dowolna

Mieszkania do remontu Szczecin - Oferty sprzedaży i najmu

267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Słoneczne,Szczecin

479 000 zł59 m² 8 063,97 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), przestronne 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 9 piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

579 000 zł73 m² 7 888,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina. Mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego , ocieplonego bloku nieopodal Placu Orła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Książąt Pomorskich,Szczecin

499 000 zł59 m² 8 429,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze niskiego bloku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na terenie spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Piastów

Centrum,Szczecin

799 000 zł117 m² 6 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem przy al. Piastów idealne dla inwestora. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 117 m , zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kaliny,Szczecin

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o pow. 30 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części os. Kaliny. Skład nieruchomości: salon Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żelechowa,Szczecin

380 000 zł48 m² 7 993,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48 m 2 pokoje, balkon, dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Centrum,Szczecin

289 000 zł26 m² 11 315,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Top Oferta! Przedstawiay wyjątkową ofertę mieszkania w centrum miasta! Prezentowana nieruchomość o powierzchni 25,54m2 idealnie nadaje się jako lokata kapitału, jako start w inwestycjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 58 m w bardzo dobrej lokalizacji Szczecina do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Częstochowska

Pomorzany,Szczecin

625 000 zł78 m² 8 030,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu), zlokalizowane na I piętrze wysokiego budynku z windą. Znakomita lokalizacja, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł74 m² 7 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pok mieszkanie o powierzchni 73,5 m2 zlokalizowane w topowej lokalizacji tuż przy katedrze. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim, ocieplonym budynku. Teren wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swarożyca

Centrum,Szczecin

685 000 zł81 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Centrum,Szczecin

645 000 zł76 m² 8 494,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na sprzedaż, znajdującego się w samym centrum Szczecina Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe -prawo do lokalu z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Dąbie,Szczecin

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,8m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty z lat 70-tych po termomodernizacji przy spokojnej ulicy w dzielnicy Dąbie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pomorzany,Szczecin

380 000 zł45 m² 8 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (mieszkanie skrajne, 3-stronne) - Mieszkanie w topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

416 000 zł45 m² 9 181,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 45,31 m położone jest na 5 piętrze wysokiego budynku z windą, przy al. Wojska Polskiego. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

445 000 zł54 m² 8 183,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 54,38 m2, położone na parterze niskiego budynku przy ulicy 9 Maja, w dzielnicy Pomorzany. Na powierzchnię mieszkania składa się: 1. pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

580 000 zł76 m² 7 611,55 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,2 m , zlokalizowane na 11. piętrze w 12-piętrowym, zadbanym wieżowcu na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie (prawobrzeże),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Centrum,Szczecin

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *spółdzielcze Prawo do lokalu (możliwość zakupu przez osoby spoza ue) Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (60m2) znajdujące się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bandurskiego

Niebuszewo,Szczecin

429 000 zł54 m² 7 975,46 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 53,79 m idealne do własnej aranżacji Osiedle Bandurskiego, szczecin Do sprzedaży bardzo jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Centrum,Szczecin

985 000 zł110 m² 8 954,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Lokal mieszkalny położony na ulicy Pocztowej w Szczecinie, przy zbiegu z ulicą Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na I piętrze frontu kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Dąbie,Szczecin

450 000 zł81 m² 5 562,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Bezczynszowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80.90m2 znajdujące się na wysokim parterze (wysokość półpiętra) w dwupiętrowym budynku z lat 50'. Usytuowanie mieszkania względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Centrum,Szczecin

440 000 zł58 m² 7 534,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 2 pokoje ulokowane na 3 piętrze odnowionego niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji Szczecina Wały Chrobrego; historyczny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielgowo,Szczecin

440 000 zł129 m² 3 418,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 84 m 2 zlokalizowanego przy ul. Bałtyckiej w Wielgowie. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze niskiego budynku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grabowo,Szczecin

625 000 zł72 m² 8 680,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament 3-pokojowy Z garażem | 72 m | ul. Parkowa grabowo | szczecin Świetna lokalizacja, duży metraż, 2 łazienki i garaż w budynku idealne dla rodziny lub inwestora! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasna

Słoneczne,Szczecin

580 000 zł76 m² 7 611,55 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam na prezentację przestronnego 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,2 m , zlokalizowane na 11. piętrze z 12 w budynku przy ul. Jasnej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Szczecin

389 000 zł46 m² 8 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku do lekkiego remontu. Świetna baza pod własny projekt balkon, światło, rozkład Mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

410 000 zł101 m² 4 063,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Lokal mieszkalny sprzedawany w udziałach 56/100 o powierzchni 111,85m2 w Centrum Szczecina, zlokalizowany na 3 piętrze w kamienicy. W księdze wieczystej powierzchnia 199,72m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

550 000 zł81 m² 6 806,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż nieruchomość w centrum miasta o powierzchni 80,81 m2 składającego się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest na drugim piętrze, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Centrum,Szczecin

529 000 zł90 m² 6 002,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w samym sercu Szczecina! Mieszkanie jest gratką dla osób ceniących sobie piękne miejsca, kamienice. Pozostawiono tu wiele oryginalnych akcentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młodzieży Polskiej

Zdroje,Szczecin

289 900 zł31 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Turzyn,Szczecin

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m , usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Niebuszewo,Szczecin

499 999 zł104 m² 4 807,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie 104 m z balkonem w sercu Szczecina idealne do własnej aranżacji lub inwestycji Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 104 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Otwocka

Dąbie,Szczecin

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin Dąbie ul. Otwocka 19 - Mieszkanie do remontu 5 min do Zalewu Szczecińskiego - Spokojna okolica Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze w budynku po termomodernizacji, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rugiańska

Pomorzany,Szczecin

585 000 zł64 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą | ul. Rugiańska, szczecin Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Szczecin

620 000 zł68 m² 9 153,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

359 000 zł42 m² 8 462,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie do sprzedaży prezentujemy nieruchomość położną na spokojnym osiedlu w śródmiejskiej części Szczecina (grabowo- drzetowo). Na powierzchnię 42,42 m2 składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbowa

Jasne Błonia,Szczecin

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam ofertę mieszkania czteropokojowego z kuchnią i piwnicą, położonego w doskonałej lokalizacji w Szczecinie, na Jasnych Błoniach w pobliżu Parku Kasprowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Pomorzany,Szczecin

320 000 zł51 m² 6 291,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie do remontu w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej m.in park oraz Lidl, blisko do komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Pogodno,Szczecin

1 199 000 zł272 m² 4 406,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie 272,12 m na Pogodnie unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Szukasz wyjątkowej nieruchomości w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Arkońskie,Szczecin

850 000 zł99 m² 8 588,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ofertą sprzedaży jest niezwykle urokliwy parter poniemieckiej willi usytuowanej na osiedlu Arkońskie - Niemierzyn w Szczecinie. Budynek stanowi perełkę architektoniczną i posiada przepiękną.

Szczegóły ogłoszenia