dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu , zlokalizowane przy ul. Niny Rydzewskiej - w jednej z najbardziej zielonych części miasta. Lokal oferuje 52.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 40m2|centrum|loggia|wysoki parter|przy Galaxy Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na wysokim parterze. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł58,80 m² 7 993,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 58 m | do remontu Przestronne i ustawne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym. Idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnej wizji lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit cenowy! Mieszkanie do wynajęcia , tylko dla jednej osoby- kobiety! Mile widziana: pracująca kobieta lub studentka-bez zwierząt. Mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie C.H.Manhatan , Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj jako pierwszy w nowoczesnym apartamencie w wyjątkowej lokalizacji. Oferuję do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany na 5. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł74 m² 15 540,54 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w sercu Szczecina, położony na 10. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Nieruchomość o powierzchni 74 m posiada duży taras przystosowany do systemu nawadniania.

Szczegóły ogłoszenia

543 000 zł55,52 m² 9 780,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 55,52 m2,znajdujące się w zadbanej kamienicy na 2 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym , położone w budynku (2015 r.) w centrum Pomorzan. Doskonała lokalizacja - w pobliżu pum , centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Centrum Szczecina | 47 m Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł58 m² 69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł47,46 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, atrakcyjnym placem zabaw i strefą relaksu przy osiedlowym stawie. Inwestycja zakończona. Mieszkanie gotowe do odbioru i dostępne od zaraz. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,67 m² 11 388,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone w dzielnicy Pomorzany. Zdjęcia obrazują faktyczny stan mieszkania wraz z wyposażeniem ujętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

#2 design | Luksusowy apartament 35 m w Centrum 4,5 km od nato mnc ne , 8 min. samochodem 2 pokoje, w tym przeszklona sypialnia cisza i panoramiczny widok, nowe technologie 1 miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w nowo powstałym apartamentowcu Hanza Tower! Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie,. Urządzone w kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,28 m² 14 870,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z Mieszkaniem [pełna własność] Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,28 m2, w układzie narożnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł51,41 m² 8 344,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w kamienicy w sercu Szczecina, zaledwie kilka kroków od Jasnych Błoni jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł48,65 m² 24 049,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63,47 m² 9 437,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta wyjątkowego mieszkania z dużym tarasem, w pochodzącej z przełomu XIX i XX wieku willi Hoeringa. Ten wyjątkowy budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49,49 m² 9 274,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze kamienicy w dzielnicy Żelechowa na ul. Robotniczej Mieszkanie o powierzchni 49,49 m2 składa się z: - 2 pokoi (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł44,03 m² 7 699,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,29 m² 6 624,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i funkcjonalnym układem, w miejscu dobrze skomunikowanym, a jednocześnie mniej zatłoczonym niż centrum? Ta oferta może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,90 m² 8 294,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m , usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. Skład nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 150 zł36,10 m² 12 303,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowy inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego bloku w dzielnicy Gumieńce. Układ pomieszczeń na I poziomie: - salon z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r. Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł43,44 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Pogodno idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Mieszkanie usytuowane jest na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł33,26 m² 10 974,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,26m2 z balkonem i piwnicą o pow.5m2 zlokalizowane w spokojnym, zielonym miejscu z dużą przestrzenią do parkowania ,placami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł47 m² 11 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Szczecin, ul. Dunikowskiego Szukasz mieszkania w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Szczecina? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku. Na oferowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego 37mkw mieszkania na wynajem znajdującego się na Gumieńcach przy ul. Wawrzynowej. Mieszkanie znajduje się w nowej, kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł51,80 m² 8 494,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dwupokojowe mieszkanie z klimatem w sercu zieleni idealne dla miłośników spokoju! Oferujemy na sprzedaż urokliwe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszewo | 2 pokoje | idealne dla pary/rodziny Szukasz mieszkania blisko centrum z pięknym widokiem na panoramę miasta? Ul. Krasińskiego / Duńska to świetna lokalizacja. Połączenie autobusowe: 87,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

603 000 zł41 m² 14 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26,88 m² 93,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum. Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

499 999 zł37,77 m² 13 237,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 37,77 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

495 000 zł58,57 m² 8 451,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Malczewskiego w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na parterze kamienicy w oficynie, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,65 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą. Na powierzchnię nieruchomości składają się: - przestronny salon z kanapą, tv i komodami, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny Apartament do Wynajęcia w Centrum Szczecina! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego apartamentu, usytuowanego w prestiżowym budynku Black.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63,40 m² 8 659,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na szczecińskim osiedlu Bukowe, przy ul. Czerwonej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł53,26 m² 10 495,68 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m2, zlokalizowane na ul. Krakowskiej W Szczecinie (gumieńce). Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,20 m² 10 142,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remocie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij