dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł60 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe Mieszkanie do właściciela 219000 złotych. Police, okolice Starego Miasta, 2 pokoje, 60m2, 2piętro/ii, cegła, pełna własność, tylko 7 mieszkań w budynku. Mieszkanie powstało jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie! Oferuję do wynajęcia moje 2-pokojowe mieszkanie, komfortowo umeblowane i wykończone w wysokim standardzie. Powierzchnia całkowita 42 m2, sypialnia 13 m2 oraz salon 16 m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Szczecinie, w dzielnicy Pomorzany przy ul. Dunikowskiego o powierzchni 34m2 na 1 piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z 2 pokoi -w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme na dłużej, bardzo ładne mieszkanie, bardzo dogodna lokalizacja,wszedzie blisko, centrum ale spokojna ulica,w poblizu wiele miejsc dla relaksu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie dwupokojowe (pokoj przechodni) w centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 150 zł49 m² 23,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściciel zgadza się na studentów.Ciche mieszkanie w budynku z lat 90-tych. Umeblowane i wyposażone Dwa rozkładowe pokoje, jeden z wyjściem na balkon. Kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejewicza

Reda,Szczecin

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Duże 54m2, rozkładowe i przestronne mieszkanie 2 pokojowe. Duży pokój z balkonem oraz kuchnia z oknami od strony Pd-wchodniej, mały pokój od strony zachodniej. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

1 100 zł50 m² 21,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w cichej okolicy Pogodna. Kuchnia widna umeblowana i wyposażona. Pokoje umeblowane częściowo. W przedpokoju dwie zabudowy. W pobliżu przystanki autobusowe. Blisko tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

210 210 zł53 m² 3 966,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,90m2 położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym budynku przy ulicy Biskupa Bandurskiego. Budynek został ostatnio ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o pow 54 m2, w nowym budynku z 2006 roku - inwestycja Modehpolmo. Kuchnia urządzona. Mieszkanie z balkonem. Możliwość wynajmu garażu - dodatkowy koszt to 150 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

950 zł47 m² 20,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone w idealnej lokalizacji (w pobliżu Politechniki Szczec.) w ścisłym centrum miasta. Wszędzie blisko - sklepy, kino, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romantyczna

Bukowe,Szczecin

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, na parterze 3 piętrowego budynku wielorodzinnego; 2 pok. o pow 50 m2, z ogródkiem - około 60 m2. Salon ok. 20 m2 - panele, pokój ok. 14 m2 - panele, kuchnia ok. 10 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarowita

Centrum,Szczecin

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo bliskim położeniu Wałów Chrobrego, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, lodówka, kuchenka, żelazko). Mieszkanie o powierzchni 45 m2 to dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Handlowo-Rozrywkowe "kupiec". Oferta dotyczy wynajmu lokalu usytuowanego na parterze chr kupiec, o pow. 46,54 m2 z zapleczem socjalnym. Lokal znajduje się w atrakcyjnym wielofunkcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ściegiennego

Centrum,Szczecin

1 370 zł39 m² 35,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia pieknie i ekskluzywnie urzadzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39m2 w nowym apartamentowcu przy ul. Sciegiennego 25. Polecam to mieszkanie ze wzgledu na komfortowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

191 000 zł48 m² 3 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie, ul. 9-go Maja, 48m2, 2 pokoje, piętro 4/4, blok ocieplony; blisko przedszkole/szkoła, dogodny dojazd do centrum miasta, mieszkanie zadbane, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Pogodno,Szczecin

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pogodno mieszkanie 2 pokojowe, rozkladowe do wynajecia. Pokoje ustawne, w pelni umeblowane, okna pcv, deski lakierowane na podlogach. Kuchnia oddzielna z oknem, lodowka. Plytki na scianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł84 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczecin wynajmę mieszkanie w centrum 2 pokoje kuchnia łazienka przedpokój 3 p c.o. dla 4 osób cena 1200 zł + prąd,gaz i kaucja tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

kuchnia z oknem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarna

Nad Rudzianką,Szczecin

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku na parterze z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej części osiedla Nad Rudzianką. Dwa rozkładowe pokoje ( ok. 18, 10 m2 ). Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pogodno,Szczecin

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mały domek ok. 35 m2 (dwa pokoje, kuchnia, łazienka) - umeblowany, 1.10 będzie świeżo po remoncie w zielonej, bardzo spokojnej części Pogodna. Dogodne połączenie do centrum np. tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gwarna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia Z ogródkiem.2 pokoje 48m2 na os. Nad Rudzianką. Słoneczne rozkładowe mieszkanie składające sie z dwóch pokoi o powierzchni 20 i 14 m2. Z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mierzyn

Mierzyn,Szczecin

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, cieple mieszkanie dwupoziomowe w pełni wyposażone,wykończone. Na dole salon z aneksem kuchennym i łazienka z kab. prysznicową. Na górę prowadzą kręcone schody do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

1 260 zł70 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny , komfortowy, dwupoziomowy apartament , częściowo umeblowany w Centrum - przy Urzędzie Miejskim - wynajmę. Mieszkanie ma 70mkw, składa się z dużego salonu,sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Drzetowo,Szczecin

225 000 zł39 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niewielkie acz komfortowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze niskiego wielorodzinnego, ocieplonego budynku nan Drzetowie. Na powierzchnię 39 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej w Centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 58,9m2: dwa rozkładowe pokoje (23/18m2), korytarz, spora kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

285 000 zł52 m² 5 530,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedmiot transakcji: spółdzielcze (sm Bryza) własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego położnego na Gumieńcach przy ulicy Polskich Marynarzy (osiedle Kapitanów). Dogodna lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze ocieplonego wieżowca na Pomorzanach. Mieszkanie po generalnym remoncie - ściany gładzone, na podłodze panele, okna pcv, ddrzwi wew. nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarogniewa

Niebuszewo,Szczecin

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia na ul. Jarogniewa. Bardzo przytulne, świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane 2 pokoje, z balkonem, łazienka i kuchnia. Nowa wanna, meble w kuchni, i podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzemienna

Podjuchy,Szczecin

179 000 zł42 m² 4 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego wielorodzinnego, ocieplonego budynku w Podjuchach. Na powierzchnię całkowitą 47 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilków Morskich

Śródmieście,Szczecin

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Śródmieściu. Na powyższy metraż składają się: przedpokój, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robaka

Pogodno,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym niskim budownictwie z cegły usytuowane w cichej i spokojnej okolicy. Korzystna lokalizacja przy obwodnicy śródmiejskiej (taczaka - Łukasińskiego), kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Śródmieście,Szczecin

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadbane, czyste dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze słonecznej oficyny w centrum miasta. Na powierzchnię 40,84 m2 składają się dwa przejściowe pokoje, samodzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Śródmieście,Szczecin

212 500 zł51 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu w przedwojennej kamienicy. Powierzchnia całkowita mieszkania to 51,77m2 - przedpokój, dwa rozkładowe pokoje (23/15m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wykończone mieszkanie w podwyższonym standardzie-Adaptacja strychu.Skosy.W środku nie ma mebli natomiast znajduje się w pełni wyposażona łazienka w bardzo nowoczenym stylu, wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

sypialnia + aneks kuchenny, w cenie garaż, nowe pierwszy raz do wynajmu komfortowo urzadzone,cicha okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia od 01.10.2011. Wieżowiec ocieplony, klatka schodowa wyremontowana. W mieszkaniu i na klatce okna pcv, łazienka i wc osobno w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł69 m² 2 739,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.ok.70 m2. Mieszkanie rozkładowe, przestrzenne, położone na wysokim parterze.Na pow. mieszkania składają się dwa rozkładowe pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze niskiego wielorodzinnego, ocieplonego budynku na Pomorzanach. Na powierzchnię 48 m2 składają się 2 rozkładowe pokoje o pow. 16/14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

800 zł54 m² 14,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Umeblowane i wyposażone. Rozkładowe, słoneczne. Pokoje 17mkw z balkonem, 10,5mkw sypialnia, 7,5mkw kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętoborzyców

Niebuszewo,Szczecin

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:4