dowolna

Mieszkania do remontu Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

268 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Niebuszewo,Szczecin

329 000 zł45 m² 7 381,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka o powierzchni 44,57 m , położona w sercu szczecińskiego Niebuszewa jednej z najlepiej skomunikowanych i rozwiniętych dzielnic miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Reda,Szczecin

380 000 zł43 m² 8 755,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią ul. Maciejewicza przy Rondzie Uniwersyteckim. Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 43 m , zlokalizowana na szóstym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Szczecin

379 000 zł51 m² 7 475,35 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Spółdzielcze -własnościowe z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 50,7 m2 znajdujące się przy ulicy Łuczniczej. Mieszkanie znajduje się na parterze 7 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecin

Bukowo,Szczecin

699 000 zł145 m² 4 820,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne Mieszkanie dla Rodzin z Dziećmi w Szczecinie Idealne Miejsce do Rozwoju i Wspólnego Życia Lokalizacja i Otoczenie: znajdujące się w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

739 000 zł99 m² 7 454,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczecin, centrum, jasne Błonia, aleja Jana Pawła, lokal użytkowy, mieszkanie, 5 pokoi, sprzedaż. Poszukujesz lokalu na gabinet, biuro, gastronomie lub mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Arkońskie,Szczecin

885 000 zł122 m² 7 254,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczecin, os. Arkońskie, 4/5 pokoi, balkon, po remoncie, spółdzielczo- własnościowe z kw. Dwupoziomowe mieszkanie czteropokojowe (istnieje możliwość uzyskania 5 pokoi przenosząc kuchnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 5 Lipca

Turzyn,Szczecin

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana w kapitalnej lokalizacji przy ul. 5 lipca w Szczecinie, 3 piętro, niski blok,powierzchnia 44m2 Opis nieruchomości: dwa duże niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Środowa

Stare Miasto,Szczecin

5 000 zł51 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokoje, 51m2, wysoki standard, stare Miasto Nowoczesny Apartament w Inwestycji Arkona Residence - Szczecin To doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, elegancję oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł56 m² 4 482,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta 2 pokoje, piwnica, do remontu. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o dużym potencjale, położone w ścisłym centrum miasta, w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wielkopolska

Śródmieście,Szczecin

245 000 zł20 m² 12 183 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż. 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane w bezpośredniej bliskości Jasnych Błoni. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

580 000 zł87 m² 6 681,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Inwestycja pod wynajem. Mieszkanie oryginalnie 3 pokojowe zostało przerobione na 6 pokojowe z pokojami o powierzchni po ok. 10 m2, położone w centrum miasta, blisko przystanków tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

529 000 zł63 m² 8 357,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Bukowe, ul. Fioletowa, 3 pokoje, III piętro, balkon, mieszkanie przy Puszczy Bukowej. Tylko u Nas! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Królewicza

bolinko,Szczecin

219 000 zł23 m² 9 439,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Cicha, zielona okolica blisko Centrum, ul. Kazimierza Królewicza. Niski blok z lat 70-tych, 1 piętro, 3 mieszkania na piętrze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Pokój z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Lotników

Śródmieście,Szczecin

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z 1960 roku, znajduje się przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Reduty Ordona

Pogodno,Szczecin

239 000 zł27 m² 8 780,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Nowa niższa cena! Kawalerka do remontu na Pogodnie idealna inwestycja! Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27,22 m , położoną na ostatnim czwartym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. al. Wyzwolenia

Śródmieście,Szczecin

278 000 zł34 m² 8 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferta mieszkania do remontu o powierzchni 34 m2, położonego przy Al. Wyzwolenia, niedaleko ul. Felczaka. Opis mieszkania: pokój o powierzchni 21 m2, oddzielony od kuchni ścianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Centrum,Szczecin

599 000 zł75 m² 7 999,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczecin, centrum, plac Lotników, nowe mieszkanie, z windą, taras, standard developerski, sprzedaż. Poszukujesz mieszkania w centrum Szczecina? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyszłości

Płonia,Szczecin

639 000 zł62 m² 10 359,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Płonia, ul. Przyszłości, 4 pokoje, balkon, spółdzielczo-własnościowe. Oferta wyłącznie w naszym biurze! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

419 000 zł44 m² 9 557,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie w Centrum Szczecina! Przedstawiam Państwu świetną ofertę mieszkania na sprzedaż. Przytulne mieszkanie w Centrum Szczecina! Lokal znajduje się w Centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 28m2, wysoki standard, bulvary Odrzańskie, wały Chrobrego Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskich Marynarzy

Gumieńce,Szczecin

929 000 zł96 m² 9 722,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczecin, gumieńce, za Sterem, 4 pokoje, balkon, budynek z 2010r., cegła. Ofertą sprzedaży jest duże, jednopoziomowe mieszkanie na ul. Polskich Marynarzy za Sterem z 2010 roku. 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fioletowa

Bukowe,Szczecin

589 000 zł88 m² 6 662,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Bukowe, ul. Fioletowa, 5 pokoi, IV piętro, balkon, mieszkanie przy Puszczy Bukowej, spółdzielczo-własnościowe. Tylko u Nas! 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Śródmieście,Szczecin

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 38m2, wysoki standard, bulwary Odrzańskie Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

529 000 zł59 m² 8 935,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin, książąt Pomorskich, 3 pokoje, balkon, niski blok, parter. Tylko u Nas! Mieszkanie 3 pokojowe ze słonecznym dużym balkonem na parterze niskiego budynku. Lokalizacja świetnie skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Szczecin

Centrum,Szczecin

249 000 zł20 m² 12 381,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka idealna pod inwestycję, zlokalizowana w doskonałej części miasta tuż przy Teatrze Lalek Pleciuga, w sąsiedztwie Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Pomorzany,Szczecin

378 000 zł42 m² 8 950,98 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w wysokim bloku na zielonym, spokojnym osiedlu w dzielnicy Pomorzany zaledwie kilka minut od centrum Szczecina! Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lniana

Prawobrzeże,Szczecin

484 000 zł76 m² 6 351,71 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,20 m2, położone na 12. piętrze wieżowca z windą - Szczecin, ul. Lniana. Idealne dla rodziny Balkon z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł63 m² 8 041,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,30 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy Szafera. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 1977r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Pomorzany,Szczecin

245 000 zł40 m² 6 155,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie słoneczne, 2 pokojowe o powierzchni 39,8m2 w zadbanej i wyremontowanej 2-piętrowej kamienicy z lat przedwojennych, zlokalizowane na Pomorzanach nie daleko pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

389 000 zł42 m² 9 261,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz cichego mieszkania na start lub pod inwestycje ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, położonego na pożądanym osiedlu Pomorzany przy ul. Milczańskiej 43,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelecka

Śródmieście,Szczecin

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w Śródmieściu Szczecina. Lokal jest jasny, ustawny i daje ogromny potencjał aranżacyjny. Położenie w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Nowe Miasto,Szczecin

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje : salon oraz sypialnia z możliwością połączenia w jedno, duże pomieszczenie, mały aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Szczecin

450 000 zł90 m² 4 989,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w samym centrum miasta, tuż przy parku, przy pl. Grunwaldzkim. Jest to wyjątkowa okazja cenowa (m2 kosztuje tylko 4,98 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Szczecin

399 000 zł95 m² 4 213,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie 94,7 m w centrum Szczecina 3 pokoje, dwa balkony, kamienica! Tylko u nas! plus nieruchomości oferta na wyłączność. Na sprzedaż duże i klimatyczne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Pogodno,Szczecin

455 000 zł37 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu 2 pokoi w top lokalizacji na pograniczu pogodna/łękna. Na powierzchnie 37,1 m2 składają się : - salon z wyjściem na balkon typu loggia- zapewniającym intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seledynowa

Bukowe,Szczecin

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokoje na os. Bukowym w niskim bloku na 4 piętrze. Okolica bardzo cicha i spokojna. Dookoła wiele sklepów, szkół, przedszkoli oraz przystanki komunikacji miejskiej - pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

849 000 zł99 m² 8 563,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Słupska

Dąbie,Szczecin

299 000 zł53 m² 6 254,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

R e Z E R W A C J A Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą, jakich mało na rynku. Mieszkanie dostępne od ręki! Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niebuszewo,Szczecin

495 000 zł84 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,88m2 położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy w okolicy Jasnych Błoni. Mieszkanie składa się z : - dwóch przejściowych pokoi od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Gumieńce,Szczecin

570 000 zł69 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta sprzedaży mieszkania - Gumieńce, 69 m Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem o powierzchni 69 m , zlokalizowane w dzielnicy Gumieńce. Lokal usytuowany jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poniatowskiego

Pogodno,Szczecin

449 000 zł51 m² 8 778,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Poniatowskiego w Szczecinie. Mieszkanie ma nieco ponad 50 m2 powierzchni i składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni.