dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

305 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę 30 m w Hanza Tower na 3 piętrze w 27 piętrowym , nowoczesnym apartamentowcu z windą recepcją i basenem. Wysoki standard. Kuchnia wyposażona w płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowa

Gumieńce,Szczecin

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Częściowo umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w willowej części dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Frysztacka

Pomorzany,Szczecin

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż kawalerka położona na trzecim piętrze w trzypiętrowym ocieplonym budynku z lat 50-tych na Pomorzanach. Kameralna lokalizacja z bliskim dostępem do obiektów użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Centrum,Szczecin

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu ciepłej i bardzo słonecznej kawalerki o powierzchni 23 m 2 zlokalizowanej w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowana jest ona na poddaszu czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgijska

Warszewo,Szczecin

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jasne i ciepłe. Spokojni sąsiedzi dla których mieszkanie to miejsce odpoczynku po pracy. Czynsz najmu to 1500,-zł/mc do tego 130,- stałych opłat do spółdzielni oraz za pośrednictwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszewo,Szczecin

1 900 zł40 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnej kawalerki na Warszewie w spokojnej okolicy. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w budynku z cegły z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Druckiego-Lubeckiego

Drzetowo,Szczecin

190 000 zł31 m² 6 111,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o pow. ok. 31 m2 usytuowaną na 1 piętrze kamienicy w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Nieruchomość leży po cichej stronie budynku, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Nowe Miasto,Szczecin

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For rent a studio apartment with an area of 40 m2 located on the 3rd floor of a building from 2011 on the estate Pionierów - ul. Sowinskiego 72a. The usable area of the apartment consists of: hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Bohaterów Warszawy

Turzyn,Szczecin

312 000 zł34 m² 9 133,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

oferta sprzedaży dużego 1. pokojowego mieszkania w okolicy zachodniopomorskiego uniwersytetu technologicznego, na uboczu, otoczone zielenią drzew. Kamienica solidna, odnowiona, czysta klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 30 m2 z przestronnym, dobrze nasłonecznionym balkonem z ekspozycją na zachodnią stronę. Słoneczny widok z okien na zieleń. Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Centrum,Szczecin

299 000 zł28 m² 10 813,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż urządzona kawalerka o powierzchni niemal 28 m2, zlokalizowana w centrum Szczecina nieopodal Jasnych Błoni. Lokal wykończony w dobrym standardzie, znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

355 000 zł29 m² 12 103,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Pokój z aneksem kuchennym 29,33m2 na Pomorzanach. Idealne dla singla lub studenta. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Pomorzany,Szczecin

362 000 zł29 m² 12 405,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest jednopokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na 6-tym piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku z windą, zlokalizowane w Szczecinie - w dzielnicy Pomorzany, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warcisława I

Niebuszewo,Szczecin

361 000 zł35 m² 10 284,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Tylko u Nas! Duża kawalerka w niskim bloku zlokalizowana przy ulicy Ks. Warcisława I. Na powierzchnię 35,1 m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon, - duża kuchnia, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 300 zł26 m² 88,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 25,87m2, zlokalizowana na 4 piętrze w nowoczesnym budynku z 2022r. Reda City na Gumieńcach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 700 zł46 m² 11 850,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej realizacji w Śródmieściu. Inwestycja składać się będzie z 424 mieszkań o wielkości od 27 m 2 do 95 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z balkonem o powierzchni 20 m 2 zlokalizowana w Centrum Szczecina przy al. Wyzwolenia. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze jedenastopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Milczańska

Pomorzany,Szczecin

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem 1 pokojowe mieszkanie przy ul.Milczańska. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z: salonu z balkonem , kuchni oraz łazienki. W pełnię wyposażone. Ogrzewanie miejskie, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

1 300 zł31 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona w wieżowcu przy ul. Romera. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone (w pokoju wypoczynek, komoda, stół, dwa stołki, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Śródmieście,Szczecin

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu zadbana kawalerka 31m2 w wysokim bloku z pięknym widokiem 2.5km od centrum na ulicy Parkowej. Opłaty: 1900zł dla właściciela plus 390zł czynsz do wspólnoty z zaliczkami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

450 000 zł28 m² 15 946,10 zł/m²

 

Piętro:6/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie developerskim 28,22 m2 z dużym tarasem Prestiżowa lokalizacja w nowoczesnym apartamentowcu. Lokal może stać się doskonałą lokatą kapitału Do dyspozycji lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Centrum,Szczecin

1 800 zł39 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu dużej, słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni 39,13 m 2 zlokalizowanej w centrum Szczecina, obok Wałów Chrobrego. Usytuowana jest ona na bardzo wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023