dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Szczecin - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusława X

Śródmieście,Szczecin

850 000 zł112 m² 7 578,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronny apartament w sercu Szczecina ul. Księcia Bogusława X Wyjątkowa oferta dla osób, które cenią przestrzeń, komfort oraz doskonałą lokalizację. Prezentowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

507 000 zł39 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z cichobieżną windą. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik) dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na II piętrze kamienicy na Niebuszewie. 2 rozkładowe pokoje 20 m2 i 14 m2, oddzielna kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zofii

Książąt Pomorskich,Szczecin

340 000 zł34 m² 10 059,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Szczecin, os. Książąt Pomorskich, i piętro, niski blok z windą. Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szosa Polska

Bukowo,Szczecin

420 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przytulne i przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Szosa Polska Idealne dla Singli lub par, małych rodzin, osób starszych oraz osób pracujących zdalnie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

439 000 zł27 m² 16 080,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne mieszkanie o powierzchni 27,3 m , położone na piątym piętrze apartamentowca w nowej inwestycji Nowa Przystań firmy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

449 000 zł37 m² 11 976,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Szczecina Pomorzanach. Mieszkanie o powierzchni 37,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Drzetowo,Szczecin

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie jest jasne,ciepłe.Składa się z przedpokoju, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 850 zł47 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,5 m2 z dużym balkonem ok. 6 m2 na 1 piętrze w budynku z windą przy ul. Sowińskiego 78a. Kuchnia w pełni wyposażona: meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Śródmieście,Szczecin

519 000 zł29 m² 17 896,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowy apartament o powierzchni 29 m z dużym balkonem (ponad 10 m ), z którego rozpościera się wyjątkowy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Kaliny,Szczecin

450 000 zł48 m² 9 305,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. Blisko do centrum miasta. Bardzo dobra komunikacja. Lokal słoneczny, przestronny o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje wspaniałą nieruchomość na wynajem, zlokalizowaną przy ulicy Spółdzielców w Mierzynie. Apartament usytuowany na III piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Duńska

Warszewo,Szczecin

499 000 zł49 m² 10 214,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 49 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Harmonia na Gumieńcach ul. Grabskiego. Budynek z windą, osiedle zamknięte, monitorowane i z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

439 000 zł41 m² 10 670,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie W sercu szczecina | aleja jana pawła II oferta na wyłączność biura Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 40,14 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Niebuszewo,Szczecin

475 000 zł52 m² 9 184,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku mieszkalnego. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celulozowa

Skolwin,Szczecin

349 000 zł48 m² 7 263,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), 2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane na przedmieściach Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie z ogródkiem na wynajem Gumieńce Do wynajęcia przytulne i klimatyczne mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze ocieplonego budynku z cegły na Gumieńcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galaktyki

Warszewo,Szczecin

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Summer Dream - od 13 lutego 2026 Wynajmę bezpośrednio 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką. Powierzchnia 50 m2. Balkon i osobny garaż w podziemiu. Najem średnioterminowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

439 000 zł42 m² 10 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (42,23 m2) z przeszklonym balkonem (+ 5,7 m2) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barnima III Wielkiego

Śródmieście,Szczecin

340 000 zł47 m² 7 211,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone w zadbanej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście, tuż przy Parku Kasprowicza. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Szczecin

338 000 zł40 m² 8 420,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,14m2 w zadbanej i wyremontowanej oficynie, zlokalizowane w Centrum miasta na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Arkońskie,Szczecin

310 000 zł30 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

REzerwacja 2pok, 30mkw, balkon, osiedle Arkońskie, widok sprzedaż 310 tys zamiana na Prawobrzeże na 3pok parter, i piętro lub winda Spółdzielcze własnościowe Przytulne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Pogodno,Szczecin

400 000 zł55 m² 7 229,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Pięknie położone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,33 m2 z oddzielną kuchnią, cicha, spokojna część Pogodna. Okolice ulic Leszczyńskiego, gorkiego, ojca Beyzyma i Jacka Soplicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Centrum,Szczecin

420 000 zł31 m² 13 509,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez obywateli spoza ue. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 31,09m , usytuowane na dwunastym piętrze wieżowca z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

320 000 zł32 m² 9 922,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe, rozkładowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,25 m2 położone na I piętrze budynku przedwojennego przy Pl. Lotników w Szczecinie. Pierwotnie kawalerka. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstacza

Kijewo,Szczecin

459 000 zł49 m² 9 386,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowoczesne rozkładowe 2 pok. mieszkanie z garderobą - nie wymaga nakładów! Kup i zamieszkaj Lokalizacja: - kijewo, ul. Świstacza blisko lasu Dąbie, tereny zielone - rekreacyjne - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Centrum,Szczecin

300 000 zł55 m² 5 458,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Szczecina. Mieszkanie powstało z adaptacji poddasza w latach 90-tych. Składa się z 2 pokoi, gdzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Centrum,Szczecin

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnia. W pełni umeblowane i wyposażone, znajdujące się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Mieszkanie składa się Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostworowskiego

Pogodno,Szczecin

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest po remoncie i wyposażone w zmywarkę (w zabudowie), kuchnię indukcyjną z piekarnikiem, lodówkę z zamrażarką (w zabudowie),pralkę, okap. W sypialni duża nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł37 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Gumieńcach przy ulicy Mościckiego. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. W salonie już znajduję się komoda rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.02.2026 dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie. Na stanie znajdują się m.in. telewizor, mikrofalówka, pralka, czajnik, talerze, sztućce, garnki itp. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokołowskiego

Zdunowo,Szczecin

365 000 zł38 m² 9 527,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,31 m , usytuowane na 2 piętrze bloku, położonego w zacisznym Zdunowie. Skład nieruchomości: salon o pow. ok. 13,44 m Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Kijewo,Szczecin

450 000 zł38 m² 11 715,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ( pierwotnie kawalerka) o pow. ok. 38, 5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku z 2010 r. w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bukowe,Szczecin

478 000 zł60 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na osiedlu Bukowym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 4/4 piętrze ocieplonego niskiego bloku z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Pomorzany,Szczecin

399 000 zł37 m² 10 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe bez kw Przedmiotem oferty, jest umeblowane mieszkanie 2 pokojowe (37,49 m2) z oknami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy, przyjdź bo warto to zobaczyć. Wspaniałe miejsce żeby zrealizować Twój Plan Życia! Lata temu sam to odkryłem oj dawno to było jeszcze nie było dróg i tylu udogodnień było po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela: komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane. Duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabskiego

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem, znajdujące się na Gumieńcach. Mieszkanie w pełni umeblowane, w idealnym stanie. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Centrum,Szczecin

1 900 zł53 m² 36,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,55 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina Centrum, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek