dowolna

Mieszkania Szczecin Osiedle Niebuszewo

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

720 000 zł81,40 m² 8 845,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta specjalna 699 900zł przy zakupie za gotówkę! 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata /wschód od strony trzech.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł60,14 m² 7 050,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39,80 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na ul. Krasińskiego. Nowe budownictwo co i ciepła woda z sieci miejskiej rozliczane fakturami miesięcznie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Czyn 1800.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Książąt Pomorskich,Szczecin

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37mkw, położone na drugim piętrze w kameralnej kamienicy na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy Stawie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem śliczne, nowe, umeblowane mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie jest zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na 6 piętrze z windą. Apartamentowiec położony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,04 m² 11 881,35 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m położone na 13. piętrze wyjątkowego, 18-piętrowego budynku Widok jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Szczecinie. To nie jest zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,76 m² 8 102,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

0% Prowizji za kupującego! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 pln Powierzchnia: 67,76 m + zabudowany balkon 4,5 m + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty agd (pralka, lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik) dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,10 m² 8 781,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł73,69 m² 7 504,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 duże pokoje z osobną Kuchnią - gotowe do zamieszkania wizualizacja pomieszczeń - zmiany niewielkim nakładem - załączona do zdjęć Kuchnia w zabudowie na wymiar wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł35 m² 12 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację! Na sprzedaż przytulne, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Budynek jest ocieplony styropianem, co.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43,06 m² 10 427,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w szczecińskiej dzielnicy niebuszewo. Lokal położony jest na wysokim parterze w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego znajdującego się tuż przy Parku Kasprowicza. Znajduje się na pierwszym piętrze w oficynie Pokoje przejściowe o powierzchniach 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze wieżowca wyposażonego w dwie cichobieżne windy. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,60 m² 9 889,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60m?, położone w świetnie skomunikowanej części miasta na Niebuszewie. Mieszkanie - pełna własność, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Cena okazyjna: tylko ok. 6150 zł/m2 powierzchni całkowitej w zadbanym budynku z 2001 roku Szukasz przestrzeni w nowszym budownictwie, która nie zrujnuje Twojego budżetu? To mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30,12 m² 10 126,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 4. piętrze w budynku przy ul. Komuny Paryskiej w Szczecinie. Nieruchomość jest po remoncie i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem śliczną, nową kawalerkę w nowoczesnym apartamentowcu. Budynek znajduje się blisko centrum, restauracji, teatru, w pobliżu znajduje się przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61,23 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość położona jest w cichej , zielonej okolicy co.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46,07 m² 9 746,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

*rezerwacja* Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m , położone w Szczecinie Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł77,19 m² 7 993,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 3 pokojowe, szczecin. Przestronne mieszkanie o pow. 77,19 m2 plus antresola położone na piątym piętrze w bloku, powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Indywidualna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł66,41 m² 9 998,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie i przekonać się, że to mieszkanie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł34,20 m² 8 918,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Kawalerka na Niebuszewie przy ulicy Jana Długosza , 34,2 m2, rozkładowa, IV piętro w ocieplonej kamienicy z lat 30- tych. Pokój 18 m2 z wnęką, na podłodze parkiet, dwa okna pcv, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł61,82 m² 8 403,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie na Poddaszu z Widokiem na Park Kasprowicza. Niepowtarzalne poddasze położone w samym sercu tętniącego życiem, a jednocześnie wyjątkowo spokojnego Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 pln Powierzchnia: 67,76 m + zabudowany balkon 4,5 m + piwnica Szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Książąt Pomorskich,Szczecin

379 000 zł35 m² 10 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki, zlokalizowanej na lubianym osiedlu Książąt Pomorskich. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku z 2002 roku, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Zlokalizowane przy ulicy Hipolita Cegielskiego, to.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,03 m² 7 763,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( 56,03 m2) z balkonem (+ ok. 4 m2) oraz piwnicą (ok.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł35,24 m² 9 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz energetycznego mieszkania w centrum? Mamy takie dla Ciebie. Na sprzedaż jasne , dwupokojowe mieszkanie położone na Niebuszewie-Bolinku, przy ul. Krasińskiego. Budynek znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52 m² 10 288,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, dzięki czemu mogą je nabyć obywatele państw nie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł59,20 m² 9 780,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość usytuowana na 4 piętrze niskiego bloku w super lokalizacji. Z balkonu widok bezcenny. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł29,07 m² 11 523,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Do sprzedaży kawalerka z balkonem, położona w wieżowcu przy ul. Barnima. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie. Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł74 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 4 piętrze kamienicy. Jest to adaptacja poddasza bez uciążliwych skosów. Na powierzchni ok. 74m2 ( po podłodze ok. 82m2) znajdują się: na 1 poziomie -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59,40 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczecin Niebuszewo - w ofercie do sprzedaży mieszkanie w otoczeniu zieleni, rozkładowe trzypokojowe o powierzchni 59,40 mkw, z balkonem. Rozkład mieszkania: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku na granicy dzielnicy Niebuszewo - Drzetowo - Grabowo.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,19 m² 7 613 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To.