dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Bukowo,Szczecin

907 516 zł119 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie z tarasem na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Bukowo. Osiedle zamknięte i monitorowane. Mieszkanie dwupoziomowe. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Bukowe,Szczecin

524 000 zł45 m² 11 644,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie , położone na nowo powstałym osiedlu w północnej części Szczecina, os. Jaśminowe Wzgórze. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 120 000 zł77 m² 14 554,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość, która jest podzielona na dwa mieszkania idealne pod inwestycję, znajdującą się na 3 piętrze w bloku z cichobieżną windą. Każde z mieszkań ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gumieńce,Szczecin

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowa Cukrownia. Mieszkanie urządzone z dbałością o szczegóły, dla wymagającego klienta. Na powierzchnię 60 m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 znajdujące się na 6. piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku na Nowym Mieście. Budynek znajduje się przy ul. Sowińskiego 78. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

552 269 zł32 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2 z balkonem, położona w samym centrum miasta. Lokal jest częścią nowo powstającej inwestycji, która znajduje się jednym z najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Potulicka

Nowe Miasto,Szczecin

369 900 zł37 m² 10 095,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dużą kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Potulickiej. Mieszkanie środkowe, położone na 8 piętrze, zachodnia wystawa (bardzo słoneczne i ciepłe). Powierzchnia 36,64 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszewo,Szczecin

744 900 zł74 m² 10 130,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Dostępne tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, komfortowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w północnej części Warszewa. Lokal położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierska

Gumieńce,Szczecin

680 000 zł65 m² 10 413,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego 3-pokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2013 roku. Nieruchomość, usytuowana w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

442 000 zł35 m² 12 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem, usytuowane na parterze zlokalizowane w dzielnicy Szczecina -gumieńce. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Śródmieście,Szczecin

2 100 000 zł106 m² 19 905,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy Apartament 4 Pokoje z Tarasem 105 m + Garaż opis oferty Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament z ogromnym tarasem o powierzchni 105 m oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Szczecin

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 76m2 w nowym budynku apartamentowym Nautica na pograniczu Centrum z Osiedlem Gontyny z 2017r. Mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Panoramiczna

Warszewo,Szczecin

2 600 zł59 m² 43,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem częściowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z windą z 2022 r. Na powierzchnię 59,29 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Drzetowo,Szczecin

410 000 zł28 m² 14 909,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentuję na sprzedaż przestronną i bardzo słoneczną kawalerkę w nowo wybudowanym budynku z 2024 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bandurskiego

Bandurskiego,Szczecin

2 200 zł40 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Minimalny okres najmu to 2 miesiące! Na wynajem apartament typu studio zlokalizowany na 15 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Bandurskiego. Nieruchomośc z loggią z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Arkońskie,Szczecin

2 900 zł70 m² 41,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,5 m2 położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Wiśniowy Sad. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

2 150 000 zł90 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

| sky garden | 16. piętro | 4 pokoje | 89 m | taras 24 m | spektakularny widok na miasto | Centrum Szczecina przy Parku Kasprowicza | prestiżowy apartamentowiec | oferta jedyna W swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

449 000 zł32 m² 13 892,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w ścisłym centrum Szczecina? Mam idealną ofertę która może okazać się "strzałem W 10!" W tej lokalizacji w sezonie "studenckim".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Pogodno,Szczecin

849 000 zł74 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

rezerwacja! Na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, wykończone materiałami bardzo dobrej jakości położone na 3 piętrze apartamentowca z 2019 r. na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy apartament o powierzchni 36 m2 znajdujący się na 4 piętrze apartamentowca Hanza Tower. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Centrum,Szczecin

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2025 Na wynajem 3 pokojowy apartament znajdujący się w budynku z 2016 roku na os. Nautica. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzechwy

Pogodno,Szczecin

1 700 zł15 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa mikrokawalerka o powierzchni 15 m2 znajdująca się w budynku z 2024 roku przy ul. Jana Brzechwy 4. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Pomorzany,Szczecin

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie - komfort, styl i świetna lokalizacja na Nowym Mieście - Osiedle Polonia. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Jasne Błonia,Szczecin

6 500 zł73 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem apartament z dużym tarasem i garażem w Sky Garden. Na powierzchnię 72,94 mkw. składa się: -przestronny salon, z którego mamy bezpośrednie wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Centrum,Szczecin

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajdujące się w budynku z 2016 roku na os. Nautica. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

442 000 zł35 m² 12 628,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 900 zł48 m² 60,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia -. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Dąbie,Szczecin

2 090 000 zł143 m² 14 602 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament znajdujący się w budynku Club Housew Dąbiu. Projekt zrealizowany przez Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tenisowa

Śródmieście,Szczecin

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca z windą z 2021 roku przy ul. Tenisowej. Na powierzchnie użytkową składają się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gumieńce,Szczecin

440 000 zł35 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z wielką przyjemnością prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym, zlokalizowane w jednej z najładniejszych dzielnic Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Jasne Błonia,Szczecin

6 500 zł73 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Pogodno,Szczecin

2 500 zł39 m² 63,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, z ogródkiem przydomowym o powierzchni 66 m2, położone w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiego. Rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Grabowo,Szczecin

699 000 zł58 m² 12 095,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację oferty mieszkania w znakomitej lokalizacji tuż przy Parku Żeromskiego. W pobliżu Wały Chrobrego, bardzo blisko samo centrum miasta. W najbliższej okolicy obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Warszewo,Szczecin

2 900 zł52 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - klucze W biurze - mieszkanie nowe oferta wynajmu nowego, niezamieszkałego mieszkania położonego W nowej części warszewa - małe błonia - Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzien dobry Oferujemy na wynajem atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na ul. Langiewicza w bydynku apartamentowym z ochroną. Rozkładowe 2 pokoje powierzchnia 43 m2 umeblowane i wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gumieńce,Szczecin

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępny od zaraz apartament 3-pokojowy o powierzchni 60 m2 położony na paterze, nowego apartamentowca z 2022 roku z windą i ogródkiem ponad 100 m2, położony na Gumieńcach. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Niebuszewo,Szczecin

1 000 000 zł85 m² 11 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem o powierzchni 86,8 m , usytuowanym na osiedlu "pod Żaglami I" w dzielnicy Niebuszewo-Bolinko. Budynek: nowoczesny pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Arkońskie-Niemierzyn,Szczecin

1 900 000 zł120 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Fantastyczny apartament z dużym tarasem z widokiem na zieleń znajdujący się na prestiżowym, kameralnym osiedlu nieopodal centrum. Atuty: luksusowa enklawa, tylko 38 apartamentów spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Magnolia Park,Szczecin

1 250 000 zł100 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na os. Magnolia Park Mieszkanie ma powierzchnię ok. 100 m2, na którą składają się: * duży salon z przejściem do nowoczesnej, w pełni wyposażonej kuchni; * dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Pogodno,Szczecin

4 100 zł75 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ten piękny apartament o powierzchni 75 m znajduje się na parterze w nowoczesnym osiedlu, tuż przy Parku Kasprowicza, jednym z najpiękniejszych terenów zielonych w mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ściegiennego

Śródmieście,Szczecin

459 000 zł43 m² 10 779,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu loft, usytuowane na zamkniętym osiedlu w ceglanym apartamentowcu z 2008 roku. Mieszkanie znajduje się w bliskiej odległości od przystanku komunikacji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij