dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Szczecin

2 500 zł47 m² 53,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wydania od 01.07.2025 r. Dwupokojowy apartament na osiedlu nowe forty ul. Kusocińskiego. 1,2 km od Bramy Portowej, będącej centralnym węzłem komunikacyjnym Szczecina. Powierzchnia 44 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

799 000 zł64 m² 12 426,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny, trzypokojowy apartament w centrum Szczecina - 64 m z miejscem w garażu podziemnym i komórką lokatorską Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu urocze, mieszkanko z balkonem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w budynku tuż przy Jasnych Błoniach. Nowoczesny budynek z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł77 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż świetna inwestycja pod wynajem: dwa mieszkania przy al. Piastów. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość podzieloną na dwa niezależne mieszkania, wyposażone, gotowe do wynajęcia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

329 000 zł33 m² 10 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkanie w Sercu Szczecina Urban Loft z Duszą Lokalizacja i Otoczenie: mieszkanie położone w dzielnicy Gumieńce w Szczecinie to idealne rozwiązanie dla miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Gumieńce,Szczecin

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie z balkonem o pow. 40 m2, kawalerka z osobną sypialnią. Czteropiętrowy blok z windą z poziomu 0 z 2016 roku na osiedlu "za Sterem", ul. Polskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy bardzo ładną i dobrze wyposażoną, przestronną kawalerkę na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 38m2, znajduje się w nowym apartamentowcu przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Żelechowa,Szczecin

459 500 zł35 m² 13 128,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w dzielnicy Żelechowa na osiedlu Park Ostrowska. Położenie nieruchomości cechuje się spokojem, ciszą, przestrzenią i elegancją połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Gumieńce,Szczecin

392 000 zł29 m² 13 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 29m2, usytuowaną w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w sierpniu 2021 roku, przy ul. Bronowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

409 000 zł31 m² 13 344,20 zł/m²

 

Piętro:5/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa cena! Ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 30,65 m2 w stanie developerskim z dużym balkonem, położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z roku 2020. Ta prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Centrum,Szczecin

627 000 zł26 m² 23 660,40 zł/m²

 

Piętro:15/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest apartament zlokalizowany na 15 piętrze prestiżowego budynku Hanza Tower o powierzchni 26,5m2 Mieszkanie zostało wykończone i umeblowane w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni użytkowej 35m2, położonego w ścisłym centrum Szczecina - okolice Deptaku Bogusława i ul. Monte Cassino. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Magnolia Park,Szczecin

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie z dużym tarasem na Osiedlu Magnolia Park. Mieszkanie o powierzchni 74m, a w skład jego wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na 20m taras z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

445 000 zł41 m² 10 941,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Widok na miasto, komfort i lokalizacja, której pozazdroszczą inni to Twoje nowe mieszkanie w Reda City! Zamieszkaj w nowoczesnej inwestycji przy ul. Bronowickiej. Reda City to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowy apartament o powierzchni 38 m2 znajdujący się na 5. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

630 000 zł39 m² 16 350,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ofertą sprzedaży jest nowe 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowe Forty w Centrum Szczecina. Nieruchomość o powierzchni 38,53 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! rezerwacja! Wynajmę komfortowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie premium o powierzchni 59m2 wraz z miejscem parkingowym pod budynkiem!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Środowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

506 385 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę nowoczesność i komfort w unikalnej lokalizacji Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesny design z urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kusocińskiego

Śródmieście,Szczecin

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe blisko Centrum o powierzchni około 40 m2. Lokalizacja Osiedle Nowe Forty to nowoczesne apartamentowce, świetna lokalizacja bardzo blisko Centrum, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Niebuszewo,Szczecin

499 900 zł51 m² 9 801,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży spółdzielczo-własnościowego komfortowego, dwupokojowego lokalu o powierzchni 50,80 m zlokalizowanego na osiedlu Niebuszewo. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Magnolia Park,Szczecin

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dużym tarasem na Osiedlu Magnolia Park. Mieszkanie o powierzchni 74m, a w skład jego wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na 20m taras z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Warzymice,Szczecin

659 000 zł58 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warzymice, ul. Zaciszna Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Śródmieście-Północ,Szczecin

750 000 zł56 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania, które łączy elegancję, komfort i doskonałą lokalizację. Położone na parterze prestiżowego apartamentowca Nautica, na dozorowanym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Szczecin,zachodniopomorskie

4 300 zł76 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem. Apartament, 3 pokoje, 76m2, balkon, garaż podziemny w cenie. Osiedle Nautica. Budynek z 2016r. Mieszkanie składa się z : Salonu z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 400 zł62 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, które składa się z korytarza, dwóch pokoi, łazienki oraz salonu z aneksem kuchenny. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tkacka

Stare Miasto,Szczecin

1 850 000 zł101 m² 18 255,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament na Starym Mieście w Szczecinie Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości położonej w sercu Szczecina, na Starym Mieście. Ten elegancki apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaspisowa

Bukowo,Szczecin

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 znajdujące się w szeregowcu z 2024 roku przy ul. Jaspisowej. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Santocka

Pogodno,Szczecin

2 500 zł37 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o pow.37 m2 z balkonem i komórką lokatorska na tym samym poziomie, usytuowaną na 2 piętrze, zlokalizowanego na Świerczewie. Na tę powierzchnię składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

739 000 zł54 m² 13 685,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , z balkonem, dużą komórką lokatorską i miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Janosika

Jasne Błonia,Szczecin

1 800 zł25 m² 72,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, położona przy ul. Janosika w okolicy Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza. Lokal o powierzchni 24,72 m2, składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Żelechowa,Szczecin

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35m 2 zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Park Ostrowska. Usytuowane jest ono na 2-gim piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Żelechowa,Szczecin

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w inwestycji Ostrowska Park o powierzchni użytkowej 35 m 2 z komórką lokatorską oraz miejscem w garażu podziemnym. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

540 000 zł48 m² 11 351,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ul. Kazimierska. 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,57 m2 z balkonem położone w niskim budynku wielorodzinnym na I piętrze na Gumieńcach w IV- piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świętego Ducha

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł57 m² 12 362,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam w budynku apartamentowym River Haus przy ul. Świętego Ducha atrakcyjne Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57m2 na 5 piętrze. Mieszkanie jest słoneczne od strony wschodniej duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

2 500 zł49 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, położone na Gumieńcach przy ul. Kopańskiego. Mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego budynku z 2022 roku. Lokal w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 199 000 zł61 m² 19 704,20 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament trzypokojowy położony na XI piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

799 000 zł70 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko U nas Przedstawiamy przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 70,31 m położony na ogrodzonym osiedlu Panoramika w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament znajdujący się w budynku z 2016 roku na os. Nautica. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne