dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Centrum,Szczecin

277 000 zł32 m² 8 732,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferujemy słoneczne mieszkanie -kawalerka powstała z adaptacji poddasza w Centrum miasta blisko Galerii Turzyn. Mieszkanie zostaje oddane do użytku nowego nabywcy w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemierzyńska

Niebuszewo,Szczecin

1 500 zł27 m² 54,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna, jasna kawalerka 27,37 m2 do wynajęcia na. ul. Niemierzyńskiej, IV piętro w wieżowcu Świetna lokalizacja. Blisko przystanki tramwajowe i szybki dostęp do centrum. 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zostań pierwszym najemcą! Kawalerka 36m2 z bardzo dużym tarasem! wynajem na fakturę vat 23%! Podana cena wynajmy jest kwotą brutto. Powierzchnia: 36m2 + taras około 20m2 Piętro: 1/7 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Wojska Polskiego

Centrum,Szczecin

1 350 zł14 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5 pokojowym w kamienicy w centrum miasta przy al. Wojska Polskiego 4. Pokój wyposażony w łóżko, szafę, biurko. Ogrzewanie elektryczne podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Niebuszewo,Szczecin

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny z aktem notarialnym na min. 12 miesięcy. Mieszkanie dla osób niepalących i bez zwierząt. Przestronny, jednopokojowy apartament, położony w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Reda,Szczecin

338 000 zł38 m² 8 862,09 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam zaszczyt zaprezentować mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji Szczecina, idealne dla studentów ceniących sobie komfort i wygodę! Mieszkanie o powierzchni 38,14 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mościckiego

Gumieńce,Szczecin

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Będziesz pierwszym Najemcą. Nowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 z dobrze nasłonecznionym balkonem. Parking dla mieszkańców przed budynkiem. Osiedle zamknięte, monitoring. W budynku winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drzetowo,Szczecin

1 690 zł29 m² 58,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,8m2, położoną na 9 piętrze w budynku z windą. Pokój z aneksem kuchennym z wyjątkowym widokiem na Stocznie. Łazienka w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ku Słońcu

Gumieńce,Szczecin

265 000 zł26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie, kawalerka o powierzchni użytkowej 26,15m2 zlokalizowanej w jednej z najlepszych dzielnic i części miasta. Lokal znajduje sie na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Centrum

Centrum,Szczecin

2 900 zł25 m² 114,90 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynejem w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie położone w ścisłym centrum Szczecina w apartamentowcu z prywatnym basenem w Hanza Tower Mieszkanie zlokalizowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Nowe Miasto,Szczecin

375 000 zł34 m² 11 048,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Tylko w Naszym biurze. Oferuję na sprzedaż kawalerkę na osiedlu Polonia z widokiem na park. Mieszkanie o powierzchni 33,9m znajduje się w nowym budynku na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ofiar Oświęcimia

Śródmieście,Szczecin

1 700 zł21 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji blisko przystanki, sklepy, szkoły, rynek Manhattan. Pow -21m2 Pokój z aneksem kuchennym-1 łazienka z wc -1 Do wynajęcia kawalerka jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bronowicka

Reda,Szczecin

225 000 zł23 m² 9 851,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem ogłoszenia jest 1-pokojowy lokal usługowy mieszkalny położony na 1 piętrze w inwestycji Reda City (etap II). To wyjątkowy lokal o powierzchni 22,84 m2 z balkonem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z oddzielną kuchnią, łazienka z prysznicem, balkonem. Super lokalizacja, dogodna komunikacja miejska. W pobliżu sklepy, galerie, bank poczta, przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 750 zł18 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia b.przytulna kawalerka usytuowana na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Santockiej.Mieszkanie b.słoneczne o pow.31.m po remoncie.Składa się z pokoju z wnęką,oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Warszewo,Szczecin

420 000 zł38 m² 11 006,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży mieszkania przy ul. Poznańskiej w Szczecińskim Warszewie Najważniejsza zalety tego mieszkania: w pełni wyposażone (pralka, mikrowela, lodówka, zmywarka, telewizor, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Gumieńce,Szczecin

315 783 zł34 m² 9 161,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Super oferta pod wynajem! Ofertą sprzedaży jest lokal usytuowany na nowo powstałym osiedlu na Gumieńcach. Nowoczesny siedmiopiętrowy budynek, wyposażony jest w cichobieżne windy oraz halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczerbcowa

Stare Miasto,Szczecin

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty najmu jest urocze mieszkanie o powierzchni 31,61 m , zlokalizowane na I piętrze w Szczecinie, na ulicy Szczerbcowej w odrestaurowanej kamienicy. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Lotników

Centrum,Szczecin

1 100 zł13 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mikro kawalerka w samym Centrum (obok ch Kaskada). Pokój+łazienka z wc 13 m2 umeblowany i wyposażony w wszystkie nie zbędne sprzęty. Umowa min. na 12 miesięcy. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostrzewskiego

Warszewo,Szczecin

1 400 zł33 m² 42,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie z balkonem na trzecim piętrze z niewielkimi skosami.Powierzchnia 32.7 mkw , natomiast po podłodze 37mkw. Kuchnia z oknami połaciowymi, umeblowana .Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Celna

Centrum,Szczecin

395 395 zł28 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Żelechowa,Szczecin

355 000 zł32 m² 11 153 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Doskonała inwestycja, jako pierwsze mieszkanie-A może bezpieczny kredyt 2%? na sprzedaż wykończone pod klucz mieszkanie na parterze z ogrodem w topowej lokalizacji w kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bolesława Krzywoustego

Centrum,Szczecin

1 800 zł15 m² 120 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Herbowa

Centrum,Szczecin

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!klucze W biurze! Niewielka kawalerka w spokojnej lokalizacji przy ul. Herbowej. Mieszkanie jasne, słoneczne i ciepłe, składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki.