dowolna

Apartamenty Szczecin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

365 ogłoszeń

3 500 zł70,30 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości poleca Państwu na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Monte Cassino. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł40 m² 92,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bronowicka | Nowe osiedle | Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł49,24 m² 14 805,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe / Bulwary Odrzańskie / 2023 / balkon + miejsce postojowe Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 49,24m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

536 200 zł35,99 m² 14 898,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona przy Bulwarach Szczecińskich, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł29 m² 13 758,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na parterze czteropiętrowego apartamentowca przy ul. Lewandowskiego, na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł40,64 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem-.

Szczegóły ogłoszenia

764 100 zł54,46 m² 14 030,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w sercu miasta usytuowany w jednym z dwóch budynków zapewniających komfort i kontakt z przyrodą. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 54,46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w Hanza Tower. Nieruchomość o powierzchni 86m w skład której wchodzą: - przestronny salon z otwarta kuchnią, jadalnią i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł35,25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 35m2. W skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym; -sypialnia; -łazienka. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 060 zł52,29 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulny 3 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji w spokojnej ulicy w ścisłym centrum Szczecina. Idealne połączenie miejskiego stylu życia z codziennym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 890 000 zł114,57 m² 16 496,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży apartament w inwestycji na Warszewie. Apartament znajduje się w budynku w kompleksie pięciu budynków na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która będzie zarabiać od razu? Trafiłeś idealnie! Na sprzedaż nowoczesny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grand Bulwar w Szczecinie, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł63,28 m² 12 626,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny apartament z widokiem na panoramę Szczecina Inwestycja Ornament Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Lewandowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | 50 m | Szczecin Śródmieście Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł52,71 m² 10 813,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 52,71 m , z pięknym widokiem na Plac Batorego. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje z balkonem i garażem | Nowa Przystań | ul. Heyki | Nad Odrą Opis oferty: na wynajem wyjątkowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie , położone przy ul. Heyki , na prestiżowym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł59,40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowe na znanym i lubianym Niebuszewie. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,4m2 , na który składają się: - przestronny hall z zabudową meblową, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł81,37 m² 11 416,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie! Dodatkowo garaż w budynku. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort życia z wygodą szybkiego dojazdu do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł45,77 m² 64,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami.

Szczegóły ogłoszenia

512 500 zł39,93 m² 12 834,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi apartament pod klucz położony w apartamentowcu na Starym Mieście przy ul. Staromłynskiej. Prezentowany lokal mieszkalny ma.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41 m² 19 268,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuje Państwu apartament z 2025 roku o powierzchni 41 m2. W skład wchodzi: -salon z aneksem kuchennym; -sypialnia; -łazienka. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł69,12 m² 11 545,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli poszukujesz mieszkania z ogródkiem, by cieszyć się wypoczynkiem na prywatnym tarasie juz tej wiosny, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 149 000 zł78,95 m² 14 553,51 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego na ostatnim piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Szczecinie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł98,24 m² 18 312 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla wymagających! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym apartamentowcu położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

453 773 zł26,26 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie własnościowe, apartamenty w standardzie deweloperskim w samym Centrum Szczecina na nowym osiedlu. Mieszkania znajdują się w 4/5 kondygnacyjnych nowoczesnych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne nowe słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Nowe Miasto Gen. Józefa Sowińskiego. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe. Ekspozycja okien południowy wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament Z garażem I tarasem Z widokiem na centrum - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowy, całkowicie nowy apartament, zlokalizowany na VI piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł74 m² 16 203 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

|sky garden| 10 piętro | 2 pokoje 74m2 | taras 15m2 | widok na panoramę miasta | Centrum przy Parku Kasprowicza | apartamentowiec | Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży nietuzinkowego.

Szczegóły ogłoszenia

602 000 zł57,27 m² 10 511,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dla klienta gotówkowego! Oferuję na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji zlokalizowane na parterze w apartamentowcu Reda City. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka z widokiem na Odrę - ul. Heyki Na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Heyki. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł58,81 m² 21 935,05 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Panorama miasta na wyciągnięcie ręki luksusowy apartament w Hanza Tower, 16. piętro. Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych adresów Szczecina! Hanza Tower to synonim komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z windą + miejsce postojowe Do wynajęcia przytulne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 40 m z loggią (ok. 4 m ), położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 840 zł48,65 m² 17 900,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024