dowolna

Kawalerki Szczecin - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Gumieńce,Szczecin

180 000 zł38 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Ładna kawalerka z balkonem położona na 2 piętrze niskiego budynku z cegły 2003r Mieszkanie składa się z pokoju z otwartą kuchnią ( płyta elektryczna, lodówka), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

118 000 zł31 m² 3 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o pow. 31m2 znajdująca się na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie w standardzie dobrym. Duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o pow. 31m2 znajdująca się na wysokim parterze odrestaurowanej kamienicy w dzielnicy Pomorzany. Mieszkanie w standardzie dobrym. Duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Centrum,Szczecin

108 000 zł24 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka usytuowana na 2 piętrze ocieplonego wieżowca w centrum Szczecina. W niedalekiej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, park, przystanki komunikacji miejskiej. Budynek ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł28 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka 28,5m 1pokój aneks kuchenny umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Jasne Błonia,Szczecin

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Pogodnie. Mieszkanie typu studio - otwarta przestrzeń - salon, aneks sypialny, aneks kuchenny, garderoba, łazienka z wc i przedpokój. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

119 000 zł29 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładna kawalerka w wieżowcu z dwoma nowoczesnymi windami. Kawalerka to otwarta kuchnia na duży pokój, przedpokój oraz łazienka z prysznicem, wc i umywalką (w łazience mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

80 000 zł26 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż 26m2 kawalerka położona na 1 piętrze kamienicy usytuowanej w pobliżu Parku Żeromskiego. Na podłodze deski, ściany w tapecie. W pokoju okna wychodzą na południowy-wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dunikowskiego

Pomorzany,Szczecin

1 100 zł31 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka położona przy ul. Dunikowskiego, w nowym budynku z windą, wybudowanym przez artbud. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - na podłodze panele, ściany gładzone, malowane, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kijewo

Kijewo,Szczecin

139 000 zł36 m² 3 844,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Duża kawalerka z balkonem, w Kijewie. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze budynku z 1997 roku. Pokój 20 m2 o południowo-zachodniej ekspozycji okien, na podłodze linoleum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

115 000 zł30 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka 30m2 znajdująca się w zielonej części Pomorzan. Na powierzchnię składa się pokój połączony z aneksem kuchennym (możliwość zrobienia ślepej kuchni). Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

140 000 zł34 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży dużej kawalerki w znakomitej lokalizacji. Bardzo blisko do centrum miasta, w pobliżu komunikacja miejska, uczelnie, i obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. al. Wyzwolenia

Centrum,Szczecin

119 000 zł26 m² 4 576,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka do generalnego remontu na 10 piętrze w wieżowcu kolo Kaskady. Metraż mieszkania 26 m2. Ogrzewanie i woda miejska. Kuchnia oddzielna, z pokoju wejście do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka (42m2), położona w apartamentowcu w pobliżu Jasnych Błoni ( centrum miasta ). Budynek z całodobową portiernią i monitoringiem oraz dostępem do wewnętrznego patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bukowe

Bukowe,Szczecin

700 zł32 m² 22,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o pow. 31,55 m2, składające się z pokoju, kuchni i łazieniki z wc. Mieszkanie znajduje się na parterze bloku przy ulicy Zielone Wzgórze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

122 000 zł25 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawna kawalerka usytuowana na 10 piętrze wieżowca w Śródmieściu. Na powierzchnię 25m2 składa się duży pokój z aneksem kuchennym w pełni umeblowany oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowacka

Warszewo,Szczecin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowoczesną kawalerkę z antresolą położoną na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku z cegły przy ulicy Słowackiej na Warszewie. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hrubieszowska

Gumieńce,Szczecin

169 000 zł39 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka w niskim bloku, nadaje się od razu do zamieszkania. Na metraż kawalerki składa się widna, otwarta na duży pokój kuchnia, przestronny przedpokój z możliwością zamontowania szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 zł32 m² 0,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

wynajmę od zaraz ładną i słoneczną kawalerkę o pow. 32 m2 w Szczecinie przy ul. Santockiej. Mieszkanie jest po remoncie, posiada widną kuchnię, jest całkowicie umeblowane, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszewo

Warszewo,Szczecin

144 900 zł31 m² 4 674,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

! tylko U nas! nie przegap okazji! Ładna kawalerka o pow. 31m2 z balkonem znajdująca się na II piętrze niskiego bloku z 2004r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafera

Zawadzkiego-Klonowica,Szczecin

165 000 zł31 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeden pokój, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój. Wyposażenie kuchni, zabudowana szafa w pokoju są oferowane w cenie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Do usłyszenia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni umeblowana i wyposażona duża kawalerka znajdująca się na spokojnym zielonym osiedlu 10min od centrum miasta. Na powierzchnię 35m2 składa się duży pokój 18m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

90 000 zł26 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż ustawna kawalerka 10 minut pieszo do Galaxy, usytuowana na 1 piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie o powierzchni ok. 26m2, plus piwnica 5m2. Pokój duży, ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Pogodno,Szczecin

1 090 zł40 m² 27,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładnie wykończone i urządzone mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 40 m.kw. Wysoki standard, umeblowane i w pełni wyposażone. Pokój 24,2 m.kw. z przejściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadłubka

Niebuszewo,Szczecin

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w Szczecinie przy ul. Kadłubka, piętro VII/X. Kawalerka jest słoneczna i umeblowana. Termin wynajmu: od 08.2014r. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czorsztyńska

Pogodno,Szczecin

139 000 zł28 m² 4 877,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 2-pokojowa zlokalizowana na Pogodnie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie środkowe. Okna pcv, mieszkanie po remoncie. Drzwi Gerdy antywłamaniowe. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Drzetowo,Szczecin

800 zł30 m² 2,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Szczecin ul.Komuny Paryskiej w pełni umeblowana. Sprzęt agd. 4 piętro w bloku 4 piętrowym. Widna kuchnia. W przedpokoju wnęka-garderoba (typu szafa komandor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Niebuszewo

Niebuszewo,Szczecin

127 000 zł27 m² 4 703,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie kapitalnym położona w wieżowcu z lat 80tych. Łazienka w kaflach imitujących marmur. Na podłodze nowe panele wysokiej jakości. Nowe okna pcv, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

129 000 zł25 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam kawalerkę położone w śródmieściu. Idealna oferta pod inwestycję. Nieopodal cała infrastruktura miejska przystanki, szkoły, przedszkola i inne obiekty użyteczności publicznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Szczecin

96 000 zł26 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

174 000 zł32 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta komfortowej, nowoczesnej, jasnej, cichej i przestronnej kawalerki zlokalizowanej na 4 piętrze 7-piętrowego nowego budynku z 2011r na Pomorzanach. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Drzetowo

Drzetowo,Szczecin

127 000 zł29 m² 4 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- mieszkanie po remoncie - Duża kawalerka położona na Drzetowie 29m2 położona na wysokim parterze w ocieplonym wieżowcu. W przedpokoju sufit podwieszony z halogenami na podłodze gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszewo

Warszewo,Szczecin

141 000 zł31 m² 4 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Tylko u nas Ładna kawalerka o pow. 31m2 z balkonem znajdująca się na II piętrze niskiego bloku z 2004r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pomorzany

Pomorzany,Szczecin

132 000 zł30 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczna, jasna i przestronna kawalerka po remoncie na 10 piętrze w bloku (nie jest to mieszkanie szczytowe), z przepięknymi widokami na Szczecin. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

136 000 zł29 m² 4 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w cichym miejscu na pogodnie, nowe panele, gresy, łazienka, ściany wygładzone i malowane. Blisko komunikacja miejska, szkoła przedszkole oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Warszewo

Warszewo,Szczecin

180 000 zł31 m² 5 784,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Super Oferta na Warszewie! Możliwość dokupienia garaż za 15 000tyś zł! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie idealnym do zamieszkania. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Pogodno,Szczecin

109 000 zł24 m² 4 513,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo słoneczną i ciepłą kawalerkę o powierzchni 24,15 m 2 z dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze , o ekspozycji okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

133 000 zł38 m² 3 487,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna, słoneczna oferta kawalerka w wieżowcu w okolicach Ronda Uniwersyteckiego. Nieruchomość do odświeżenia. Czynsz 230zł i 65zł fundsz remontowy. Ciepła woda i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pogodno

Pogodno,Szczecin

136 000 zł29 m² 4 689,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970