dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

2 800 zł35,74 m² 78,34 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze na nowoczesnym osiedlu przy ul.Chmielewskiego w nowym budynku wyposażonym w windę. Świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27,61 m² 108,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem - nigdy nie zamieszkała kawalerka 27,61 m2 z balkonem w pierwszej linii od Odry. Mieszkanie w inwestycji "nad Odrą" dewelopera jw Construction.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach. W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem agd ( piekarnik, zmywarka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 3-pokojowy, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł63 m² 9 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczecin, ul. Świstacze to spokojna, dobrze skomunikowana część miasta, łącząca zielone otoczenie z wygodnym dojazdem do centrum. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

641 142 zł38,30 m² 16 740 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,74 m² 13 402,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowej inwestycji z 2024 roku, położonego na pierwszym piętrze w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł31,15 m² 73,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny apartament na wynajem. Pięknie położone mieszkanie - apartament z kominkiem w domku jednorodzinnym. Cicha spokojna okolica. Trzy-pokojowy, sypialnia usytuowana na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł114,57 m² 17 369,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie z nami obejrzyj tę nieruchomość. do biura nieruchomości. Bezpieczne osiedle stworzone z pasją i wielkim zaangażowaniem. W tej wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m , położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,99 m² 15 004,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w stanie deweloperskim, położona w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio nad Odrą, z częściowym widokiem na rzekę. Powierzchnia mieszkania: 35,99.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł66,31 m² 24 129 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w prestiżowej inwestycji Victoria w Dąbiu, bezpośrednio nad linią brzegową Jeziora Dąbie, przy nowo powstałej marinie. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 520 zł31,78 m² 20 910,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy unikatowy projekt deweloperski, który idealnie wpisuje się w historyczną tkankę miasta. Modernistyczna, nietuzinkowa architektura kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,46 m² 46,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł30,50 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł62,89 m² 111,31 zł/m²

 

Piętro:22/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sześćdziesięciometrowy apartament z widokiem na panoramę Szczecina w budynku Hanza Tower. Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62.89m2 zlokalizowane w apartamentowcu Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

809 000 zł47,64 m² 16 981,53 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z loggią cesja, odbiór wcześniej niż u dewelopera! Lokalizacja: szczecin, kępa Parnicka Piętro: 1. z windą Powierzchnia: 47,64.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł47,13 m² 12 179,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 5,29m2 położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Pogodno w Szczecinie. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,55 m² 18 651,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni; nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Bulwar Elbląski

Szczecin,zachodniopomorskie

880 000 zł57,05 m² 15 425,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*Mieszkanie na 4 piętrze (e.05.04) zarezerowane* Na sprzedaż 2 apartamenty nad Odrą o powierzchniach po 57,05 m2, (balkon 17,12 m2) na 3 oraz 4 piętrze na nowo powstałym osiedlu Nad Odrą budowanego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł96 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy przestronny apartament zlokalizowany w centrum miasta, przy ulicy Ściegiennego. Lokal ma powierzchnię 96 m2, na którą składają się: 2 sypialnie pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł42,44 m² 17 177,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty Gryf to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych zabytkowych kamienic w Szczecinie, wybudowana ok. 1900 r. zlokalizowana u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

3 950 zł56,45 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiamy, w pełni wyposażone mieszkanie w nowo wybudowanym kompleksie w Szczecinie, ul. Celna. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 56,45 m2, w której skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł140 m² 10 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m 2 (115 m 2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,31 m² 12 323,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny apartament 2 pokojowy w inwestycji Modehpolmo z 2015 roku o powierzchni 50,31m2. Budynek mieszkalno-handlowy wyposażony w 2 szybkobieżne windy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 259 000 zł59,86 m² 21 032,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Odrę luksus i komfort w prestiżowej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż przepiękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,86 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy gustownie wykończony apartament w Centrum o powierzchni 63m2 zlokalizowany w budynku apartamentowym Hanza Tower z 2021r. blisko Placu Rodła. Pod budynkiem znajduje się miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,42 m² 11 971 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę Łasztownia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blue Real Estate prezentuje nowy apartament na wynajem, zlokalizowany na nowym osiedlu tuż przy Odrze, w sercu Szczecina. Apartament usytuowany na II piętrze inwestycji oddanej w 2025 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje w centrum | światłowód gratis | Kapitańska Szukasz mieszkania w centrum? Jesteś młodą osobą - studiujesz albo pracujesz? Tu masz wszystko gotowe - idealne mieszkanie dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł39,51 m² 12 984,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Szczecin dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,50 m² 13 417,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł87 m² 8 494,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal niemieszkalny w nowym budynku w Dąbiu. Lokal położony na 2 piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą z 2021r. przy ul. Wiosennej w Dąbiu. ]Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł38 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,45 m , położone na I piętrze budynku A na nowym osiedlu Aura Warszewo (vastbau) w Szczecinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, dostępna wyłącznie w Blue Real Estate - komfortowe 2-pokojowe, wyremontowane mieszkanie z tarasem, znajdujące się na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Gumieńce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu nową, ekskluzywną kawalerkę na osiedlu Pogodno mieści się na ll piętrze nowego apartamentowca "gardenia" przy ul.Zakładowej w Szczecinie tuż przy Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 895 zł67,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł62,52 m² 13 995,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas! Wyjątkowa oferta, atrakcyjna mieszkanie z komórką lokatorską! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy apartament 3 pokojowy położony na Warszewie na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.