dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasterska

Książąt Pomorskich,Szczecin

389 000 zł47 m² 8 259,02 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Pasterskiej na Osiedlu Książąt Pomorskich w Szczecinie w atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej bardzo dobrą komunikację z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falskiego

Podjuchy,Szczecin

499 000 zł52 m² 9 633,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8m zlokalizowane w Podjuchach. Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym bloku, na parterze, przy ulicy Falskiego. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Arkońskie,Szczecin

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie, harmonijnie zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się na na osiedlu Arkońskim. Nieruchomość dopieszczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unisławy

Centrum,Szczecin

549 000 zł47 m² 11 685,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 46,98 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pogodno,Szczecin

529 900 zł58 m² 9 136,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

!rezerwacja! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Walentynowicz 8b w dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim, kameralnym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stołczyn,Szczecin

192 000 zł42 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk sprzeda mieszkanie w Szczecinie przy ul. Warszawska 5/2 - cena 80% wartości oszacowania Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie + miejsce postojowe w garażu podziemnym ul. Chopina Oferujemy na wynajem eleganckie i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

549 999 zł40 m² 13 654,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z ogrodem ok. 20m2, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

380 000 zł48 m² 7 993,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m 2 pokoje, balkon, dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

640 000 zł48 m² 13 434,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,64m2 w stanie deweloperskim przy ul.Leona Heyki 3B w Śródmieściu Szczecina. Jedne z ostatnich apartamentów o takiej powierzchni na osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Majowe,Szczecin

2 600 zł54 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię 54,17 mkw. składa się: -przestronny salon z wyjściem na balkon -sypialnia -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Niebuszewo,Szczecin

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie przy ul. Łuczniczej w Szczecinie - gotowe do zamieszkania! Jeśli cenisz sobie: nowoczesne, jasne i dobrze doświetlone pomieszczenia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Szarotki, tuż przy Wałach Chrobrego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 58 m w bardzo dobrej lokalizacji Szczecina do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem Szczecin, pomorzany Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu apartament o powierzchni 33 m z dużym balkonem (ok. 10 m ), z którego rozpościera się wyjątkowy widok na Odrę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpowa

Pomorzany,Szczecin

560 000 zł46 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m , położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku na spokojnych i zielonych Pomorzanach. Lokal wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gumieńce,Szczecin

3 000 zł50 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy Szczecina, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 50,21 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rostocka

Warszewo,Szczecin

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 z balkonem!, zlokalizowane na Warszewie przy ulicy Rostockiej. Mieszkanie składa się z Salonu z Balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Bukowe,Szczecin

415 000 zł37 m² 11 246,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Spółdzielcze - Własnościowe Prawo do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki przerobionej na dwa pokoje o powierzchni 36,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Śródmieście,Szczecin

595 000 zł66 m² 9 075,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy w nieopodal Parku Żeromskiego. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont. Z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Niebuszewo,Szczecin

379 000 zł48 m² 7 927,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie przy Ogrodzie Dendrologicznym - ul. Żupańskiego 15 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla pary lub rodziny ceniącej wygodę oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym Osiedlu Arkońskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszewo,Szczecin

539 000 zł49 m² 11 072,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,68 m , położone na wysokim parterze w nowoczesnym budynku z 2010 roku - blisko Starej Cegielni. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszewo,Szczecin

619 000 zł54 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Warszewo Powierzchnia: 54,04 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Ogródek | Oddzielna kuchnia | Gotowe do wprowadzenia atuty nieruchomości parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymińska

Żelechowa,Szczecin

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu spółdzielczo- własnościowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grzymińskiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Opis mieszkania; duży pokój, obecnie służy jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Bukowe,Szczecin

570 000 zł57 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Prawobrzeże | Bukowe | ul. Chłopska Oferuję w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie zlokalizowane na Prawobrzeżu w Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

499 000 zł50 m² 9 910,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego ocieplonego budynku z ładną elewacją i zadbaną klatką schodową. Na powierzchnię 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Centrum,Szczecin

429 000 zł46 m² 9 315,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Ścisłe centrum (ulica Odzieżowa) przy hotelu Hanza Tower. Lokalizacja ta gwarantuje dostęp do najlepszych atrakcji jakie oferuje miasto, a mimo to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomarańczowa

Bukowe,Szczecin

459 000 zł49 m² 9 291,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na ulicy Pomarańczowej o powierzchni 49,4 m znajdującego sie na 9 piętrze z 10. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świerczewo,Szczecin

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pachnące świeżością mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem 10 m2 na 2 piętrze w budynku z windą. Kuchnia w pełni wyposażona: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Centrum,Szczecin

2 500 zł32 m² 77,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,28m2 w nowym budynku z 2022r. w Centrum, inwestycja Nowe Forty. Budynek wyposażony w cichobieżną windę. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,8m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty z lat 70-tych po termomodernizacji przy spokojnej ulicy w dzielnicy Dąbie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (mieszkanie skrajne, 3-stronne) - Mieszkanie w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Książąt Pomorskich,Szczecin

359 000 zł34 m² 10 497,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego i bardzo ciepłego dwupokojowego mieszkania z dużym balkonem i oddzielną kuchnią o powierzchni 34,2 m 2 zlokalizowanego na Osiedlu Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

416 000 zł45 m² 9 181,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 45,31 m położone jest na 5 piętrze wysokiego budynku z windą, przy al. Wojska Polskiego. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

570 000 zł42 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,8 m , usytuowane na 3. piętrze nowego budynku z windą, w prestiżowej inwestycji Harmonia Gumieńce. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 000 zł73 m² 54,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego i komfortowego apartamentu do wynajęcia o powierzchni 73,31 m2, położonego w dogodnej lokalizacji Gumieniec Rozkład pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

2 600 zł40 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2 pokojowe z przestronną loggią. Mieszkanie zostało urządzone w wysokim standardzie. Część dzienna to jasny, przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kanadyjska

Warszewo,Szczecin

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Niebuszewo-Bolinko,Szczecin

519 000 zł58 m² 8 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż bezpośrednio (bez prowizji dla biura nieruchomości) przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w świetnie skomunikowanej części miasta (dzielnica.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij