dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Papieża Jana Pawła II

Centrum,Szczecin

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji - Aleja Fontann - w samym sercu miasta. Mieszkanie powstało w ramach adaptacji i rozbudowy poddasza. Wygodne nowoczesne mieszkanie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Centrum,Szczecin

279 900 zł25 m² 11 596 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super oferta! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni użytkowej ok.25 m2, znajdująca się na parterze niskiego bloku w sercu Szczecina. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 200 zł33 m² 67,30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 1 -pokojowy z oddzielną kuchnią i balkonem znajdujący się w budynku z 2014 r. przy ulicy Dunikowskiego 38. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Centrum,Szczecin

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na zamkniętym osiedlu z wjazdem za szlabanem otwieranym pilotem. Budynek jest nowy, a osiedle zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przytulnej, słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni 25 m 2 zlokalizowanej tuż przy Parku Kasprowicza! Usytuowane jest ono na drugim piętrze niskiego budynku. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

2 199 zł30 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w Szczecinie przy alei Wojska polskiego 49 (ścisłe centrum). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Gumieńce,Szczecin

434 000 zł31 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis Luksusowa Kawalerka na Sprzedaż - Szczecin, gumieńce Zapraszamy do zakupu luksusowej kawalerki, wykończonej "pod klucz" z wydzielonym miejscem sypialnianym. Mieszkanie jest słoneczne, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rodła

Centrum,Szczecin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem kawalerkę w samym centrum miasta przy Placu Rodła. Lokal usytuowany jest w wieżowcu na 6 piętrze. W pobliżu ch Galaxy, ch Kaskada, komunikacja miejska, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mazurska

Centrum,Szczecin

1 400 zł20 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, wygodna kawalerka w Centrum miasta. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy w bliskim sąsiedztwie Palcu Grunwaldzkiego oraz Jasnych Błoni. Jasny duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Centrum,Szczecin

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Centrum,Szczecin

269 000 zł27 m² 10 011,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka z balkonem w centrum Szczecina przy ul. Małkowskiego Na całkowitą powierzchnię 26,87 m2 składają się: - salon z wydzieloną sypialnią oraz wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Śródmieście,Szczecin

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem, centrum, szarotki, kawalerka 42m2, osobna kuchnia Na wynajem mieszkanie w Centrum Szczecina zaraz przy Akademi Morskiej, wałach Chrobrego oraz Teatrze Polskim. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Arkońskie,Szczecin

299 000 zł36 m² 8 365,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 35,74m2 znajdująca się na wysokości pierwszego piętra w czteropiętrowym budynku- wejście do mieszkania jest na wysokości wysokiego parteru (półpiętra), natomiast okna znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem, kawalerek z ogródkiem, 32m2, pomorzany Na wynajem piękna, słoneczna kawalerka na parterze z ogródkiem w nowoczesnym apartamentowcu z 2013r. o powierzchni 32m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

277 000 zł29 m² 9 551,72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronna kawalerka, 29m2, osobna kuchnia, niebuszewo winda, spółdzielczo-własnościowe. Na sprzedaż przestronna kawalerka z potencjałem o powierzchni 29 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

349 000 zł40 m² 8 835,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka w okolicach centrum miasta na 1 piętrze w niskim budynku z cegły. Nieruchomość o powierzchni 34,4m2. W skład wchodzi salon, oddzielna widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rayskiego

Centrum,Szczecin

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września 2024, 1 pokój w mieszkaniu 2 pokojowym z osobnym wejściem z przedpokoju z dostępem do kuchni i łazienki. Mieszkanie w pełni wyposażone: pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

363 800 zł34 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w super lokalizacji. Zestawienie powierzchni 1.1 korytarz 4,2 1.2 łazienka 5,8 1.3 pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,2 lokal nr.M1: suma 34,2 Mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Produkcyjna

Załom,Szczecin

229 000 zł25 m² 9 241,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przytulna kawalerka na parterze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w prawobrzeżnej części Szczecina. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku. Idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włościańska

Pomorzany,Szczecin

1 500 zł24 m² 63,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie w dobrym standardzie, wyposażone i umeblowane o północno zachodniej ekspozycji okien. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Gumieńce,Szczecin

380 000 zł34 m² 11 150,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Rajkowo, warzymice, ul. Spokojna, kawalerka/ 2 pokoje, ogródek 123 m2, miejsce postojowe, niski budynek. Tylko u Nas! Klucze w biurze! Oferuję na sprzedaż nowe developerskie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Dembowskiego. Położone w ocieplonym bloku na 4 piętrze - jest winda. Ściany gładzone na podłodze w pokoju panele. Okna pcv z roletami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Bukowe,Szczecin

365 000 zł41 m² 8 837,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże 1-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z cegły z 2000r. Forma własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia fantastyczny apartament 1 pokojowy o powierzchni 34 m2 ze złotymi akcentami, znajdujący się w apartamentowcu Hanza Tower w centrum Szczecina. W ramach wynajmu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest apartament w prestiżowym budynku Hanza Tower jednej z najbardziej nowoczesnych i rozpoznawalnych inwestycji w mieście. Apartament o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Centrum,Szczecin

279 900 zł26 m² 10 765,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam kawalerkę na parterze w bloku w centrum Szczecina przy ul. Łokietka. Doskonała lokalizacja, idealna komunikacja, w sąsiedztwie zut. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembowskiego

Niebuszewo,Szczecin

2 200 zł31 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka na os. Jarzębinowym przy ul. Dembowskiego. Lokal usytuowany jest na 5 piętrze w nowym apartamentowcu z windą. Metraż 30,92m2, w którego skład wchodzą: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

310 800 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem o powierzchni 25,9m2 przy ul. Bronowickiej na nowoczesnym osiedlu Reda City dzielnica Gumieńce. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów Dąbrowskiego

Centrum,Szczecin

1 900 zł31 m² 62,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie, lokal o powierzchni 30,59 m2 zlokalizowana w cichym centrum z bliskim dostępem do wszelkiej niezbędnej infrastruktury. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 190 zł30 m² 71,80 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w budynku apartamentowym Hanza Tower. Mieszkanie znajduje się na 4 z 27 pięter. Na powierzchnię 30,5 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 9 Maja

Pomorzany,Szczecin

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duży pokój w świeżo wyremontowanym mieszkaniu przy ul. 9 maja na Pomorzanach. Pokój kompletnie wyposażony w nowe meble: jedno łóżko, dwie szafy, dwa biurka z wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka Odrzańska

Stare Miasto,Szczecin

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem na Starym Mieście. Na powierzchnię 35 m 2 składają się: pokój dzienny z aneksem kuchennym łazienka, korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Śródmieście,Szczecin

149 000 zł8 m² 18 932,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dobra inwestycja w centrum. 9,5% roi! Przytulne niewielkie mieszkanko które przynosi dobry zwrot z najmu. Lokal z solidnym najemcą! Co miesiąc płaci 1300 zł. Lokal jest niewielki, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Centrum,Szczecin

365 000 zł33 m² 10 957,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Okolice Jasnych Błoni, blisko Park Kasprowicza, 5 minut spacerkiem, blisko Urząd Miasta, komunikacja miejska. Kawalerka o powierzchni 33,31 m2 z widną oddzielną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Stare Miasto,Szczecin

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 27 m2 znajdująca się na Starym Mieście. Na powierzchnie użytkową składają się : przedpokój, salon, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się na poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Grabowo,Szczecin

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam. Posiadam mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31 m2. Mieszkanie znajduje się w Szczecinie ulica I maja. Mieszkanie do wtórnej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Śródmieście,Szczecin

329 000 zł31 m² 10 716,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta sprzedaży przytulnej kawalerki z tarasem o powierzchni 30,7 m 2 zlokalizowanej w dz. Śródmieście, tuż przy Jasnych Błoniach. Usytuowana jest ona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Centrum,Szczecin

359 000 zł40 m² 9 088,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Pomorzany,Szczecin

379 000 zł33 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Ekstra apartament z balkonem w nowoczesnym budynku z cegły o pow. 33,5m2. Kawalerka położona na osiedlu nowego typu. Salon duży połączony z przedpokojem i kuchnią. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

276 000 zł25 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio i bez prowizji! Idealna okazja dla osób ceniących życie w centrum miasta, studentów lub inwestorów szukających mieszkania na wynajem. Szczegóły oferty: powierzchnia: 25m Stan:.