dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Golisza

Niebuszewo,Szczecin

449 000 zł45 m² 9 872,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Oliwkowym! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -salon z wyjściem na ogródek , -sypialnia , -kuchnia , -łazienka , -duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Centrum,Szczecin

475 000 zł28 m² 16 772,60 zł/m²

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament W najbardziej luksusowym obiekcie W szczecinie Powierzchnia: 28,32 M2 Lokalizacja: hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodakowskiego

Pogodno,Szczecin

3 150 zł71 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 70,6 m2 z balkonem i przynależnym garażem. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "pod Kasztanami"- pogodno ul. Henryka Rodakowskiego. lokalizacja: topowe Osiedle Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żyzna

Krzekowo-Bezrzecze,Szczecin

553 900 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - 0% prowizji, brak pcc (2%) Sprzedaż bezpośrednia - nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem oferty jest nowe bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Świerczewo,Szczecin

699 000 zł66 m² 10 571,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie 66,12 m? z balkonem nowoczesny apartamentowiec z 2023 r. Parter Stan deweloperski Winda Balkon od strony zachodniej Komfortowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niebuszewo,Szczecin

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko centrum, ale w spokojnej okolicy? To idealne miejsce dla singla lub pary, którzy cenią wygodę, dobrą lokalizację. Atuty oferty Bardzo jasne i przyjemne wnętrze duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żyzna

Krzekowo-Bezrzecze,Szczecin

553 900 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży - 0% prowizji, brak pcc (2%) Sprzedaż bezpośrednia - nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem oferty jest nowe bezczynszowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, usytuowane na 5 piętrze apartamentowca, znajdującego się w prestiżowej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 40m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

489 000 zł43 m² 11 249,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ofertą sprzedaży jest nowocześnie urządzone mieszkanie z balkonem położone na I piętrze 4-piętrowego budynku zlokalizowanego na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce. Budynek z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

4 800 zł60 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękny apartament trzypokojowy z ogródkiem zlokalizowany na Gumieńcach. Mieszkanie do wynajęcia z widocznym umeblowaniem. Nieruchomość położona na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów przy ul. św. Ducha 5. Na powierzchnie użytkową mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 139 000 zł58 m² 19 621 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament trzypokojowy położony na XIII piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janosika

Jasne Błonia,Szczecin

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku komfortowe. W pełni wyposażone z klimatyzacja i zabudowanym szkłem balkonem. Nowe meble i sprzęty, w łazience na stałe radio. Docelowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie w stylu loftowym. Nieruchomość o powierzchni 61m , a w skład jej wchodzą: -słoneczny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

855 075 zł114 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie z tarasem na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Bukowo. Osiedle zamknięte i monitorowane. Mieszkanie dwupoziomowe. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gila

Arkońskie,Szczecin

1 199 000 zł91 m² 13 215 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,73 m2 w kameralnym budynku z czterema lokalami. Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe, 2 piwnice oraz poddasze do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kalinowa

Warszewo,Szczecin

769 000 zł65 m² 11 849 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży trzypokojowego apartamentu o powierzchni 64,90m2 położonego na parterze nowoczesnego budynku z 2011 roku na Osiedlu Przylesie (warszewo). Do mieszkania przynależy przydomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Szczecin

965 640 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,50m2 na 3-cim piętrze w 6-piętrowym budynku mieszkalno -usługowym. Apartament rozkładowy położony na top lokalizacji Szczecina, w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drzetowo,Szczecin

390 000 zł34 m² 11 360,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży skierowana do klienta gotówkowego. Piękne i wykończone pod klucz mieszkanie położone w Szczecinie na osiedlu Drzetowo - Grabowo w bliskim sąsiedztwie Fabryki Wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

2 900 zł42 m² 68,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na VII piętrze na nowoczesnym osiedlu przy ul.Chmielewskiego w nowym budynku wyposażonym w windę. Świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Reda,Szczecin

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca Reda City z windą z 2025 roku. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Śródmieście-Zachód,Szczecin

552 288 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu urządzone mieszkanie 2 pokojowe w centrum Szczecina. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku z windą Składa się z : sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł32 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie z dużym balkonem. Lokal o powierzchni 32 m2 mieści się w budynku z 2023 r. wybudowanym przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia bardzo komfortowy apartament w prestiżowym budynku w Hanza Tower przy ul. Wyzwolenia 46 Mieszkanie o powierzchni ok 43 m2 znajduje się na 17 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pelikana

Warszewo,Szczecin

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Warszewie przy ulicy Pelikana. Nieruchomość o powierzchni 54m w skład której wchodzą: - piękny słoneczny salon z wyjściem na duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 450 000 zł70 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:8/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W samym sercu Szczecina, na ósmym piętrze jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w mieście Hanza Tower, czeka na Ciebie apartament, który łączy luksus, wygodę i ponadczasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament do wynajęcia w Sky Garden - 64 m , 2 sypialnie, duży taras, miejsce parkingowe Na wynajem nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Szczecin

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dwu pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowym miejscu - przy ul. Św. Ducha w budynku river hause. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budynek z 2020 roku , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Śródmieście,Szczecin

589 000 zł41 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** uwaga! brak pcc w wysokości 2% Przedmiotem oferty, jest świeżo wykończone mieszkanie 2 pokojowe (40,62m2) z Garderobą i Loggią na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m2 zlokalizowane na podzamczu/stare Miasto w budynku apartamentowo-biurowym z 2011r. Apartament całkowicie umeblowany oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł33 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę i Katedrę św. Jakuba Szczecin, ul. Celna / ul. Zielonego Mostu | 33 m | 3. piętro | balkon 11,9 m | 2 pokoje | 1 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niebuszewo,Szczecin

555 000 zł46 m² 12 104,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Szczecin| Powierzchnia: 45,85 m | parter (wysoki) | rok budowy 2019 Tylko u nas Na sprzedaż eleganckie i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania trzypokojowego z balkonem - do wynajęcia, położonego w dogodnej lokalizacji Gumieniec Rozkład pomieszczeń oraz wyposażenie Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse premium o powierzchni 80 m2 zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

2 200 zł31 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna kawalerka z ogródkiem położona na pograniczu gumieniec/warzymic najem okazjonalny Szukasz komfortowego mieszkania, dobrze skomunikowanego z centrum Szczecina? Lubisz wypić poranną kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Pomorzany,Szczecin

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z garderobą położone w nowym budynku z windą na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Wygodne ,urządzone i umeblowane , z balkonem. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka w pełni wyposarzowna w meble i sprzęt agd położona róg Mickiewicza- aleja Bohaterów Warszawy. Tylko najem okazjonalny czynsz 1500zł plu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłaszewskich

Pogodno,Szczecin

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament z garażem w rewelacyjnej lokalizacji Pogodna, przy Parku Kasprowicza. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Przestronny salon z aneksem kuchennym (ok.40m2),.