dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heyki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

1 100 000 zł63 m² 17 463,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament nad Odrą | Sedina | Taras z widokiem na Szczecińską Wenecję Wyjątkowy 3-pokojowy apartament położony na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Sedina, w pierwszej linii zabudowy nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowoczesnym budynku z 2025 roku w kompleksie apartamentowo-handlowym wybudowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

479 000 zł43 m² 11 233,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na zamkniętym monitorowanym osiedlu Apartamenty Garden House na Warszewie. Apartamentowiec 2-piętrowy o ciekawej architekturze z 2008r. to nowoczesny budynek bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł45 m² 14 359,40 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament Ornament | 2 pokoje | 6. piętro | balkon kupujący nie płaci 2% pcc W architekturze ornament to detal, który nadaje całości charakter i sprawia, że przestrzeń staje się czymś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone przy ul. Kusocińskiego w Szczecinie, w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Niepodległości

Centrum,Szczecin

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na 3. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Black Perl! Mieszkanie ma powierzchnię 53 m i zachwyca funkcjonalnym układem. Po wejściu wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł38 m² 73,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone w apartamentowcu przy ul. Kusocińskiego w Szczecinie. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku Hanza Tower w Szczecinie. Lokal znajduje się na wysokim 13 piętrze, ze sporym balkonem co zapewnia spektakularny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzechwy

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki z balkonem o powierzchni 15m , zlokalizowanej przy ulicy Brzechwy w Szczecinie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszewo,Szczecin

2 250 zł56 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty! hit! Do wynajęcia, komfortowe i słoneczne 2 pok. mieszkanie z dużym balkonem - w nowym budynku z 2013 r. - na nowoczesnym os. Warszewo w Szczecinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

159 000 zł11 m² 14 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hit inwestycyjny W sercu szczecina | 12% roi | centrum Szczecin, ul. Bolesława Śmiałego ścisłe centrum 1 min pieszo do uczelni: uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bandurskiego

Książąt Pomorskich,Szczecin

799 000 zł72 m² 11 086,40 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Idealna Oferta dla Rodzin! Świetna lokalizacja! Blisko centrum, w pobliżu zieleń/ punkty spacerowo rekreacyjne- park Brodowski i Staw Brodowski. Oferuję na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bolesława Śmiałego

Turzyn,Szczecin

164 000 zł11 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

899 000 zł93 m² 9 635,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Gratka dla wielbicieli Pogodna i nowej zabudowy. Unikalne mieszkanie tylko dla wymagających Klientów o następujących parametrach: - 4 pokoje, a w tym II poziomy: i poziom: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

3 690 zł53 m² 69,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 2 sypialniami i częścią dzienną - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

552 265 zł36 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj nad Odrą nowoczesność i natura w idealnej harmonii Lokalizacja, która zachwyca: to wyjątkowa inwestycja położona tuż przy brzegu Odry idealne miejsce dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Osów,Szczecin

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie budynku 4 lokalowym w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej na Osowie. Powierzchnia użytkowa 51 m2 na którą składają się 3 niezależne pokoje - Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł35 m² 9 965,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka z dużym balkonem Skarbimierzyce, okolice Szczecina Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m , zlokalizowana w Skarbimierzycach, w budynku z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pok. z miejscem w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu sgi Garden House ul. Szczecińska 30 Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone do zamieszkania położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

349 000 zł35 m² 9 965,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Arkońskie,Szczecin

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 3 piętrze budynku apartamentowego z windą. Na powierzchni ok. 41m2 znajdują się 2 pokoje oraz 2 balkony. Dodatkowo w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

4 400 zł82 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta jakich mało nowoczesny apartament w Centrum Szczecinie na wynajem Duże, przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe, położone w przepięknej, odrestaurowanej kamienicy ( budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drzetowo,Szczecin

458 800 zł51 m² 8 981,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,08 m , położone w zielonej i spokojnej części Szczecina Śródmieście (drzetowo), ul. Willowa. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście-Północ,Szczecin

799 000 zł64 m² 12 478,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny luksus w sercu miasta apartament, który wyznacza nowy standard życia Z dumą prezentujemy absolutnie wyjątkową nieruchomość, która redefiniuje pojęcie komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

995 000 zł95 m² 10 503,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament (4/5 pokojowy) na Warszewie - Oaza ciszy i spokoju! Świetna lokalizacja, otoczenie zieleni, łąk i lasów. Z okien widok na zieleń -to wspaniałe miejsce do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbakan

Gumieńce,Szczecin

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miedziana

Centrum,Szczecin

3 300 zł60 m² 55,01 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - najemca nie płaci prowizji! Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe z dużym, ok. 30 m2 tarasem, miejscem garażowym i piwnicą położone na ostatnim, 10 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

2 500 zł43 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne , przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na trzecim piętrze w nowym budynku w doskonałej lokalizacji - Nowe Miasto. Zamknięte , dozorowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Centrum,Szczecin

849 000 zł59 m² 14 353,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, widok i komfort? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Śródmieście-Zachód,Szczecin

371 000 zł29 m² 12 832,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu urządzona kawalerka w centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, w budynku jest winda. Składa się z : korytarza, salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

1 090 000 zł108 m² 10 092,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wyłącznie w Plus Nieruchomości! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina przestronne, jasne i gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przekształcone z 4 pokoi na 2 pokoje przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Szczecin

1 599 000 zł101 m² 15 778,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w centrum Szczecina na sprzedaż Tkacka łączy styl i smak tu mieszka się z klasą Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranki witają Cię zapachem świeżo parzonej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Heyki

Śródmieście-Północ,Szczecin

930 800 zł49 m² 18 899,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoja prywatna przystań nad Odrą - 3 pokoje, taras, spektakularny widok na Odrę | Sedina Apartamenty | garaż + komórka lokatorska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonego Mostu

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

4 516 zł50 m² 90,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu stylowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2, z dużą loggią, zlokalizowanej w nowym, prestiżowym apartamentowcu przy ulicy Zielonego Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klonowica

Magnolia Park,Szczecin

2 200 zł38 m² 57,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 pokojowe (z wydzieloną częścią do spania), położone na 3 piętrze nowszego budynku (2008 rok) z windą, znajdującego się na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Dąbie,Szczecin

462 645 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowy, jasny i funkcjonalny apartament w kameralnej inwestycji, położonej w zielonej części Prawobrzeża, w sercu Dąbia. Wyjątkowy lokal o powierzchni 34,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojska

Nad Rudzianką,Szczecin

899 000 zł63 m² 14 317,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się Nad Rudzianką, "osiedle Przy Puszczy". Lokal posiada trzy pokoje i położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

3 200 zł82 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych wnętrz i jednocześnie szukasz mieszkania w centrum Szczecina - ta oferta jest dla Ciebie! :) Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Warszewo,Szczecin

549 999 zł40 m² 13 654,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,28m2 z ogrodem ok. 20m2, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heyki

Międzyodrze-Wyspa Pucka,Szczecin

640 000 zł48 m² 13 434,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 47,64m2 w stanie deweloperskim przy ul.Leona Heyki 3B w Śródmieściu Szczecina. Jedne z ostatnich apartamentów o takiej powierzchni na osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

460 000 zł34 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie położone w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Szarotki, tuż przy Wałach Chrobrego. Nieruchomość znajduje się na 3.