestycja w Szczecinie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w prestiżowej inwestycji na Warszewie, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 46 m Pogodno, szczecin Cena: 850 000 zł Obowiązkowy zakup miejsca parkingowego: 85 000 zł Czynsz: ok. 450 zł Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ponad 45 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Szczecina. Cena: 550 000 zł (w cenie działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy apartament na wynajem w bardzo dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji- na szczecińskim podzamczu. Na powierzchnię 60 m2 składają się: duży salon wraz z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł54,23 m² 9 035,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Są mieszkania, które oglądasz i są takie, które od razu czujesz, że mogą być Twoje. To właśnie jedno z nich. Klasyczna, solidna kamienica z cegły z 1947 roku, kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina Pogodno. Lokal znajduje się na 7. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczerbcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł68,24 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,72 m² 6 923,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,72m2 położone na drugim piętrze w odnowionej kamienicy znajdującej się przy ulicy Emilii Plater w Szczecinie.