dowolna

Mieszkania dla studentów Szczecin - Oferty najmu mieszkań

169 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

169 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 5 Lipca

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna 30m2 kawalerka w samym Centrum - ul. 5 lipca zaledwie 10 minut od Deptaku Bogusława. Pomimo doskonałej lokalizacji w mieszkaniu jest cicho - okna wychodzą na zamkniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ledóchowskiego

Reda,Szczecin

1 200 zł21 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem w trybie najmu okazjonalnego Do wynajęcie umeblowana kawalerka usytuowana na 11 piętrze ocieplonego i odnowionego wieżowca na osiedlu Reda. Na powierzchnię mieszkalna składa się część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w nowo wybudowanej kamienicy nova 3 na ul. Langiewicza 27. Wysoki standard wykończenia: zabudowa kuchenna, wydzielona część syialniania. Pełne wyposażenie kuchenne (lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Niebuszewo,Szczecin

622 000 zł84 m² 7 449,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczecin Niebuszewo, ul. Asnyka / Os. Student/. Sprzedam 4 pokojowe bardzo słoneczne mieszkanie z balkonem. Własność Spółdzielcza z kw. Lokal o pow.83,50 m2. Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na 4 piętrze kamienicy zlokalizowane w świetnej lokalizacji w centrum Szczecina pomiędzy Placem Grunwaldzkim a Galerią galaxy. Na powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Langiewicza

Centrum,Szczecin

2 300 zł32 m² 72,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu bardzo oryginalnego studia przy al. Jana Pawła. Mieszkanie jest bardzo czarujące, funkcjonalne, słoneczne, zaprojektowane z dbałością o każdy detal, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowo wyremontowana kawalerka w centrum Szczecina. Znajduje się ona na 8 piętrze bloku z windą. Na powierzchni ok. 25m2 znajduje się ok. 20m2 pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

2 500 zł64 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Jeśli szukasz do wynajęcia zadbanego dużego mieszkania w niskim bloku, na dobrze skomunikowanym z centrum osiedlu, to być może ta oferta czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Nowe Miasto,Szczecin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, nowowykończone mieszkanie w budynku z 2020 r. znajdującym się w centrum przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Gumieńce,Szczecin

435 000 zł36 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[ważne] Nie pobieramy prowizji od klientów: - za zakup nieruchomości - za pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego na rynku kredytu hipotecznego Mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyłącznie w em Nieruchomości Oferta sprzedaży ciepłego, cichego i bardzo jasnego dwupokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 51 m 2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na VII piętrze w budynku z windą. Jest to duża kawalerka, w której została wydzielona dodatkowo mała sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Szczecina. Znajduje się ona na parterze apartamentowca z 2001 r z windą, recepcją i ochroną 24h. Na powierzchni ok. 40 m2 znajduje się ok. 20m2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 31 m2 w cichym centrum Szczecina osiedle Gontyny. Mieszkanie znajduje się na 6p w 10 p.wieżowcu. Odremontowana klatka schodowa oraz wymieniona winda. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł32 m² 46,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1. kwietnia 2022. Oferta przedstawia kawalerkę o łącznej powierzchni 32,47 m2. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. W pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lutniana

Jasne Błonia,Szczecin

1 800 zł41 m² 43,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, nowocześnie urządzone, czyste i zadbane mieszkanie zlokalizowane na Jasnych Błoniach nieopodal Urzędu Miejskiego. W budynku funkcjonują 2 windy, monitoring, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plater

Grabowo,Szczecin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie do wynajmu mieszkanie typu apartament z balkonem, położone na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2017 roku. Mieszkanie o powierzchni 30 mkw składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Szczecin

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, nowe mieszkanie w samym centrum Starego Miasta, zlokalizowane na 2 piętrze nowego budynku z cegły z 2005 r. Meszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Książąt Pomorskich

