dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Centrum,Szczecin

950 zł38 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m kw. Kamienica w ścisłym centrum Szczecina (skrzyżowanie al. Piastów i ul. Żółkiewskiego). Bardzo blisko komunikacji miejskiej. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Niebuszewo,Szczecin

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Idealnie usytuowane mieszkanie dwupokojowe; miejsce bardzo dobrze skomunikowane Z centrum miasta; w środku osiedla na końcu cichej uliczki; okna Z dwóch stron budynku (wschód-zachód);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin ul. Komuny Paryskiej 3 piętro, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w bloku 4-ro piętrowym, rozkładowe, 38m2, w pełni wyposażone (kuchnia-meble+sprzęt, łazienka+pralka, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza

Niebuszewo,Szczecin

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy Państwu do zaoferowania piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 na osiedlu Piastowskim przy ulicy Kazimierza Królewicza w Szczecinie. I piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfińska

Dąbie,Szczecin

229 000 zł58 m² 3 948,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z wykupionym gruntem, w ocieplonej kamienicy. Powierzchnia mieszkania to 57,6 m2, dwa pokoje o powierzchni: 25 m2 i 14m2, kuchnia 10 m2, łazienka 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie położone W kamienicy 6 rodzinnej przy ulicy niemierzyńskiej po kapitalnym remoncie nowe podłogi, sufit(podwieszany),instalacja elektryczna, gazowa I wodna.KUCHNIA ZROBIONA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe o pow.47,11m2.Spółdzielcze , własnościowe .I piętro w budynku 4 piętrowym. Budynek ocieplony w 2006 roku , w zimie mieszkanie utrzymuje temperaturę 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (50m2) w domku jednorodzinnym obok lasu, bardzo cicha i spokojna ulica. Dwa duże pokoje, jeden z aneksem kuchennym. Łazienka z wanną i toaletą. Korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowe I ciepłe mieszkanie. Dodatkowe opłaty to czynsz (około 170 pln) woda, gaz prąd wg zużycia. Bardzo spokojna okolica. Mieszkanie jest częściowo umeblowane. DO wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Śródmieście,Szczecin

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pok.o pow.46mk+piwnica.spokojna dzielnica oddalona od centrum w odl.10min komunikacją miejską.Miszkanie posiada balkon oraz widną kuchnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (42m2) od września,nieumeblowane,na parterze.Blok ocieplony,4-piętrowy, korzystna lokalizacja, w okolicy szkoła, przedszkole, park, basen odkryty, ryneczek dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe, w pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie (52 m2) położone na 3-cim piętrze w budynku w centrum miasta przy ulicy Parkowej na przeciwko Parku Żeromskiego (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Warszewo,Szczecin

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dwupokojowe mieszkanie w niskim, czteropiętrowym budynku na Warszewie w drugiej linii zabudowy. Prawie pięćdziesięciometrowa powierzchnia jest harmonijnie zagospodarowana. Przeważają jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warcisława I

Niebuszewo,Szczecin

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w pełni umeblowane, kuchnia, łazienka, balkon Kuchnia w zabudowie, sprzęt agd (lodówka inox, zmywarka, kuchenka elektryczna, okap). W kuchni stół i krzesła dla 4 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakole

Arkońskie,Szczecin

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i słoneczne mieszkanie na osiedlu Arkońskim w budynku 4-piętrowym. Pokoje rozkładowe, po remoncie, na podłogach panele, w większym pokoju ściany gładzone i pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe, ok. 85 m2 powierzchni całkowitej, użytkowej ponad 70 m2)na dole salon z aneksem kuchennym(27m2) i łazienka(6m2), na górze sypialnia(23m2), łazienka(6m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Arkońskie

Arkońskie,Szczecin

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, środkowe w klatce schodowej, ciche i jasne (okna wszystkich pomieszczeń po zach stronie). Niski czynsz. W pobliżu przedszkole, szkoła, stacja benzynowa, lokalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czcibora

Książąt Pomorskich,Szczecin

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe 47,44 m2 z balkonem (pow 7 m2) zlokalizowane na osiedlu Książąt Pomorskich w ocieplonym i odnowionym od zewnątrz i wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasińskiego

Pogodno,Szczecin

900 zł51 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

wynajme na dluższy okres czasu,w poblizu bank,poczta, przychodnia, szkola,sklepy, przystanek autob.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Centrum

Centrum,Szczecin

1 200 zł48 m² 0,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie obok Galaxy, umeblowane, nowoczesne, kuchnia z oknem, balkon z widokiem na park, z żadnej strony bloku nie ma ulicy, posiada sypialnię, wyremontowane, do najmu należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

1 280 zł33 m² 38,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach! Nowe budownictwo, spokojna okolica. Mieszkanie w stanie dobrym, w pełni umeblowane, pokoje ustawne, słoneczne. Cena 1100 zł + czynsz (180 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum - swietna lokalizacja - w pobliżu uczelnie, puby, sklepy - ciche, 2 pokojowe (rozkładowe) z oddzielną kuchnią, bardzo słoneczne - duży pokój (ok. 21m) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo polozone w malowniczej okolicy nowo wybudowanych osiedli z dobrym polaczeniem komunikacji miejskiej jak i drogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, przytulne i ciche mieszkanie (42m), i piętro, 2 pokoje rozkładowe z balkonem i windą. Duża kuchnia, osobno toaleta i wc. Panele, kafle, okna plastikowe, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wczasów

Zdroje,Szczecin

1 100 zł62 m² 17,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne mieszkanie dwupokojowe w domku dla 2, 3 lub 4 osób wynajmę. Całkowicie umeblowane, pok. 22 m2 + 12 m2 + Internet, tv sat., duża garderoba, duża kuchnia wyposażona od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, nowe, piękne mieszkanie w samym centrum, na terenie starego miasta. Mieszkanie kilka kroków od Galaxy, bramy Królwskiej, wałów Chrobrego, głównego centrum miasta, sklepów, barów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, słoneczne, może być umeblowane 2 pokojowe kuchnia otwarta na pokój, w doskonałej lokalizacji (wieżowiec obok "galaxy") do wynajęcia od zaraz. Tel   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Wzgórze

Bukowe,Szczecin

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ustawne, rozkładowe i bardzo słoneczne mieszkanie z widokiem na Puszczę Bukową. Dwa pokoje: pierwszy o pow. 15 m2 z wyjściem na balkon, drugi 11,5 m2 z szafą ratanową typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małkowskiego

Centrum,Szczecin

140 000 zł37 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 37,47 m2. Dwa pokojowe w otwartej oficynie. Drugie piętro kamienicy. Centrum miasta. Pokoje przejściowe, słoneczne z przejściem do widnej kuchni. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, umeblowane, zadbane. Sypialnia, duży pokój z aneksem kuchennym i balkonem, łazienka, duży przedpokój. Do mieszkania należy piwnica. Czynsz za mieszkanie około 250 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Drzetowo,Szczecin

192 000 zł37 m² 5 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku usytuowanym w spokojnym, zielonym miejscu blisko centrum. Mieszkanie 37m2 składa się z dwóch rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

158 000 zł35 m² 4 514,29 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Małe ,kameralne 2 pokojowe mieszkanko przy ul.Łuczniczej,do odnowienia,niskie koszty utrzymania,dobre pod wynajem, mieszkanie środkowe (duże zwroty za ogrzewanie)okna wymienione na pcv,6 mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mierzyn,Szczecin

164 000 zł43 m² 3 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

bezczynszone,kameralne 2 pokojowe przytulne mieszkanko z balkonem w podszczecińskim Mierzynie. Rozkład pomieszczeń:przedpokój,łazienka razem z wc (kabina prysznicowa),2 pokoje(w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubrów

Śródmieście,Szczecin

325 000 zł78 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję wyjątkowo przestronne mieszkanie położone w spokojnym centrum naprzeciw parku Żeromskiego.Składa się ono z dwóch dużych pokoi - ok.30 i 21m, kuchni z zabudową - 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokoje 37 m2 na Pomorzanach, parter, cena 1100 zł (w tym czynsz)+ media (gaz,prąd) mieszkanie umeblowane ,standard podstawowy.wymagana kaucja 1000 zł. Kontakt   lub 784 04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Golęcino

Golęcino,Szczecin

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie zlokalizowane W cichej I spokojnej okolicy. DO remontu. W pobliżu plac zabaw dla dzieci I kąpielisko czynne W sezonie letnim. W pobliżu przystanki atobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Szczecinie, w dzielnicy Pomorzany przy ul. Dunikowskiego o powierzchni 34m2. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z 2 pokoi - jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowo

Bukowo,Szczecin

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (lewobrzeże, okolice Szosy Polskiej) o pow. 60m2, dwupokojowe, umeblowane, z łazienką i kuchnią w domku na piętrze, stan dobry, niekrępujące wejście, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliny

Pogodno,Szczecin

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna Ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Kaliny. Blisko sklepy, przystanki autobusowe jak również instytucje użytku publicznego. Mieszkanie słoneczne i rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Derdowskiego

Świerczewo,Szczecin

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe (42m2) słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Os. Kaliny (ul. Derdowskiego). Mieszkanie mieści się w wieżowcu na 10 piętrze, w całości rozkładowe. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kijewo

Kijewo,Szczecin

1 100 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem, do wynajęcia od zaraz. W pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Blok z cegły. Dwa pokoje, kuchnia oddzielna, łazienka.