Książąt Pomorskich,Szczecin

1 700 zł35 m² 48,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortową i przestronną kawalerkę, która położona jest na zamkniętym osiedlu w bardzo dobrym dostępem do pełnej infrastruktury, w pobliżu Starej Cegielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Druckiego-Lubeckiego

Grabowo,Szczecin

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki położonej przy ul. Franciszka Ksawerego Druckiego-Lubeckiego na os. Grabowo. Opis mieszkania: do wynajęcia mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2 pokojowego rozkładowego mieszkania, położonego na 9. piętrze wieżowca po termomodernizacji na Osiedlu Zawadzkiego. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potulicka

Centrum,Szczecin

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe z balkonem położone na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Potulickiej. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Koszt najmu to kwota 1.300,- zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

349 000 zł38 m² 9 264,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w em Nieruchomości Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 37,67 m 2 zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Stare Miasto,Szczecin

1 750 zł61 m² 28,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje 61 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w samym centrum miasta, z łatwym dostępem do wszelkiego rodzaju punktów usługowych i komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Centrum

Centrum,Szczecin

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 26 m2 znajdująca się na 2. piętrze bloku vis a vis Hanza Tower. Na powierzchnie użytkową mieszkania składają się : przedpokój, kuchnia, łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Śródmieście,Szczecin

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone na IV piętrze kamienicy w Śródmieściu Szczecina niedaleko Turzyna. Mieszkanie nowe, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 700 zł26 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka o powierzchni 26m2 znajdująca się w apartamentowcu wybudowanym w 2020r. w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość zdecydowanie reprezentuje wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopańskiego

Gumieńce,Szczecin

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki z balkonem położonego przy ul. gen. Stanisława Kopańskiego na os. Gumieńce (osiedle za Sterem). Opis mieszkania: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł26 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem - dla singla lub pary Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku przy ul. Kazimierza Królewicza i składa się ze sporego pokoju (18 m 2 ) oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta sprzedaży słonecznego, ciepłego dwupokojowego mieszkania po generalnym remoncie o powierzchni 37 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie Jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł47 m² 31,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta aktualna! Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem francuskim położonego przy ul. Niemcewicza w Szczecinie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka na Pomorzanach o powierzchni 26 m2 w nowo powstałym apartmanetowcu w bardzo dobrym standardzie w cenie 2000zł ze wszystkimi zaliczkami dodatkowo jedynie prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Słoneczne,Szczecin

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana na osiedlu słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze wysokiego bloku. Powierzchnia wynosi 32m2, a w jej skład wchodzi: -przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Centrum,Szczecin

349 000 zł60 m² 5 838,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta dostępna wyłącznie w em Nieruchomości Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w samym centrum Szczecina - okolice Piastów i Jagiellońskiej. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkiewicza

Kaliny,Szczecin

1 200 zł31 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Witkiewicza. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone (w pokoju wypoczynek, stolik rtv, szafa, dwie szafki, stolik, pufa. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Śródmieście,Szczecin

1 200 zł29 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W przypadku najmu dla obywateli ukrainy, biuro nie pobiera wynagrodzenia oraz pokrywa koszt notariusza. Do wynajęcia kawalerka położona w wieżowcu przy ul. Dembowskiego. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Panieńska

Stare Miasto,Szczecin

1 800 zł45 m² 40,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka, z osobną kuchnią i jadalnią, położona na Starym Mieście przy ul. Panieńskiej, w pobliżu Wałów Chrobrego. Mieszkanie rozkładowe, narożne. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielewskiego

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł34 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu nowej, dużej kawalerki o powierzchni 34,10m2 położonej na czwartym piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku usytuowanym przy ulicy Chmielewskiego na Pomorzanach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

290 000 zł43 m² 6 804,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Utworzono je z adaptacji poddasza, przy użyciu materiałów wysokiej klasy. Nieruchomość jest jasna dzięki pełnowymiarowym oknom firmy Velux oraz dodatkowemu, znajdującemu się w suficie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij